چرخش و کشف یکی از قدیمی ترین گلوب

جدید 3D دیجیتال مدل اجازه می دهد تا هر کسی با دسترسی به اینترنت برای مشاهده و شکار-لنکس جهان, یکی از قدیمی ترین گلوب در وجود است.

کتابخانه عمومی نیویورک دارای بیش از 46 میلیون آیتم در تحقیقات خود مجموعه. شکار-لنکس جهان یکی از بزرگترین گنجینه های است که قریب به اتفاق بایگانی. آن را کوچک و برنز آلیاژ گوی بزرگتر از یک گریپ فروت.

آشنایی از حدود 1510 آن را نیز یکی از قدیمیترین گلاب به تصویر کشیدن دنیای جدید است. این مدل نشان می دهد جهان در جزئیات خیره کننده و چرخش آن به کاربران امکان می دهد ببینید که چگونه در اوایل الهام درک از جهان است.

بازی با مدل های 3D خود را در اینجا.

A close-up of the globe shows the Latin text that translates to "Here be dragons" at the equator.
جهان می خواند “Here be dragons.” (اعتبار: Lazarus Project/دیجیتال بورس آزمایشگاه عکس)

آشکار و پنهان جزئیات شکار-لنکس جهان

شکار-لنکس جهان را به اندازه کوچک تیره رنگ و آرماتور—پایه آن نشسته در توطئه برای پنهان کردن جزئیات از سطح آن است. زمین توده های حک شده بر آن را شامل دو حوزه نمایندگی جدید جهان: یکی در محل آمریکای جنوبی و دیگر مرموز زیادی جزیره در جنوب اقیانوس هند.

وجود دارد سخت-به-نقطه, هنری, عناصر بیش از حد: هیولا دریا و کشتی ها و کشتی های غرق شده و فقط در زیر خط استوا هشدار “Hic Sunt Dracones” یا “Here Be Dragons.” بیننده نمی تواند چنین جزئیات حتی زمانی که در کتابخانه عمومی نیویورک قرار داده شده جهان در نمایشگاه. با توجه جهان را به ارزش دسترسی برای محققان نیز محدود شده است.

“این یک طوفان کامل از شرایطی که رندر جسم کاملا غیر قابل دسترس حتی زمانی که آن را درست در مقابل شما می گوید:” Chet ون Duzer های وابسته به نقشه کشی مورخ.

The dragon looks to be emerging from the ocean
نزدیک از جهان را نشان می دهد یک نقشه از یک اژدها. (اعتبار: Lazarus Project/دیجیتال بورس آزمایشگاه)

یک محقق مستقل او یک عضو از هیئت مدیره از پروژه لازاروس در دانشگاه روچستر یک گروه پژوهشی است که با استفاده از multispectral تصویربرداری به آسیب دیده بازیابی میراث فرهنگی اشیاء. با همکاری کتابخانه عمومی نیویورک the Lazarus Project رهبری مدیر گرگوری Heyworth استادیار زبان انگلیسی و متنی علم مجموعه ای را به ایجاد جهان در دسترس برای همه.

برای اولین بار محققان عکس جهان با استفاده از هر دو عکاسی معمولی و multispectral تصویربرداری یک فرایند است که در استخدام طول موج مختلف از نور برای تولید بسیار دقیق تصاویر.

این تیم به طور معمول با استفاده از فرآیند بازیابی پنهان و یا آسیب دیده و متن و یا تصاویر. بازیابی چنین نبود این موضوع برای شکار-لنکس اما چشم به آینده بود: multispectral تصویربرداری با دقت به ثبت و ضبط اطلاعات در مورد یک شی وضعیت داده ها است که اجازه می دهد conservators برای نظارت بر وضعیت یک شی در طول زمان و تنظیم آن آرشیوی ذخیره سازی درآمده است.

