سریع اقدام می تواند صرفه جویی در چشم انداز پس از یک اکسیپیتال سکته مغزی

پس از یک اکسیپیتال سکته مغزی ممکن است ممکن است برای بیماران به بهبود بیشتر از چشم انداز خود را بیش از پیش شناخته شده است محققان گزارش.

کسی که یک سکته مغزی که باعث از دست دادن بینایی اغلب می شنود که هیچ چیز می تواند در بهبود و یا به دست آوردن از دست رفته دید. اما تحقیقات جدید نشان می دهد که این مورد نیست.

محققان دریافتند که بازماندگان اکسیپیتال سکته مغزی—سکته مغزی رخ می دهد که در لوب اکسیپیتال مغز تاثیر می گذارد توانایی دیدن—ممکن است از حفظ برخی از قابلیت های بصری و بلافاصله پس از سکته مغزی, اما این توانایی را کاهش دهد و در نهایت ناپدید می شوند به طور دائم پس از حدود شش ماه است.

با سرمایه گذاری در این اولیه حفظ بینایی اولیه چشم انداز مداخلات آموزش می تواند کمک به بهبود بیماران مبتلا به سکته مغزی بیشتر از بینایی خود را از دست دادن از اگر آموزش اداره پس از شش ماه.

“یکی از یافته های کلیدی که هرگز گزارش قبل است که پس از سکته مغزی است که خسارت قشر بینایی باعث تدریجی انحطاط بصری سازه های تمام راه برگشت به چشم می گوید:” Krystel Huxlin استاد در چشم پزشکی در دانشگاه روچستر را Flaum موسسه چشم.

محققان همچنین کشف کردند که مداخله به هنگام در صورت ویژوال آموزش به نظر می رسد برای جلوگیری از از دست دادن تدریجی بینایی و پردازش است که قربانیان سکته مغزی ممکن است تجربه.

چشم انداز سکته مغزی توانبخشی باقی مانده و در حال توسعه زمینه مطالعات و آزمایشات تجربی درمان باید متمرکز بر روی بيماران مبتلا به از دست دادن بینایی است که بیمارانی که بیش از شش ماه پس از سکته مغزی.

“در حال حاضر ‘استاندارد’ برای بینایی بیماران مبتلا به سکته مغزی این است که آنها نمی دریافت هر گونه درمان هدفمند برای بازگرداندن بینایی می گوید:” الیزابت Saionz یک دانشجوی دکتری در Huxlin آزمایشگاه و نویسنده اول این مقاله منتشر شده در مغز.

“آنها ممکن است ارائه درمانی برای کمک به حداکثر رساندن استفاده از باقی مانده بینایی و یا یاد بگیرند که چگونه به حرکت به جهان با چشم انداز محدود اما وجود دارد هیچ درمان ارائه شده است که می توانید آنها را به عقب هر یک از چشم انداز است که آنها از دست داده است.”

این مطالعه جدید در مقايسه با بيماران مزمن—کسانی که بیش از شش ماه پس از سکته مغزی—با اوایل تحت حاد بیماران که شروع به آموزش در سه ماه اول پس از سکته مغزی.

محققان روت هر دو گروه از بیماران مبتلا به سکته مغزی با استفاده از یک کامپیوتر مبتنی بر دستگاه Huxlin توسعه یافته است. آموزش یک شکل از درمان فیزیکی برای سیستم بینایی و شامل مجموعه ای از تمرینات است که باعث تحریک سالم بخش بینایی قشر مغز به سیستم با استفاده از اطلاعات بصری.

با تحريکات مکرر این سالم بخش هایی از مغز می توانند یاد بگیرند به طور موثر تر پردازش اطلاعات بصری نه فیلتر شده بر اساس آسیب دیده بینایی در مغز تا حدی بازسازی آگاهانه احساس بصری.

محققان کشف کردند که تحت حاد بیماران که تحت چنین چشم انداز آموزش بهبود جهانی حرکت تبعیض—توانایی تعیین جهت حرکت در یک محیط پر سر و صدا—و همچنین درخشندگی تشخیص—توانایی تشخیص یک نقطه از نور سریع تر و بسیار موثرتر از بيماران مزمن.

به طور کلی این گروه یافته ها نشان می دهد که افراد ممکن است حفظ بصری توانایی های اولیه پس از سکته مغزی نشان می دهد آنها با حفظ برخی از اطلاعات حسی را پردازش است که ممکن است به طور موقت دور زدن به طور دائم آسیب دیده مناطق از مغز است. در اوایل آموزش ویژوال بنابراین ممکن است بحرانی هر دو برای جلوگیری از چشم انداز از اهانت آمیز و به منظور افزایش مرمت هر گونه حفظ توانایی های ادراکی.

“برای اولین بار ما در حال حاضر می تواند به طور قطعی بگویم که فقط به عنوان به صورت حسی و حرکتی سکته مغزی, ‘زمان است که چشم انداز’ پس از یک اکسیپیتال سکته مغزی” Huxlin می گوید.

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de