پلیس اسپانیا با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به داد مردم شکستن قرنطینه

در پاسخ به یک افزایش ناگهانی در تایید موارد COVID-19 پلیس در اسپانیا با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای گشت زنی در شهرها و ترغیب مردم به ماندن در خانه.

کشور صادر وضعیت اضطراری در روز جمعه و در روز شنبه دولت دستور داد هر کس در این کشور را به ماندن در خانه برای همه اما مهم ترین سفرهای خارج از منزل با توجه به کسب و کار خودی. و در حال حاضر در چین در اوایل سال جاری پلیس اسپانیا امیدوار به شرم مردم را به ماندن در داخل خانه و بدون نیاز به رویکرد آنها و خطر گسترش بیماری است.

فیلم از سی نشان می دهد پلیس صحبت به رادیو و خواست مردم راه رفتن را از طریق یک مادرید پارک به خانه بروم. در همین حال هواپیماهای بدون سرنشین پرواز سربار رله پیام به افرادی که در خارج با وجود قرنطینه.

پلیس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به داد مردم را به ماندن در داخل برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که مستقیما از cyberpunk ناکجاآباد. اما پس قرنطینه دستورالعمل ها و نگه داشتن یک فاصله هستند برخی از بهترین راه برای آرام کردن و امیدوارم در نهایت متوقف و گسترش coronavirus.

اسپانیا سیاست آینه قرنطینه در محل در ایتالیا است که آمار توسط یکی از بدترین شیوع کروناویروس در سراسر جهان — به تازگی-اعلام وضعیت اضطراری است که به منظور جلوگیری از چیزها را از گرفتن فقط به عنوان بد وجود دارد بیش از حد.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>