SpaceX آخرین کشتی فضایی نمونه اولیه می گذرد مخزن فشار تست

SpaceX جدیدترین نمونه از آن کشتی فضایی مریخ-استعمار خودرو فقط گذشت حیاتی تست فشار, به طور بالقوه هموار کردن راه برای بلند پروازانه تر محاکمه در آینده نزدیک.

Starship نسخه SN2 جان سالم به در برد یک برودتی تست فشار اواخر روز شنبه (8 مارس) در SpaceX جنوب تگزاس امکانات شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Elon Musk گفت. شما می توانید یک ویدیو timelapse از آزمون از کشتی فضایی watcher مریم “BocaChicaGal در اینجا برای NASASpaceflight.com.

“SN2 (با رانش جن) گذشت ابررساناها فشار و موتور رانش بار آزمون اواخر شب گذشته” مشک توییتی دوشنبه (9 مارس).

مرتبط با: SpaceX را کشتی فضایی و فوق سنگین موشک در تصاویر

آزمون های مشابه قطع این SN2 دو پیشینیان این SN1 و قبل از طراحی شناخته شده به عنوان علامت گذاری به عنوان 1. SpaceX حل برای رسیدن به پایین از این موضوع به سرعت با تمرکز بر “محوری جن” ساختار که در آن کشتی فضایی را رپتور موتورهای نصب شده است.

“ما سلب SN2 به حداقل برای تست محوری جن به گنبد جوش تحت فشار ابتدا با آب و سپس در ابررساناها. امیدوارم آماده برای تست در چند روز” مشک توییتی در مارس 2.

با یکشنبه شب موفقیت در یک کشتی فضایی نمونه اولیه پرواز می تواند در آینده در آینده نزدیک.

“استاتیک آتش و کوتاه پرواز با SN3 دیگر پروازها با SN4 اما نتیجه گیری از کل کشتی فضایی/رپتور خط تولید است که واقعا چه چیزی مهم” مشک توییتی دوشنبهدر پاسخ به توییتر پیرو که پرسید چه مسیر رو به جلو در حال حاضر به نظر می رسد.

و تکرار متوقف نخواهد شد با SN4. مشک گفته است که SpaceX استراتژی برای گرفتن کشتی فضایی تا و در حال اجرا شامل اغلب اصلاح فضاپیما را طراحی و به سرعت تست آن تغییرات برای دیدن چه کار می کند و چه چیزی نیاز به بهبود.

هدف به عنوان بالا جیر یادداشت است که به کشتی فضایی و عظیم آن در مرحله اول یک موشک به نام فوق العاده سنگین به کارآمد و شگرف تولید. در واقع مشک به تازگی گفته Ars Technica اریک برگر که SpaceX با هدف ساخت یک کشتی فضایی در هر هفته تا پایان سال 2020 است.

این شرکت قصد دارد بزرگ برای همه کسانی که کشتی: استعمار مریخ است. مشک و می خواهم برای کمک به ایجاد یک میلیون نفر شهرستان در سیاره سرخ در آینده 50 تا 100 سال و ساخت این اتفاق می افتد به احتمال زیاد نیاز به راه اندازی تعداد زیادی از Starships به سمت سیاره سرخ هر 26 ماه می باشد. (این زمانی است که زمین و مریخ تراز مطلوب برای انجام ماموریت.)

هر دو کشتی فضایی و فوق سنگین طراحی شده اند به طور کامل و به سرعت قابل استفاده مجدد, ویژگی های حیاتی هستند که برای ساخت استعمار اتفاق می افتد. فوق العاده سنگین خواهد نشاند کشتی فضایی به مدار زمین و سپس بازگشت به این سیاره برای فرود عمودی مانند مرحله اول از SpaceX را فالکون 9 و فالکون سنگین موشک در حال حاضر در حال انجام است. کشتی فضایی در ضمن خواهد بود به اندازه کافی قدرتمند برای راه اندازی خود را به سطح ماه و مریخ که در آن گرانش بسیار ضعیف تر از روی زمین است.

استفاده مجدد را کاهش می دهد هزینه های قابل توجهی. مشک به تازگی گفت که هر یک کشتی فضایی ماموریت می تواند در نهایت هزینه به عنوان کمی به عنوان $2 میلیون.

و این آینده نمی خواهد بیش از حد دور اگر همه چیز می رود با توجه به SpaceX طرح. برای مثال شرکت نمایندگان گفته اند که کشتی فضایی می تواند شروع به راه اندازی ماهواره به مدار زمین است. و کشتی فضایی در حال حاضر دارای یک crewed ماموریت در آن دفتر ثبت دعاوی حقوقی: ژاپنی میلیاردر Yusaku, Maezawa رزرو کرافت در یک around-the-moon ماموریت است که برنامه ریزی شده برای بلند کردن در 2023.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>