SpaceX برای راه اندازی بعدی 60 Starlink اینترنت ماهواره یکشنبه. در اینجا چگونه به سازمان دیده بان زندگی می کنند.

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — خصوصی پروازهای فضایی شرکت SpaceX را راه اندازی 60 جدید Starlink ماهواره برای پیوستن به آن در حال رشد پهنای باند اینترنت megaconstellation یکشنبه (15 مارس) و شما می توانید آن را آنلاین زنده.

یک SpaceX Falcon 9 rocket راه اندازی Starlink ماموریت از پد 39A ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. پرتاب برنامه ریزی شده است برای هیچ زودتر از 9:22 صبح به وقت EST (1322 GMT).

شما می توانید به تماشای SpaceX را Starlink راه اندازی پخش در اینجا و در Space.com صفحه خانگی حسن SpaceX آغاز حدود 15 دقیقه قبل از پرتاب. شما همچنین قادر خواهید بود به راه اندازی به طور مستقیم از SpaceX در اینجا.

مطالعه: ماهواره megaconstellations خواهد mar ستاره شناسان’ نمایی از آسمان

این است SpaceX ششم راه اندازی و ششم Starlink راه اندازی تا به امروز است. این ماموریت ستاره کهنه موشک فالکون 9 که قادر به انجام آنچه که دیگر هیچ شاهین قبل از انجام داده است: راه اندازی و زمین پنج بار. تقویت کننده لقب B1048.5 قبلا راه اندازی یک دسته از ماهواره ها از جمله بخشی از ایریدیوم بعدی فلکی یک اسرائیلی lunar lander ارتباطات ماهواره برای آرژانتین و اندونزی و قبلی Starlink ماموریت.

این یک نقطه عطف بزرگ برای SpaceX. نسخه به روز رسانی خود را اسب بارکش معرفی شد 2018, راه اندازی اولین ارتباطات ماهواره ای برای بنگلادش. شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Elon Musk گفت که souped تا تقویت کننده قادر خواهد بود به پرواز ده بار با کمی نوسازی در میان است. پنج شنبه پرواز, علائم اولین بار یک فالکون رسیده نقطه نیمه راه.

به تاریخ چهار شاهین موفق باید چهار پرواز در زیر کمربند خود را, اما امروز booster خواهد بود که برای اولین بار برای راه اندازی پنج بار. اما از آن چهار نفر به بهبود نیست و نمی خواهد پرواز دوباره. یکی عمدا نابود شده در طول این شرکت در پرواز سقط جنین تست و تقویت کننده استفاده می شود در آخرین Starlink ماموریت یکی از این آن را از دست داده بود پس از به دقت از دست رفته هواپیماهای بدون سرنشین کشتی.

مرتبط: چرا SpaceX را Starlink ماهواره, گیر افتاد, ستاره شناسان خاموش نگهبان

هدف از SpaceX را Starlink پروژه برای ارائه به کاربران در سراسر جهان با ثابت با سرعت بالا دسترسی به اینترنت است. این شرکت قصد دارد برای دستیابی به آن با راه اندازی یک صورت فلکی عظیم از پهنای باند اینترنت و ماهواره.

کاربران بر روی زمین پس از آن که کار یک ترمینال — بزرگتر از لپ تاپ — برای به دست آوردن دسترسی به اینترنت است.

همانطور که مشهود است با راه اندازی تا کنون این سال, اکثریت از SpaceX ماموریت در سال 2020 خواهد شد شامل ارسال Starlink ماهواره به فضا است. این چهارمین Starlink اندازی سال است که گسترش این شرکت در ناوگان اینترنت-بشاش ماهواره به بیش از 350.

SpaceX مدیر عامل و موسس Elon Musk پیشتر اعلام کرد که این شرکت باید حداقل 400 Starlink ماهواره در مدار به ارائه “جزئی” پهنای باند پوشش و حداقل 800 به ارائه “نسیم” پوشش. با این راه اندازی آنها در حال حرکت و نزدیک به این هدف است.

مرتبط با: SpaceX راه اندازی 60 Starlink ماهواره نتواند فرود موشک

آب و هوا در روز یکشنبه است که به دنبال عالی با تنها 10 درصد احتمال آب و هوا violation با توجه به پیش بینی در 45 آب و هوا اسکادران. درجه حرارت در این منطقه قرار است به حدود 70 درجه با چند بی ابر.

این شرکت از کار اخراج شدند تا موشک در اواخر بعد از ظهر جمعه به عنوان بخشی از روال prelaunch آزمون به نام استاتیک تست آتش. این بخشی جدایی ناپذیر از prelaunch روش بسیار مهم است برای اطمینان حاصل کرد که تمام سیستم های آماده برای راه اندازی.

مدت کوتاهی پس از شرکت در توییتی که در این آزمون یک موفقیت بود و راه اندازی خواهد اقدام به برنامه ریزی در صبح روز یکشنبه.

حدود هشت دقیقه پس از پرتاب فالکون اولین مرحله بازگشت به زمین. این برنامه ریزی به لمس کردن بر روی عرشه SpaceX را هواپیماهای بدون سرنشین کشتی البته من هنوز هم شما را دوست دارم مستقر در اقیانوس اطلس است.

این شرکت مستقر شده اند و آن دو fairing نواز کشتی: برو خانم درخت و رفتن خانم رئیس به امید snagging این ظرفیت ترابری آیرودینامیکی به عنوان آنها سقوط به زمین است. این fairing مورد استفاده در راه اندازی امروز تلاش قبلا استفاده می شود در اولین Starlink ماموریت. (آن پس از مرمت به آرامی پاشش کردن در اقیانوس است.)

SpaceX با هدف گرفتن و بازسازی آیرودینامیکی برای کاهش هزینه ها و استفاده بیشتر از آن راه اندازی سخت افزار. در حال حاضر این شرکت با موفقیت بهبود 50 مرحله اول بوستر و رفتن خانم درخت ساخته شده است سه موفق fairing جلب. با هر نوع شانس این شرکت را برای اولین بار دو بگیر یکشنبه.

بازدید از فضا.کام امروز برای تکمیل پوشش SpaceX را Starlink راه اندازی.

به دنبال امی تامپسون در توییتر @astrogingersnap. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im