SpaceX بعدی راه اندازی با تاخیر توسط coronavirus موارد در یافت HQ: گزارش

SpaceX بعدی راه اندازی شده است به تعویق افتاد مسافرت های بین المللی محدودیت های اعمال شده به دلیل رشد بیماری همه گیر کوروناویروس. این خبر می آید به عنوان دو کارگر در دفتر مرکزی این شرکت آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, SARS-CoV-2.

پس SpaceX آخرین Starlink راه اندازی است که با وجود ناهنجاری با موفقیت قرار گرفته و 60 ماهواره در مدار این شرکت راه اندازی بعدی به تعویق خواهد افتاد. SpaceX بعدی راه اندازی شد برای پرتاب در مارس 30 با آرژانتین رادار ماهواره ای SAOCOM 1B در هیئت مدیره. اما محدودیت های مسافرتی در محل به سرعت گسترش coronavirus معنی است که آرژانتین پرسنل می توانند سفر به فلوریدا راه اندازی سایت برای اطمینان از این ماهواره آماده است برای راه اندازی با توجه به SpaceNews. در پاسخ راه اندازی شده است به تعویق افتاد.

اما SpaceXalso چهره coronavirus تهدیدات و نزدیک به خانه. این شرکت اعلام کرد که حداقل یک کارمند و یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در SpaceX دفتر مرکزی در هاوتورن کالیفرنیا آزمایش مثبت جدید coronavirus با توجه به داخلی یادداشت به دست آمده توسط CNBC.

مرتبط با: Coronavirus اقدامات پیشگیری از عوارض خود را در نجوم
به روز رسانی:
coronavirus همه گیر اثرات در اکتشافات فضایی

در پاسخ SpaceX کارکنان فرستاده است برخی از کارکنان خانه برای تکمیل 14 روز در قرنطینه به دیدن اگر آنها نیز قرارداد رمان ویروس با توجه به CNBC گزارش. علاوه بر این, یک, پزشکی, فراهم می کند که خدمات بهداشتی و درمانی در سایت در ستاد و کارکنان این شخص دوم که تست مثبت خواسته است که همه پرسنل خود را که احساس می کنید علائم بیماری در خانه بماند و تست شده بلافاصله.

در علاوه بر این به قرنطينه تحمیل شده بر برخی از کارکنان SpaceX مصرف شده است از دیگر اقدامات برای حفاظت از کارمندان و کارکنان و خانواده های آنان گفت: CNBC. این شرکت ساخته شده است که خود را ضد عفونی کننده دست شده است و توزیع تجهیزات حفاظت فردی (personal protective equipment شامل چیزهایی مانند ماسک و دستکش).

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im