SpaceX راه اندازی خواهد شد فضای گردشگران در خدمه اژدها برای ماجراجویی های فضایی

SpaceX فقط جوهر معامله اول خود را به راه اندازی فضای گردشگران به مدار در یک خدمه اژدها فضاپیما است.

خصوصی پروازهای فضایی شرکت تاسیس شده توسط میلیاردر Elon Musk امضاء کرده است به توافق با ایالات متحده در فضای گردشگری شرکت Space Adventures برای راه اندازی چهار تا مسافران در یک مداری سفر روی یک خدمه اژدها کپسول فضایی. این ماموریت را تا پنج روز است و می تواند راه اندازی به عنوان اوایل به عنوان در اواخر سال 2021 فضا ماجراهای نمایندگان گفت Space.com.

“این ماموریت تاریخی را مسیری برای ساخت spaceflight ممکن است برای همه کسانی که رویای آن, و ما خوشحال به کار با فضای ماجراهای تیم در این ماموریت” SpaceX جمهور و COO Gwynne Shotwell گفت: در بیانیه ای از ماجراجویی های فضایی.

در عکس: اولین فضای گردشگران

تحت توافق ماجراهای فضایی را با استفاده از یک SpaceX Falcon 9 rocket و خدمه اژدها خودرو به پرواز به چهار مسافر به زمین مدار. سفر نخواهد بازدید از ایستگاه فضایی بین المللی. به جای آن باقی خواهد ماند در مدار به عنوان یک رایگان-پرواز فضاپیما است.

“این را فراهم خواهد کرد تا به چهار نفر با فرصت برای شکستن جهان در ارتفاع رکورد خصوصی شهروند spaceflight و دیدن سیاره زمین راه هیچ کس از Gemini برنامه” ماجراهای فضایی نمایندگان در بیانیه ای گفت:. برای مقایسه این ایستگاه فضایی در مدار زمین به طور متوسط در ارتفاع حدود 250 مایل (400 کیلومتر).

“افتخار ما همراه تاریخ این اژدها ماموریت خواهد بود یک تجربه خاص و یک بار در طول عمر فرصت — قادر به رسیدن به دو برابر ارتفاع قبل از هر غیر نظامی فضانورد ماموریت و یا ایستگاه فضایی بازدید کننده گفت:” اریک اندرسون رئیس فضای ماجراهای در بیانیه ای گفت:.

به تاریخ ماجراهای فضایی مرتب هشت مداری سفر به ایستگاه فضایی بین المللی برای هفت مشتریان ثروتمند: دنیس تیتو در سال 2001; آفریقای جنوبی کارآفرین مارک شاتل ورث در سال 2002; کارآفرینان آمریکایی گرگ اولسن در سال 2005 و Anousheh Ansari در سال 2006; مایکروسافت از بنیانگذاران چارلز Simonyi (دو بار) در سال 2007 و 2009; توسعه دهنده بازی های کامپیوتری Richard Garriott در سال 2008; و Cirque du Soleil بنیانگذار مرد Laliberte در سال 2009.

در عکس: یک behind-the-scenes look at SpaceX خدمه سفینه فضایی اژدها

کسانی که spaceflights همه هزینه ده ها میلیون دلار با Laliberte پرواز هزینه یک گزارش 35 میلیون دلار برای سفر 11 روزه. مسافران به نام “پروازهای فضایی شرکت کنندگان در” پرواز به و از ایستگاه فضایی روسی سایوز کپسول فضایی تحت موافقت نامه های بین ماجراهای فضایی و Roscosmos روسیه آژانس فضایی.

SpaceX یا ماجراهای فضایی را اعلام دقیق قیمت گذاری برای خدمه اژدها توریست پرواز اما هزینه هر صندلی انتظار می رود که در همان محدوده از دیگر پروازهای فضایی تجاری ،

همانطور که برای زمان این احتمال وجود دارد که رایگان-پرواز خدمه پرواز اژدها راه اندازی خواهد شد تنها پس از SpaceX آغاز می شود پرواز فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی. کسانی که به سفر می رود برای شروع بعد از این سال.

SpaceX (و رقیب بوئینگ) باید چند میلیارد دلار قرارداد به پرواز فضانوردان در سفرهای دور به و از ایستگاه فضایی. در سال 2019, SpaceX انجام شده موفق uncrewed تست پرواز به ایستگاه با خدمه اژدها پس از آن با راه اندازی سقط جنین آزمون در ماه گذشته.

خدمه فضاپیمای اژدها است که یک کپسول فضایی قابل استفاده مجدد طراحی شده برای حمل تا هفت نفر در سفر به و از مدار زمین. SpaceX ماموریت ناسا برای راه اندازی خواهد شد این کپسول بر روی یک موشک فالکون 9, مشاهده ایستگاه فضایی بین المللی برای ماه و سپس بازگشت به زمین برای فرود در اقیانوس اطلس است.

در ماه دسامبر بوئینگ راه اندازی یک uncrewed پرواز آزمایشی خود را Starliner کپسول است اما برای رسیدن به ایستگاه فضایی با توجه به نرم افزار و ارتباطات مسائل. بوئینگ و ناسا در حال بررسی است که پرواز برای تعیین اگر یکی دیگر از uncrewed پرواز مورد نیاز خواهد بود.

در ضمن ماجراهای فضایی نیز کار با Roscosmos به پرواز دو فضا گردشگران به ایستگاه فضایی بین المللی در یک گروه اختصاص داده های فضاپیمای سایوز در سال 2021. Roscosmos اعلام کرد توافق با ماجراجویی های فضایی در سال گذشته است.

“ایجاد منحصر به فرد و قبلا غیر ممکن است فرصت ها برای شهروندان خصوصی به تجربه فضایی است که چرا فضای ماجراهای وجود دارد” اندرسون گفت. “پس از ازدواج خود ماموریت در سال 2010 مهندسی پيشرفت همواره تحت تاثیر این صنعت بیش از اژدها/فالکون 9 قابل استفاده مجدد سیستم.”

یادداشت سردبیر: این, داستان, نوشته شده در 10 a. m. EST, به روز شده است که شامل ماموریت مدت زمان و هزینه جزئیات از ماجراجویی های فضایی.

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom و Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im