‘مرد عنکبوتی’ پاسخ ایمنی ممکن است ترویج شدید COVID-19

این دامگاه از سلول های ایمنی و پروتئین ها که دفاع از بدن انسان را دریافت و نصب موشکافی در تلاش برای دفع COVID-19. بسیاری از بحث اتحاد حول اینکه آیا پس از بهبودی یک فرد حامل آنتی بادی می توانید با خیال راحت بازگشت به محل کار. اما توجه نیز تبدیل به فراری واکنشهای سیستم ایمنی موجب عفونت است که می تواند منجر به نارسایی تنفسی.

یکی نسبتا مبهم همدست زمانی که سیستم دفاع چپ چپ می رود یک “سیندرلا” سلول های ایمنی به نام نوتروفیل. Understudied و تحت الشعاع قرار توسط ویروس-مبارزه با سلول های T و آنتی بادی تولید سلولهای B نوتروفيل ها را تشکیل می دهند بیش از نیمی از ما سلول های سفید خون هستند و اغلب برای اولین بار وارد در صحنه ای از عفونت است. آنها حمله مهاجمان در راه های مختلفی—معمولا gobbling توسط مزاحمان و یا محوری دیگر سلول های ایمنی بدن به مبارزه با. اما گاهی اوقات شاید در آخرین خندق دفاعی تلاش نوتروفيل جلو و یک مرد عنکبوتی مانور: آنها شلیک کردن مهم شبکه از DNA و پروتئین های سمی که بدام انداختن پاتوژن ها و جلوگیری از آنها را از در حال گسترش است. چون یک نوتروفیل می میرد زمانی که آن را درگیر در این فرآیند و یا مدت کوتاهی پس از آن—برخی از محققان در نظر گرفتن شبکه های تلفن همراه نسخه انتحاری.

در یک مطالعه منتشر شده در تاریخ 24 آوریل در JCI بینش, دانشمندان, گزارش, پیدا کردن این ساختار مرموز به نام نوتروفیل خارج سلولی تله (شبکه) در نمونه سرم از افراد بستری برای COVID-19. و چند گروه را آغاز کرده اند استخدام بیماران مبتلا به این بیماری برای آزمایش های بالینی از داروهای موجود که باعث اختلال در شبکه یا بلوک شکل گیری است.

وب سازه برای اولین بار دانشمندان توجه در سال 2004 هنگامی که یک مقاله در علوم گزارش شبکه در باکتریایی شرایط مانند اسهال و ورم روده ، اما اندرو وبر ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در Northwell نظام سلامت در ایالت نیویورک می دانستند هیچ چیزی در مورد آنها را تا زمانی که او شنیده ام یک دانشمند محلی ارائه می دهد در مورد او تحقیقات خود را در پاییز گذشته: Mikala Egeblad صحبت در مورد چگونه شبکه می تواند در ترویج و گسترش سرطان—تمرکز از آزمایشگاه مطالعات در نیویورک Cold Spring Harbor Laboratory. و او مطرح شده احتمال این که آنها نیز می تواند نقش مهمی در vaping مربوط به ریه آسیب است. قبل از COVID-19 وبر می گوید: “که بزرگترین اپیدمی است که ما نیاز به نگرانی در مورد.”

شیفته وبر گفتگو با Egeblad در مورد امکان مطالعه به دنبال شبکه در نمونه سرم از این بیماران است. دو نوشت: یک پیشنهاد کردم و آن را تایید اما پس از آن COVID-19 همه گیر رسید. کنار در خانه, نوشتن تحقیقات کمک های مالی Egeblad ادامه خواندن در مورد شبکه. در اوایل ماه مارس وبر شروع به دیدن اولین موج COVID-19 بيمار. او در بر داشت خود را از ریه ها مسدود شده با ضخامت مخاط و تاخت و تاز کردن با نوتروفيل ها. و او می دانست که بر اساس گزارش های رسیده از چین و ایتالیا و دیگر سخت-آمار کشور است که بیماران مبتلا به بالا شمارش نوتروفیل تمایل به کرایه بدتر است.

“ما به طور جداگانه به فکر این برای تلفن های موبایل مانند شبکه” Egeblad می گوید. او در صحبت با وبر و دیگر همکار بتسی بارنز از Northwell بهداشت فاینستاین موسسات تحقیقات پزشکی در مورد گرفتن COVID-19 نمونه های بیمار خود را به آزمون قوز. چند روز بعد Egeblad دیدم مارس 15 توییت توسط دانشگاه میشیگان روماتولوژیست Jason S. شوالیه که مطالعات شبکه در بیماری های خود ایمنی.

نایت و همکاران خود نیز اشاره کرد التهاب و بالا شمارش نوتروفیل در تجزیه و تحلیل منتشر شده از چین COVID-19 بيمار و فکر کردم: “کسی باید تست برای شبکه,” او می گوید. “به نظر می رسید مانند یک کاغذ خواهد پاپ آپ در هر روز است.” نایت جستجو پزشکی, بانک اطلاعاتی PubMed برای “کروناویروس و نوتروفیل خارج سلولی تله” و توییتی یک تصویر از نتایج: صفر است. در اوایل ماه مارس آن را به عنوان روشن شد که میشیگان خواهد بود یک کانون تیم او شروع به بحث در مورد چگونه به مطالعه شبکه در COVID-19.

