ویژه نورون نگه می دارد جهت مانند یک قطب نما

یک نوع منحصر به فرد از نورون آثار کمی مانند یک قطب نما محققان گزارش.

تصور کنید 5 بعد از ظهر به عنوان شما را ترک پارکینگ در محل کار, اما شما متوجه شما هیچ ایده که راه به نوبه خود به سفر خانه. شما می دانید که در آن شما و آنچه که خیابان را خانه خود است—این درست است که شما نمی توانید به یاد داشته باشید چگونه برای به دست آوردن وجود دارد.

این چیزی است که اتفاق می افتد برای افراد با آسیب به بخشی از مغز به نام قشر retrosplenial کلیدی منطقه درگیر در ارگان های داخلی و قطب نما. با وجود اهمیت آن برای جهت یابی نورون ها و مدارات آن استفاده می کند برای کمک به مردم از دفتر به خانه باقی می ماند understudied.

“یک نام ساده تر برای این کوچک و در عین حال محکم کمی نورون… خواهد بود” کمی نورون است که می تواند.'”

با ضبط سیگنال های دریافتی از فرد سلول های عصبی در مغز موش محققان شناسایی متمایز تحریک نورون در قشر retrosplenial. نورون است ایده آل مناسب برای رمزگذاری جهت اطلاعات مربوط به بیش از مدت زمان طولانی.

“به طور منظم سلول های عصبی در قشر خوب در جهت رمزگذاری اطلاعات تنها زمانی که شما در حال حرکت سر خود را, اما چه اتفاقی می افتد وقتی که سر خود را هنوز هم ؟ شما هنوز هم نیاز به دانستن چه جهت شما روبرو هستند به طوری که شما می توانید با استفاده از این اطلاعات برای برنامه ریزی مسیر خود را می گوید:” عمر احمد, استادیار روانشناسی و علوم اعصاب و مهندسی پزشکی در دانشگاه میشیگان و نویسنده سرب از مطالعه به همراه گزارش.

“شما ایده آل نیاز به نوع دیگری از نورون—یک نورون است که به طور مداوم می تواند رمز خود را گرایش بیش از مدت زمان طولانی حتی زمانی که سر خود را در حال حرکت است.”

معمولی تحریک سلول های عصبی آهسته شلیک خود را نه به سرعت. این در حالی است که به تازگی شناسایی سلول های عصبی می تواند ادامه شلیک سیگنال های خود را در نرخ بالا برای مدت زمان طولانی—آنها مداوم و سریع است.

دوم تفاوت نهفته در ظرفیت خود را برای پاسخ به ورودی—این منحصر به فرد سلول های عصبی به نام کم rheobase نورون هستند hyperexcitable که بدان معنی است که آنها نیاز به کمی ورودی به فعال شود.

“یک نام ساده تر برای این کوچک و در عین حال محکم کمی نورون به عنوان پیشنهاد شده توسط همکلاسی خواهد بود “کمی نورون است که می تواند” می گوید: “الن برنان به دانشجوی کارشناسی ارشد که شناسایی منحصر به فرد این سلول های عصبی.

“این نام مناسب به دلیل آن برجسته پشتکار است که باعث می شود آنها را مطلوب و مناسب به کد در ادامه مسیر است. در مقایسه با دیگر معمولی تحریک سلول های عصبی در اینجا آهسته و لجوج است.”

“بنابراین سوال این بود آیا این کم rheobase نورون فرایند جهت اطلاعات بهتر از معمولی تحریک سلول های عصبی می گوید:” Shyam Sudhakar یک همکار فوق دکترا در احمد آزمایشگاه که ایجاد مدل های کامپیوتری از این سلول های عصبی را نشان می دهد که جواب “بله.”

“این مهم است که مغز من به می دانم که زمانی که من تغییر جهت اما خوب اگر تمام مغز من تشخیص تغییر است” برنان می گوید. “قطب نما همیشه بدانید که راه شمالی است. این امر می تواند مفید باشد بدون این که مداوم حس جهت. این دقیقا همان چیزی کم rheobase سلول های عصبی ارائه می کنند.”

محققان در حال حاضر با تمرکز بر درک این که چگونه این منحصر به فرد سلول های عصبی در حال تغییر در آلزایمر مدل موش.

“این قشر retrosplenial حیاتی است برای مکانی جهت گیری اما یکی از قدیمیترین مناطق مغز به نمایش ناکارآمد فعالیت در بیماران مبتلا به آلزایمر” احمد می گوید. “این احتمالا به همین دلیل اکثریت قریب به اتفاق بیماران مبتلا به آلزایمر رنج می برند از فضایی سردرگمی و به راحتی از دست داد—چون خود را retrosplenial سلول ها کار نمی کند به عنوان آنها باید.

“با درک چگونه retrosplenial سلول های رمز قطب نما-مانند اطلاعات سالم در مقابل آلزایمر مغز ما امیدواریم که برای شروع کار به سمت رمان درمان.”

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de