Spider-Man: No Way Home اولین فیلم از دوران همه‌گیری است که صحنه جهانی یک میلیارد دلاری را شکست.

[ad_1]

لس آنجلس (Variety.com) – «مرد عنکبوتی: راهی برای بازگشت به خانه» بهترین هدیه کریسمس را از آن خود کرد و به اولین فیلم از دوران همه گیر تبدیل شد که بیش از یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی را پشت سر گذاشت.

حماسه کتاب کمیک سونی تقریباً در ۱۲ روز این مرحله را تحت الشعاع قرار داد و با فیلم Star Wars: The Force Awakens در سال ۲۰۱۵ به عنوان سومین سریع‌ترین فیلمی که به رکورد میلیارد دلاری دست یافت، قرار گرفت. تنها «انتقام‌جویان: جنگ بی‌پایان» از سال ۲۰۱۸ و «انتقام‌جویان: پایان بازی» از سال ۲۰۱۹ سریع‌تر بودند و به ترتیب در ۱۱ و ۵ روز به نتیجه مطلوب رسیدند.

با توجه به نسخه میکرونی کووید-19 که به سرعت در حال گسترش است، فروش بلیط در سرتاسر جهان توسط Spider-Man: No Way Home از مرز 1 میلیارد دلار فراتر رفته است. این باعث می شود که ماجراجویی ابرقهرمان مارول تام هالند تنها فیلم پس از جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر در سال 2019 باشد که به بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان رسیده است. هیچ فیلم هالیوودی در دو سال گذشته به این میزان درآمد باکس آفیس نزدیک نشده است.

قبل از سلطنت اسپایدی، دنباله جیمز باند ام جی ام، زمانی برای مردن نیست، که 774 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت، پردرآمدترین فیلم هالیوود در سال 2021 (و همه گیر) بود. Spider-Man: No Way Home به عنوان اولین فیلمی که در سراسر جهان به فروش یک میلیارد دلاری دست یافت، تاج و تخت را از غول باکس آفیس دیگر، نبرد دریاچه چانگجین چین (902 میلیون دلار) گرفت تا رسماً جایگاه خود را به عنوان پرفروش‌ترین فیلم جهان تقویت کند. سال در جهان همچنین نکته قابل توجه این است که «به خانه راه نیست» بدون اکران در چین که در حال حاضر بزرگ‌ترین بازار سینمای جهان است، از این رقم پر آب عبور کرد.

در Spider-Man: No Way Home، آخر هفته‌ی غالب دیگری در باکس آفیس وجود داشت که در طول راهروی شلوغ کریسمس بالاتر از رقبا بالاتر رفت.

آخرین ماجراجویی مرد عنکبوتی در آخر هفته 81 میلیون دلار از 4336 سینمای آمریکای شمالی جمع آوری کرد. برای در نظر گرفتن این رقم، تنها نسخه‌های منتخبی از دوران کووید توانسته‌اند این نوع سکه را در کل اجرای تئاتر خود تولید کنند، بسیار کمتر در آخر هفته دوم انتشارشان. «مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای بازگشت به خانه» نیز در زمانی که چندین فیلم جدید – «رستاخیزهای ماتریکس»، «آواز 2» و «مرد پادشاه»، در میان دیگران – در سرتاسر کشور به نمایش درآمدند، موفق شد (و نه چندان مناسب) فروش بلیط.

به این ترتیب مجموع ده روزه این فیلم در باکس آفیس ملی به 467 میلیون دلار می رسد. این رقم بیش از دو برابر بیشتر از پردرآمدترین فیلم بعدی دیزنی و مارول در «شانگ چی و افسانه ده حلقه» است که در کشور 224 میلیون دلار فروخت.

باکس آفیس بین المللی The Spider-Man: No Way Home در آخر هفته 121.4 میلیون دلار اضافه کرد و تاکنون 587 میلیون دلار با درآمد جهانی 1.05 میلیارد دلار فروش داشته است.

انیمیشن موزیکال یونیورسال و ایلومینیشن “Sing 2” بزرگترین شروع را در میان نسخه های جدید داشت و با 23.7 میلیون دلار در آخر هفته سنتی و 41 میلیون دلار در روز چهارشنبه در جایگاه دوم قرار گرفت. (این عدد کمی متورم است، زیرا شامل 1.6 میلیون دلار است که از نمایش‌های طولانی آخر هفته شکرگزاری جمع‌آوری شده است.) این شروع آرام‌تر از نسخه قبلی خود، Sing در سال 2016 است، که در مجموع سه روز 35 میلیون دلار و پنج روز هزینه ارائه کرد. 54.9 میلیون با این حال، این نتیجه بدی برای فیلمی نیست که هدف آن والدینی با فرزندان خردسال است، آن هم در زمانی که مخاطبان خانواده به ویژه در مورد رفتن به سینما محتاط بودند.

