SpaceX بعدی کشتی فضایی نمونه اولیه حرکت به گفتوگو برای تست (تصویری)

نگاهی که کشتی فضایی بروید! جدید time-lapse ویدیو نشان می دهد یک نمونه از SpaceX مریخ-استعمار کشتی در حال حرکت به سمت گفتوگو برای تست.

ناتمام نمونه اولیه خودرو به نام کشتی فضایی SN1شد نورد به یک پد در SpaceX را در بوکا چیکا, تگزاس, مرکز روز دوشنبه (Feb. 24) به نیتروژن مایع فشار تست انجام شده بر روی آن.

این سرعت بالا مرور زمانکه دستگیر شد SPadre.com نشان می دهد کشتی فضایی (در بالای آبی تریلر) به آرامی در حال حرکت در مقابل یک آسمان ابری. نظارت بر خودرو در حال مردم در اتومبیل در پا و حتی در یک جرثقیل سطل.

مرتبط با: SpaceX را کشتی فضایی و فوق سنگین موشک در تصاویر

این آزمایش قرار است به اتفاق می افتد زمانی امروز (Feb. 27) با اسپیس ایکس امیدوار است که کار می رود کمی بهتر از آنچه اتفاق افتاده است به قبلی اندازه کامل کشتی فضایی نمونه اولیه این Mk1 در ماه نوامبر. Mk1 منفجر بالای آن در طول برودتی, تست, باعث SpaceX موسس و مدیر عامل شرکت Elon Musk می گویند در توییتر که این شرکت را برای حرکت رو به جلو با پیشرفته تر طرح.

این تست از SN1 می تواند یک گام کوچک برای یک مرد واقعا بزرگ مریخ حل و فصل است. مشک یک چشم انداز از 1000 Starships برای رفتن به مریخ هر 26 ماهزمانی که زمین و سیاره سرخ در حال در هم ترازی. کشتی فضایی می تواند راه اندازی به عنوان اغلب به عنوان سه بار در روز است.

معماری مشک مریخ ماموریت های بهینه سازی شده است چندین بار در طول سال و میلیاردر کارآفرین مورد بحث آخرین دیدگاه, در یک سری از توییت در ماه ژانویه است. فعلی تکرار شامل کشتی فضایی (هر یک فضاپیما می تواند تا 100 نفر) و یک موشک به نام فوق سنگین را به همه کسانی که مردمی به فضا است. راکت ها و سفینه های فضایی خواهد بود به طور کامل و به سرعت قابل استفاده مجدد در جسورانه تلاش برای کاهش هزینه های spaceflight.

اگر چه مریخ پرواز هنوز راه کردن کشتی فضایی می تواند عملیاتی ساخته شده برای کاربردهای دیگر به عنوان اوایل به عنوان 2021. چند ماموریت اول به احتمال زیاد ارسال ارتباطات ماهواره به مدار است. حتی اگر کشتی فضایی است که در حال توسعه حداقل یک crewed ماموریت در آثار یک ماه پرواز رزرو شده توسط میلیاردر Yusaku, Maezawa و 2023.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im