SpaceX را Starlink ماهواره خراب این عکس از NEOWISE ستاره دنباله دار

در سال گذشته SpaceX شده است راه اندازی صدها نفر از پهنای باند اینترنت-بشاش ماهواره به پایین در مدار زمین به عنوان بخشی از آن Starlink صورت فلکی. چوب خط حساب کردن از ژوئن: 540.

در حالی که وعده قابل اعتماد و سریع از اینترنت ماهواره ای در دسترس از تقریبا در هر نقطه در جهان برای تلفن های موبایل بسیار امیدوار کننده نیست و همه خوشحال است. همانطور که معلوم است این ماهواره های کوچک در حال راه روشن تر از هر کسی انتظار داشتم — و این که خبر بد برای ستاره شناسان.

در طول چند ماه گزارش های بی شماری پدید آمده از نا امید ستاره شناسان داشتن مشاهدات خود را خراب Starlink ماهواره ها ظاهر می شود به عنوان رگه های روشن نور.

در آخرین نمونه تصاویر گرفته شده از دیدنی NEOWISE ستاره دنباله دار توسط astrophotographer دانیل لوپز بودند “به طور کامل photobombed توسط ایلان Starlink ماهواره” به عنوان موسسه علوم تلسکوپ فضایی ستاره شناس Julien گیررد با اشاره به در یک صدای جیر جیر.

“اگر وجود دارد مقدار زیادی و تعداد زیادی از روشن اشیاء در حال حرکت در آسمان آن را فوق العاده پیچیده ما” کالج اسمیت ستاره شناس جیمز Lowenthal گفته نیویورک تایمز در ماه نوامبر گذشته. “این به طور بالقوه تهدید علم نجوم خود را.”

آنها آنقدر روشن است که برخی از آنها قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح. در واقع تماشاچیان نگه دارید اشتباه آنها را برای کامپیوتر با توجه به گزارش های خبری از ماه دسامبر است.

روشنایی است که با توجه به این واقعیت است که Starlink ماهواره ها در مدار زمین و در فاصله بسیار نزدیک از بسیاری از — عملیاتی ارتفاع حدود 550 کیلومتر به جای معمول میان مدار زمین (در 20000 کیلومتر) و یا geostationary orbit (در 36,000 متر) استفاده می شود با دیگر انواع ماهواره ها مانند کسانی که ارائه GPS و خدمات ارتباطی است.

SpaceX نیز ادعا کرد که آنها در حال روشن در اوایل چرا که آنها هنوز هم در حال بالا رفتن در مدار پس از راه اندازی و در نهایت گسترش و تبدیل شدن به دیمر بیش از یک دوره چند ماه.

خوشبختانه SpaceX ادعا می کند این کار در تعدادی از راه حل های.

تلاش های اولیه به رنگ زیرین از هر ماهواره ای ضد انعکاسی از رنگ کت به نظر می رسد که فقط تا حدی موفقیت آمیز بوده است.

SpaceX در حال حاضر تلاش یک روش جدید: راه اندازی ماهواره با یک خنک جفت از عینک آفتابی است. فضای شرکت در حال برنامه ریزی برای کوه جمع شدن چادر به نام “VisorSat” به هر یک از ماهواره ها برای جلوگیری از نور خورشید را از ضربه زدن به آن بازتاب قطعات — دلیل اصلی آنها آنقدر روشن — SpaceNews گزارش شده است.

آخرین دسته این شرکت از Starlink ماهواره است که راه اندازی در ماه ژوئن شامل یک واحد با چنین آفتابگیر. این هنوز مشخص نیست اگر این راه حل را دلجویی از ستاره شناسان.

SpaceX های اخیر Starlink راه اندازی 57 ماهواره هر یک مجهز به یک VisorSat آفتابگیر داشته باشد به تعویق افتاد با توجه به آب و هوا در اوایل این ماه. راه اندازی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 29.

اگر هیچ راه حل پیدا شده است ستاره شناسان می تواند در مبارزه با روشن Starlink ماهواره باعث خرابی مشاهدات خود را برای سالهای زیادی را به آمده است. SpaceX در حال حاضر دارای مجوز از کمیسیون ارتباطات فدرال برای راه اندازی ده ها هزار نفر از Starlink ماهواره به اینترنت جهانی پوشش به جهان است.

بیشتر در Starlink: SpaceX در حال حاضر گرفتن درخواست برای Starlink آزمایشکنندگان بتا

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net