Green lights shine on panels near the globe, which sits on a small stand in front of a camera.
لازاروس تیم پروژه ضبط تصاویر از سطح شکار-لنکس جهان با استفاده از یک فرایند شناخته شده به عنوان multispectral تصویربرداری. (اعتبار: Lazarus Project/دیجیتال بورس آزمایشگاه)

از شروع این تیم با هدف تولید یک مدل 3D در نهایت همکاری با یک توسعه دهنده نرم افزار در روچستر دیجیتال بورس آزمایشگاه. جاشوا Romphf ایجاد ابزار برای کمک به انجام تحقيقات و انتشار يافته است. به شکار-لنکس جهان, مدل Romphf گسترش در کار او و همکارانش در اصل برای حمایت از این بخش پروژه های دیجیتال مخزن از جانورشناسی و زمین شناسی مواد جمع آوری شده در روچستر در قرن 19 زمانی که سه تا از بزرگترین موزه ها در آمریکا شد و در دانشگاه هاروارد اسمیتسونیان و دانشگاه روچستر.

ایجاد جهان مدل شامل دو فرایند اصلی. برای اولین بار بود که “ساختار از حرکت” یک تکنیک است که با استفاده از همپوشانی تصاویر عکاسی به ایجاد یک نقطه ابری—مجموعه ای از نقاط در فضای سه بعدی است که نشان دهنده موقعیت در سطح جسم است.

دوم فرایند بازسازی سطح جهان به آن ظاهر بافت های تخمگذار عکس های دیجیتال در اطراف مدل.

“آن را مانند پیچیدن یک برچسب روی سوپ می تواند, می گوید:” Romphf. “این است که چگونه شما واقعا ویژگی های مفصل در جهان است.”

بیشتر چشم در چشم مصنوعات

شکار-لنکس گلوب مدل باز salvo برای لازاروس پروژه Resurrect3D باز-منبع آموزشی آنلاین پلت فرم برای تجسم annotating و نمایش دشوار به مطالعه اشیاء. نسخه بتا بر آسیب میراث فرهنگی—اشیاء خطی گلاب نقشه ها و نقاشی شده است که تصویربرداری multispectrally.

محققان در حال توسعه ظرفیت برای بینندگان به تجربه اشیاء مجازی-واقعیت افزوده و مخلوط با واقعیت محیط و همچنین سه بعدی, همهجانبه, ارائه, از ویژگی های.

“در حال حاضر بیش از 90 ٪ از اشیاء در موزه های سراسر جهان هرگز دیده می شود و یا برای عدم نمایش فضا و یا به دلیل آسیب اشیاء رنج می برد می گوید:” Heyworth.

او پیش بینی Resurrect3D به عنوان یک درمان برای که ناپدیدی نه تنها ساخت اشیاء در دسترس است اما همچنین ارائه یک “حسی سرشاری که عمیقا باعث افزایش توانایی ما برای درک و یادگیری است.”

این تیم در حال حاضر در کار بعدی خود را Resurrect3D پروژه. شکار-لنکس دارای یک خواهر و برادر جهان Jagiellonian جهان برگزار شده توسط دانشگاه Jagiellonian موزه در لهستان. لازاروس پروژه تصویربرداری این جهان بیش از حد و در حال حاضر Romphf تولید یک مدل 3D.

کتابخانه عمومی نیویورک قصد دارد تا مدل از شکار-لنکس جهان در دسترس بر روی وب سایت خود را.

“این شگفت انگیز شی هنری می گوید:” ون Duzer جهان و آن تصویر دوم آمریکا “نشان می دهد که چگونه مشکل آن بود که نقشه اکتشافات جدید و به درک آنچه در رابطه خود با آنچه که مردم فکر می کردند که می دانستند در مورد جهان است.”

و در حالی که Resurrect3D پلت فرم است که تنها در مراحل اولیه توسعه Heyworth در حال حاضر مشتاق در مورد توانایی های بالقوه خود را به “تغییر نحوه archives کار و تدریس را تغییر فرهنگی و تاریخ است.”

حمایت از کار آمد از Samuel H. Kress پایه و اساس است.

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>