SpaceX را Starship SN1 نمونه به نظر می رسد پشت سر هم در طول تست فشار

SpaceX جدید کشتی فضایی نمونه اولیه به نظر می رسد پشت سر هم در طول یک تست فشار اواخر روز شنبه (Feb. 28), پارگی تحت تابش خیره کننده چراغ سیل و غبار در شرکت تگزاس جنوبی تسهیلات.

کشتی فضایی SN1 نمونه که SpaceX نقل مکان به یک گفتوگو در نزدیکی آن بوکا چیکا تگزاس مونتاژ سایت در اوایل این هفته منفجر جدا در نیتروژن مایع تست فشار با توجه به یک ویدیو گرفته شده توسط SPadre.com.

جداگانه ویدیو نوشته شده توسط NASASpaceflight.com عضو BocaChicaGal به وضوح نشان می دهد کشتی فضایی SN1 را در ناحیه میانی دست و پنجه نرم در طول آزمون پس از شلیک به سمت بالا قبل از توفنده به زمین.

Space.com رسیده است به SpaceX برای جزئیات روز جمعه آزمون. این داستان به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس است.

ویدئو: سازمان دیده بان SpaceX رول کردن آن کشتی فضایی SN1 برای آزمون
مرتبط با:
SpaceX را کشتی فضایی و فوق سنگین موشک در تصاویر

کشتی فضایی SN1 تست مقاله برای SpaceX را برنامه ریزی فضایی و فوق سنگین megarocket گسترده قابل استفاده مجدد عمودی راه اندازی-فرود عمودی سیستم طراحی شده برای پرواز عمیق-ماموریت های فضایی به ماه و مریخ و فراتر از آن.

SN1 که شبیه gleaming, فولاد ضد زنگ, سوله, برای اولین بار از یک سری از تست مقالات SpaceX قصد دارد برای ساخت و آزمون در طول زمان به منظور به ریز لحن سیستم مورد نیاز برای ایجاد یک به طور کامل عملکرد کشتی فضایی. SpaceX موسس و مدیر عامل شرکت Elon Musk اشاره کرده است که بسیاری از این نمونه های اولیه مورد نیاز خواهد بود برای کامل Starship خودرو.

“ما در حال حاضر ساختمان پرواز طراحی کشتی فضایی SN1 اما هر SN خواهد شد که حداقل پیشرفت های جزئی حداقل از طریق SN20 و یا پس از کشتی فضایی V1.0,” مشک در توییتر نوشت on Dec. 27.

مشک پرده برداری از اولین اندازه کامل کشتی فضایی نمونه اولیه به نام کشتی فضایی Mk1 در سپتامبر 2019. که خودرو منفجر بالای آن در طول برودتی تست.

مشک برای اولین بار اعلام کرد قصد دارد برای SpaceX را کشتی فضایی راه اندازی سیستم در سال 2016. شرکت تصفیه شده طراحی بیش از سال های پس از آن به یک قوی 387-پا بلند (118 متر) فضاپیما و تقویت کننده است که می تواند تا 100 نفر را به اعماق فضا.

SpaceX در حال حاضر به امضا یکی از مشتری — ژاپنی میلیاردر Yusaku, Maezawa — برای یک سفر در اطراف ماه در یک کشتی فضایی خودرو در سال 2023.

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im