سپس Egeblad رسیده به شوالیه. پس از چند زوم تماس آنها و بیش از یک دوجین دیگر دانشمندان و پزشکان تشکیل یک کنسرسیوم به نام شبکه به پروتکل به اشتراک گذاری و کشف اگر نوتروفیل تله نقش مهمی در این بیماری است.

تفسیر منتشر شده در مجله پزشکی و تجربی توضیح می دهد که منطق. در بدحال مردم با آلوده رمان coronavirus سیستم ایمنی بدن رها سراسیمگی از مولکول ها به نام سايتوکاين که برخی از تنظیم فعالیت نوتروفیل ها. این “cytokine طوفان” باعث سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) یک بیماری جدی است که توسعه در 10 تا 15 درصد از COVID-19 بيمار. قبل از تحقیقات مرتبط ARDS به خالص تشکیل ترکیبات که تنزل شبکه و یا جلوگیری از شکل گیری آنها می تواند به تسکین ARDS در موش سوری. در افراد مبتلا به فیبروز کیستیک یک بیماری ارثی است که باعث مداوم عفونت ریه—یک دارو به نام dornase آلفا که می شکند تا شبکه با شکستن DNA می توانید شل خلط سینه و تسکین علائم.

در مارس 24 JCI بینش مطالعه نایت دانشگاه میشیگان محققان Yogendra Kanthi و ری زو و همکاران خود را شناسایی شبکه در نمونه سرم از 50 بيمار مبتلا به شدید COVID-19 اما نه در افراد سالم. و آنها نشان داد که بیماران آلوده’ سرم می تواند باعث خالص تشکیل سالم توسط نوتروفيل ها رشد کرده و در همان ظرف است.

اطلاعات تایید “که نوتروفيل ها در حال رفتن به بسیار مهم در COVID-19 می گوید:” جیمز چالمرز یک ریه در دانشگاه داندی در اسکاتلند است. چالمرز بود و نه درگیر در تحقیقات جدید است اما مطالعه نوتروفيل ها از سال 2008 زمانی که شبکه “بودند چیز جدید,” او می گوید.

چالمرز است که منجر به یک کارآزمایی بالینی است که ثبت نام COVID-19 بيمار به تست روزانه یک قرص است که بلوک های فعالیت نوتروفیل آنزیم های مورد نیاز برای خالص سازند. در یک مطالعه اخیر توسط شرکت دارویی جهانی Insmed است که در بودجه جدید محاکمه این دارو کاهش التهاب در افراد مبتلا به یک بیماری مزمن, بیماری تنفسی به نام bronchiectasis. با شروع در ماه مه چالمرز را بررسی خواهد استخدام 300 نفر از 10 بیمارستان در سراسر انگلستان برای دریافت یا دارو یا دارونما. اضافی محاکمه در حال آزمایش دیگر NET-هدف قرار دادن عوامل مانند dornase آلفا و داروهای مورد تایید برای آرتریت روماتوئید و نقرس—در بيماران بستری برای COVID-19.

تورهای شده اند تا حدودی از حاشیه موضوع به دلیل آنها بسیار نادر و سخت به تشخیص در آزمایشگاه است. همچنین از آنجا که نوتروفيل مرگ زمانی که آنها انجام web-تیراندازی, دفاعی, ماموریت دشوار است به دانستن آنچه که واقعا اتفاق افتاده است پس از فرآیند رخ داده است. “آیا این سلول ها می میرند بر روی هدف و یا من به طور تصادفی کشتن سلول های زمانی که من مشغول به کار بود با آنها؟” چالمرز می پرسد.

مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد ارتباط بین شبکه و سايتوکين طوفان دیده می شود در موارد شدید COVID-19. اما “ما لازم نیست که اثبات نشده” Egeblad می گوید. در آینده تجزیه و تحلیل نمونه های بیمار “ما نیاز به اندازه گیری های شبکه و اندازه گیری سايتوکاين و ببینید که چه کسی اول می آید و اگر, آنها مرتبط است,” او می افزاید. محققان همچنین برنامه ریزی برای مطالعه و بررسی چگونگی نوتروفيل ها در ارتباط با نوع دیگری از سلول های ایمنی به نام ماکروفاژها که می تواند باعث تشدید یا tamp پایین التهاب ریه.

در همین حال دانشمندان نیز مطمئن نیستید اگر شبکه در واقع مضر و یا اگر آنها می تواند انجام کاری مفید است. پل Kubes یک immunologist در دانشگاه کلگری در آلبرتا که درگیر با شبکه مظنون سازه های تولید شده برای یک دلیل خوب—برای کمک به ما در مبارزه با عفونت—اما ممکن است “سرکش.” جدید کروناویروس او می افزاید: “ممکن است به اندازه کافی باهوش را به استفاده از آن است و ما را بیمار.” هر چه درست نقش شبکه به عنوان ایمنی رزمندگان, فوریت این بیماری همه گیر به نظر می رسد به بلند کردن اجسام نوتروفيل از ابهام و باعث یک نگاهی از نزدیک در, عجیب قریب, بیرون زده مرشد از DNA است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>