این فیلم به کارگردانی Garth Jennings و صداپیشگی متیو مک‌کانهی، ریس ویترسپون، اسکارلت جوهانسون، نیک کرول و بونو، با استقبال خوبی از سوی تماشاگران مواجه شد و به آن جایزه CinemaScore “A +” اهدا شد. مگر اینکه همه‌گیری چیزی برای گفتن داشته باشد، Sing 2 باید از یک صفحه بزرگ طولانی مدت بهره مند شود، به خصوص که رقابت زیادی بین فیلم‌های خانوادگی وجود ندارد. فیلم اصلی «Sing» که بر روی تعداد زیادی از حیوانات قاتل تمرکز دارد نیز در حوالی کریسمس رونمایی شد و در سال جدید به سینماها رفت و در نهایت 270 میلیون دلار در بازار داخلی و 634 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. با این سرعت، عاقبت در بازتولید این نتایج با مشکل مواجه خواهد شد، اما انتخاب واقعی جوانان در فصل تعطیلات باید باقی بماند.

«رستاخیزهای ماتریکس»، دنباله علمی تخیلی برادران وارنر. و Village Roadshow در جایگاه سوم قرار گرفتند. این فیلم مغزی به میزان قابل توجهی کمتر از حد انتظار بود و از 3552 سینما در آخر هفته 12 میلیون دلار و از چهارشنبه 22.5 میلیون دلار فروخت. قسمت چهارم سریال بنیادی، مشابه برادران وارنر. برای تمام سال 2021، به طور همزمان در HBO Max در دسترس است، اگرچه این شرکت رتبه بندی دیجیتالی ارائه نکرده است.

لانا واچوفسکی برای کارگردانی «رستاخیزهای ماتریکس» با بازی کیانو ریوز در نقش نئو مجرم سایبری زیبا و کری-آن ماس در نقش ترینیتی بازگشته است. این چادر با بودجه 200 میلیون دلاری بازخوردهای متفاوتی دریافت کرده است (67 درصد در Rotten Tomatoes و B-CinemaScore)، که ممکن است سوزن تیک تاک را در حین پخش یک سرویس استریم بدون هزینه اضافی حرکت ندهد.

دیوید آ. گراس کارگردان این فیلم گفت: در حال حاضر، اگر زیر 35 سال دارید و به سینما می روید، اولین انتخاب شما مرد عنکبوتی است و انتخاب دوم شما این است که دوباره مرد عنکبوتی را ببینید. شرکت مشاوره Franchise Entertainment Research. «می‌توانید ماتریکس را بعداً با کسی که HBO دارد تماشا کنید. آن وقت است که یک فیلم مانند مرد عنکبوتی بر بازار مسلط می شود.

یکی دیگر از تازه‌واردها، «مرد پادشاه» دیزنی در جایگاه بیستم قرار گرفت و از 3180 نمایش در آخر هفته 6.3 میلیون دلار و از افتتاحیه روز چهارشنبه 10 میلیون دلار به دست آورد. در سطح بین المللی، پس زمینه فرنچایز اکشن “The Kingsman” چندان مهم نیست. کمدی جاسوسی با بازی رالف فاینس که اغلب به تأخیر افتاده بود، تنها 6.9 میلیون دلار از هفت بازار خارج از کشور به دست آورد و 16.9 میلیون دلار در جهان فروخت.

در باکس آفیس داخلی، “مرد پادشاه” به سختی درام ورزشی واقعی Lionsgate “American Underdog” را شکست داد. در جایگاه پنجم، American Underdog 6.2 میلیون دلار از 2813 صندلی از زمان افتتاحیه کریسمس به دست آورد. کوارتربک بیننده پسند کورت وارنر (با بازی زکری لوی) مورد قبول تماشاگران سینما قرار گرفت و به او امتیاز CinemaScore و 98 درصد از Rotten Tomatoes را دادند. متأسفانه این فیلم در رادار تماشاگران قرار نگرفت و توانست در فصل شلوغ تعطیلات توسط رقبا شلیک شود.

نقدهای قوی کمک چندانی به بازسازی پرهزینه دیزنی از West Side Story نکرد، که در سومین آخر هفته اکران خود در جایگاه ششم قرار گرفت و از 2810 صندلی، 2.8 میلیون دلار درآمد داشت. این موزیکال به کارگردانی استیون اسپیلبرگ از ابتدای افتتاحیه آن در دسامبر 23.9 میلیون دلار در این کشور درآمد داشته است. دارایی آهنگ و رقص نیز به کندی در خارج از کشور توسعه می یابد و تاکنون تنها 12.7 میلیون دلار از 46 منطقه بین المللی درآمد داشته است. در سراسر جهان، West Side Story با بودجه 100 میلیون دلاری تنها 36.6 میلیون دلار درآمد داشته است.

پس از چهار هفته در نسخه محدود، کمدی کمدی بزرگسالان پل توماس اندرسون، کارگردان «پیتزا شیرین بیان» در کریسمس به 786 سینمای آمریکای شمالی گسترش یافت و 2.32 میلیون دلار در روزهای شنبه و یکشنبه جمع آوری کرد که برای رتبه هفتم کافی است. تا به امروز، امید به فیلم ها و جوایز MGM 3.6 میلیون دلار در بازار داخلی ایجاد کرده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmasu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24buy verified stripe accountrottweilerinstagram followerstesisatçıhtml nullednulled themes1xbetkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme NakitMobil BozumMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmayabancı diziCialisMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme