SpaceX برنده بزرگ ناسا قرارداد برای کشتی فضایی ماه ماموریت

ناسا امروز اعلام کرد که آن را اعطا کرده سه عظیم قرارداد به منظور توسعه قمری سیستم فرود در تلاش برای بازگشت فضانوردان آمریکایی به سطح ماه را به عنوان به زودی به عنوان 2024 به عنوان Ars Technica گزارش.

“با این قرارداد جوایز امریکا در حال حرکت رو به جلو با گام نهایی مورد نیاز برای فرود فضانوردان بر روی ماه تا سال 2024 از جمله باور نکردنی لحظه ای که ما را به دیدن اولین زن پا بر روی سطح ماه,” ناسا مدیر جیم Bridenstine در بیانیه ای گفت.

SpaceX دریافت 135 میلیون دلار قرارداد برای توسعه بیشتر فوق العاده سنگین موشک طراحی کشتی فضایی. عظیم فضاپیما در حال حاضر در حال توسعه می تواند یک روز حمل 100 مسافر به ماه و فراتر از آن.

SpaceX را “پیشنهاد شامل یک فضای propellent انتقال تظاهرات و uncrewed تست فرود” نوشته Bridenstine در پیگیری صدای جیر جیر.

“SpaceX واقعا خوب در پرواز و تست و شکست و تثبیت” Bridenstine گفت: Ars Technica‘s اریک برگر. “مردم در حال رفتن به در این نگاه و بگو: خدای من ما فقط دیدم کشتی فضایی منفجر کردن دوباره. چرا شما به آنها یک قرارداد؟’ پاسخ این است که چون SpaceX واقعا خوب در iteratively تست و رفع.”

به عنوان مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk کیفیت به عنوان یک رهبر Bridenstine صدا حمایتی.

“من کاملا معتقدم که Elon Musk در حال رفتن به, موفق,” او گفت برگر. “او متمرکز شده است مانند لیزر در این فعالیت ها است.”

A $579 میلیون قرارداد نیز اهدا شد به آبی مبدا. این جف بزوس-led شرکت فضایی خود را اعلام کرد Blue Moon کاوشگر قمری در ماه مه سال گذشته که ناسا در حال برنامه ریزی برای استفاده به عنوان یک راه برای فرود به سطح ماه است.

ناسا نیز اعطا $253 میلیون قرارداد به فضای شرکت Dynetics یک همکاری با شرکت سیرا نوادا برای ساخت یک قابل استفاده مجدد کاوشگر است که می تواند راه اندازی در بالای ایالات داد راه اندازی موشک ولکان.

Dynetics’ “دو مرحله کاوشگر مفهوم شامل یک عنصر با صعود” و “تبار و قابلیت های منحصر به فرد خدمه کابین است که نشسته است در پایین به سطح ماه” با توجه به صدای جیر جیر با Bridenstine.

ناسا است و به خودی خود ده ماه به ارزیابی که قرارداد به جلو بروید با نهایی توسعه آینده کاوشگر قمری.

ادامه مطلب: ناسا جوایز lunar lander قرارداد به آبی منشاء Dynetics—و کشتی فضایی [Ars Technica]

بیشتر در Starship: SPACEX موفق به تست STARSHIP بدون شکست CATASTROPHICALLY

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>