SpaceX را Starlink ماهواره به زودی تابش خیره کننده-کاهش ‘چادر,’ Elon Musk می گوید

SpaceX را Starlink اینترنت ماهواره به زودی, ورزش, لوازم جانبی برای tamp خود را تعجب آور روشنایی.

روشنایی است که نگرانی بسیاری از ستاره شناسانکه می گویند که بزرگ Starlink صورت فلکی می تواند به طور جدی مختل انواع مشاهدات علمی. و Starlink در واقع می خواهد بزرگ اگر همه می رود با توجه به SpaceX طرح: شرکت کرده است موافقت برای راه اندازی 12,000 هنر و صنعت به مدار زمین کم (LEO) است و کاربردی برای اجازه به انبار 30,000 بیشتر. (برای چشم انداز بشریت راه اندازی فقط 9,400 اشیاء به مدار پس از طلوع عصر فضا در سال 1957).

SpaceX موسس و مدیر عامل شرکت Elon Musk گفته است که این شرکت خواهد پیدا کردن یک راه را به Starlink کرافت محو شدن از دانشمندان چشم پیش بینی است که این صورت فلکی را در نهایت داشتن هیچ تاثیر آنچه در فصل اکتشافات. SpaceX کار کرده است با فصل های جامعه برای کمک به ایجاد این اتفاق می افتد محققان می گویند و این شرکت در حال حاضر تلاش برخی اقدامات کاهش.

مرتبط با: Starlink: SpaceX ماهواره ای پروژه اینترنت

برای مثال یکی از 60 Starlink ماهواره است که راه اندازی در بالای یک موشک فالکون 9 این ژانویه گذشته sported تجربی پوشش آن را به کمتر انعکاسی. مشاهدات نشان می دهد که این “DarkSat” است که بطور قابل توجهی دیمر از آن روشن تر Starlink بود اما احتمالا کم نیست به اندازه کافی برای سرکوب بیشتر ستاره شناسان’ نگرانی در مورد megaconstellation.

اما SpaceX در حال شکل گرفتن اقدامات بیشتری نیز هست که ما به ارمغان می آورد جدید و لوازم جانبی. مشک توییتی زیر در روز چهارشنبه (22 آوریل) در پاسخ به توییتر پیرو که آرزو SpaceX شانس در 60-ماهواره Starlink راه اندازی آن روز: “با تشکر! ما در حال گرفتن برخی از مراحل کلیدی برای کاهش ماهواره روشنایی جهت مشاهده فرم خرید. باید بسیار کمتر قابل توجه در مدار افزایش با تغییر پنل خورشیدی زاویه و تمام امتحانات دریافت چادر شروع با راه اندازی 9.”

او به برخی از جزئیات در مورد چادر که احتمالا کاهش خورشیدی بازتاب کردن ماهواره’ بدن در یک متعاقب آن صدای جیر جیر آن روز: “آن را ساخته شده از یک تیره ویژه فوم که بسیار رادیویی شفاف بنابراین به عنوان نه به تاثیر فاز آرایه آنتن. به نظر می رسد بسیاری مانند یک ماشین افتاب.”

سایبان مجهز به ماهواره آغاز خواهد شد پرواز به زودی به دلیل Starlink راه اندازی 9 باید فقط در اطراف گوشه. چهارشنبه پرتاب شد راه اندازی 7 و راه اندازی 8 توسط هدف قرار داده است.

هر Starlink ماموریت lofts 60 فضاپیما است. به تاریخ SpaceX راه اندازی کرده است 422 از ماهواره به لئو شمارش دو نمونه که بالا رفت و در ماه فوریه سال 2018 است. مشک گفته است که Starlink ارائه می کنند “جزئی” پوشش اینترنت با حداقل 400 ماهواره و “نسیم” با حدود 800 تا صورت فلکی خواهد شد به احتمال زیاد عملیاتی نسبتا به زودی.

این چادر’ اثر نیز باید آشکار در مدت زمانی کوتاه. ستاره شناسان بدون شک می تواند به ردیابی اصلاح ماهواره امید آنها نمی ایستادگی کردن بیش از حد در برابر آسمان تیره.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>