SpaceX خدمه اژدها اسکله با ایستگاه فضایی

SpaceX ‘s first خدمه اژدها سفینه فضایی برای حمل فضانوردان تضعیف به یک بارانداز در ایستگاه فضایی بین المللی روز شنبه (31 مه) نتیجه رسید تاریخی 19 ساعت سفر به آن کهنه ناسا خدمه.

ورود مشخص شده عمده feat: اولین اتصال یک crewed آمریکا فضاپیما در ایستگاه پس از ناسا ‘s ناوگان شاتل بازنشسته در سال 2011. این همچنین اولین docking تجاری فضاپیمای حامل انسان در این مورد فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley.

“این است که یک افتخار واقعی به تنها بخش کوچکی از این نه سال سال تلاش از آخرین باری ایالات متحده سفینه فضایی لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی” گفت: Hurley, فرمانده اژدها کپسول به عنوان او تشکر شده SpaceX و ناسا تیم است.

SpaceX راه اندازی Behnken و هرلی به فضای شنبه در یک پرواز آزمایشی دوبله نسخه ی نمایشی-2 که برداشته از ناسا ‘در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. خدمه خود را لنگر انداخت اژدها خود را در ایستگاه 10:16 a. m. EDT (14216 به وقت تهران) به عنوان هر دو فضاپیما میره 262 کیلومتر (422 کیلومتر) بالاتر از مرز چین و مغولستان.

“اژدها, ورود,” ناسا فضانورد کریس کسیدی گفت: از داخل ایستگاه به عنوان او را از محدوده سنتی کشتی ‘s بل. “باب و داگ ما ‘دوباره خوشحالم که شما به عنوان بخشی از خدمه.”

در حالی که امروز متصل شد به طور کامل خودکار, Hurley را کنترل دستی از خدمه فضاپیمای اژدها (که او و Behnken باید تعمید Endeavour) در طول یک آزمون نهایی است. کشتی به کار گرفته درست مثل شبیه ساز, او گفت:.

“این پرواز واقعا خوب است. بسیار ترد” هرلی گفت.

پس از خدمه اژدها docking Behnken و Hurley انجام یک سری از نشت چک مطمئن شوید که فضاپیما بود با خیال راحت و امن به ایستگاه فضایی. اما در 1:02 p. m. EDT (1702 GMT) جشن آغاز شد. که هنگامی که خدمه باز تخم فضاپیمای خود را برای پیوستن به ناسا فضانورد کریس کسیدی و فضانورد روسی آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner شده اند که در مدار پس از مارس .

تاسیس ساکنان (ایستگاه ‘s اعزامی 63 خدمه) به کمک یک مراسم استقبال رسمی خود را جدید هم اتاقی این بعد از ظهر با ناسا مدیر جیم Bridenstine تگزاس بهداشت ، تد کروز و دیگر مقامات تماس در تبریک از کنترل ماموریت در هوستون.

“من به شما بگویم تمام جهان شاهد این ماموریت” Bridenstine گفت: به عنوان او را مورد تحسین قرار گرفته فضانوردان.

“آن ‘s بزرگ به ایالات متحده بازگشت و در crewed راه اندازی کسب و کار” Hurley پاسخ داد. “ما هستین واقعا خوشحالم که در هیئت مدیره این شکوه پیچیده است.”

فضانوردان همچنین یک فریاد از SpaceX موسس و مدیر عامل شرکت Elon Musk که شرکت ساخته شده است سوار خود را به فضا.

“تبریک باب و داگ در docking & دریچه باز کردن در ایستگاه فضایی!” مشک در توییتر نوشت.

Behnken و Hurley, ‘ورود به ارمغان می آورد ساکنان ایالات متحده در کنار ایستگاه فضایی تا سه فضانوردان و سه نفر را نگه دارید در یک کنفرانس خبری فردا (1 ژوئن) در ساعت 11:15 a. m. EDT (1515 GMT).

دو تازه واردان صرف خواهد شد تا چهار ماه زندگی و کار در آزمایشگاه مدار. ناسا به دنبال به حداکثر رساندن زمان خود را در مدار از فضانورد زمان یک ارزش کالا در حالی که تعادل این واقعیت است که نسخه ی نمایشی-2 یک تست میشن. SpaceX ‘s first کامل فضانورد ماموریت به ایستگاه فضایی خدمه-1 می تواند ‘t انفجار تا بعد از نسخه ی نمایشی-2 آرامی به زمین بازگشت.

در حال حاضر این سازمان با هدف قرار دادن Aug. 30 سال است که راه اندازی ناسا مدیر جیم Bridenstine گفته است.

کپی رایت 2020 Space.comآینده شرکت است. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>