SpaceX پرده کاربران راهنمای برای کشتی فضایی موشک

اگر شما در حال فکر کردن در مورد رزرو سفر در SpaceX بزرگ کشتی فضایی فضاپیمایاین شرکت برخی از مواد خواندن برای شما.

SpaceX فقط منتشر کاربران راهنمای کشتی فضاییاز سفینه فضایی قابل استفاده مجدد-موشک دسته کوچک موسیقی جاز این شرکت در حال توسعه به کمک استعمار مریخ است. به عنوان راهنمای باعث روشن کشتی فضایی طراحی شده است که انعطاف پذیر حمل و نقل سیستم قادر به ارائه هر دو افراد و محموله به انواع off-زمین مقصد.

در واقع این شرکت را توسعه حمل و crewed انواع کشتی فضایی. محموله نسخه خواهد بود قادر به تخلیه دنده به سرعت از نقطه ای به نقطه در اطراف زمین علاوه بر آن فضای وظایف با توجه به راهنمای است که اولین نسخه از یک سند است که SpaceX گفته خواهد شد اغلب به روز شده.

مرتبط با: SpaceX را کشتی فضایی و فوق سنگین موشک در تصاویر

خدمه نسخه قادر خواهید بود به جای تا 100 مسافر را خواهد کرد که سفر در سبک. از راهنمای: “خدمه پیکربندی کشتی فضایی شامل کابین های خصوصی زیادی زمینه های مشترک متمرکز سازی انرژی خورشیدی و طوفان پناهگاه و مشاهده گالری.”

راهنمای میسازد برخی از مشخصات از جمله جزئیات بیشتر در مورد حمل بار (ظرفیت 100 تن را به مدار زمین کم برای پایه طراحی) راه اندازی و فرود. (SpaceX در حال برنامه ریزی دو کشتی فضایی راه اندازی سایت ابتدا: ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا و این شرکت در جنوب تگزاس امکانات در نزدیکی روستای بوکا چیکا.)

یک هنرمند تصویرسازی SpaceX را برنامه ریزی فضایی موشک که خواهد آمد در یک crewed نسخه (سمت چپ) و یک uncrewed نوع. (اعتبار تصویر: SpaceX)

یک هنرمند تصویر چگونه SpaceX را uncrewed کشتی فضایی می تواند مسافت های بزرگ محموله به مدار. (اعتبار تصویر: SpaceX)

قیمت ها داده نشده است. SpaceX است که به طور کلی کاملا باز در مورد راه اندازی آن در قیمت گذاری, بنابراین شاید این شرکت هنوز مشغول به کار چقدر یک کشتی فضایی سوار هزینه خواهد شد.

مشتریان خواهد شد و شروع به استفاده از این راهنمای جدید به صورت جدی به زودی اگر همه می رود با توجه به SpaceX طرح. کشتی فضایی می تواند شروع به پرواز ماموریت های عملیاتی سال آینده شرکت نمایندگان گفته اند.

کسانی که اولین پرواز به احتمال زیاد لافت ارتباطات ماهواره به مدار زمین. اما SpaceX می کند که یک crewed ماموریت در کشتی فضایی را آشکار. ژاپنی, میلیاردر Yusaku, Maezawa رزرو کرافت برای یک دور ماه ماموریت با هدف راه اندازی تاریخ 2023.

وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام قبل از چنین ماموریت می تواند به بلند کردن اما; SpaceX است که هنوز هم در حال توسعه و تست Starship نمونه های اولیه. این شرکت در حال حاضر در حال کار بر روی نمونه اولیه SN3 (Serial No. 3) که آماده است برای شروع تحت آزمایش در بوکا چیکا به زودی.

SN3 در نهایت پرواز کوتاه تست ماموریت در جو زمین, SpaceX, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Elon Musk گفته است. مشک می خواهد این هنر و صنعت را جانشین SN4 به پرواز و حتی بالاتر تا حدود 12 مایل (20 کیلومتر) بالاتر از سطح زمین.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>