SpaceX را SN4 کشتی فضایی نمونه اولیه عبور می کند فشار کلید آزمون

جدیدترین نمونه از SpaceX را کشتی فضایی مریخ-استعمار فضاپیما فقط گذشت حیاتی تست فشار به احتمال زیاد تنظیم صحنه برای یک پرواز آزمایشی در آینده نزدیک.

کشتی فضایی SN4 جان سالم به در “کریو تست فشار” اواخر یکشنبه شب (26 آوریل) در SpaceX جنوب تگزاس سایت در نزدیکی روستای بوکا چیکا, شرکت, موسس و مدیر عامل شرکت Elon Musk اعلام کرد.

“SN4 گذشت ابررساناها اثبات!” مشک و گفت: از طریق توییتر اواخر یکشنبه تگزاس زمان (اوایل صبح روز دوشنبه, آوریل 27 EDT) در یک پست که شامل یک “رها” از emoji. “کار بزرگ توسط SpaceX مهندسی!,” او اضافه شده در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

ویدئو: دیدن SpaceX را Starship SN4 تصویب بحرانی تست فشار in time-lapse video
مرتبط با:
SpaceX را کشتی فضایی و فوق سنگین موشک در تصاویر

مشک را هیجان قابل درک است, برای موفقیت به دور از تضمین شده است. این دادگاه که در آن وسیله نقلیه است که پر شده با نیتروژن مایع منجمد برای شبیه سازی شرایط تجربه در طول ماموریت های عملیاتی که با استفاده از ultracold سوخت, قطع سه نمونه های قبلی بیش از پنج ماه گذشته.

این SN4 هم اکنون می توانید پیشرفت به مرحله بعدی توسعه کمپین: موتور تست که اوج خواهد با یک استاتیک آتش از آن تنها رپتور موتور بر روی زمین است. در عین حال یکی دیگر از اواخر شب صدایمشک گفت: SpaceX با هدف انجام استاتیک آتش در اواخر این هفته.

ارائه شده است که به خوبی می رود, SN4 (“Serial No. 4”) پاک خواهد شد به پرواز در یک uncrewed آزمون با هدف ارتفاع 500 فوت (150 متر) یا بیشتر. SN4 خواهد بود که برای اولین بار با اندازه کامل کشتی فضایی نمونه اولیه برای پرواز و دوم از هر نوع; یک پر از کنده درخت تست خودرو به نام Starhopper رو کردن زمین به طور خلاصه در سال گذشته بود اما به زودی بازنشسته شد.

آینده کشتی فضایی نمونه های اولیه بالاتر خواهد رفت طراحی شده توسط بیشتر رپتورز. برای مثال SN5 خواهد شد ورزش سه, قدرتمند, نسل بعدی موتورهای مشک گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

عملیاتی کشتی فضایی که طراحی SpaceX خانگی در طریق rapid prototype تکرار خواهد شد از ویژگی های شش رپتورز. این 165-پا بلند (50 متر) سفینه فضایی را راه اندازی کردن زمین در بالای یک موشک غول پیکر شناخته شده به عنوان فوق العاده سنگین که باید اتاق را برای 37 از موتورهای مشک گفته است.

هر دو خودرو قابل استفاده مجدد خواهد بود. فوق العاده سنگین خواهد آمد پایین به زمین به صورت عمودی touchdowns مدت کوتاهی پس از پرتاب فقط به عنوان اولین مرحله از SpaceX را فالکون 9 و فالکون سنگین راکت انجام دهید در حال حاضر. هر یک کشتی فضایی در ضمن قادر خواهید بود به پرواز در بسیاری از ماموریت های بین زمین و مریخ یا زمین و ماه و یا هر جای دیگری مردم (و یا کامپیوتر) نیاز به رفتن. (کشتی فضایی خواهد بود به اندازه کافی قدرتمند برای راه اندازی خود را خاموش مریخ و ماه که نسبتا ضعیف گرانشی می کشد. فوق العاده سنگین است که نیاز به دریافت craft کردن زمین اما.)

و SpaceX را در بسیاری از Starships اگر همه می رود با توجه به طرح. مشک را به چشم انداز بلند مدت شامل ارسال یک ناوگان عظیم از 100 مسافر وسایل نقلیه به مریخ هر 26 ماه هنگامی که این سیاره قرمز و زمین هستند به درستی تراز وسط قرار دارد برای سفرهای بین سیارهای. او می بیند کشتی فضایی و فوق سنگین به عنوان به طور بالقوه کاهش هزینه spaceflight به اندازه کافی به مریخ استعمار — رانندگی جاه طلبی برای میلیاردر کارآفرین و دلیل اصلی او تاسیس SpaceX در سال 2002 — از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>