SpaceX به پرواز خصوصی فضانوردان به ایستگاه فضایی برای راه اندازی اصل در سال 2021

اصل فضا و راه اندازی مستقر در هوستون تگزاس و SpaceX teaming تا برای راه اندازی یک تیم از چهار خصوصی فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی به عنوان اوایل سال آینده.

این شرکت یک قرارداد امضا شده است که در آن SpaceX را سه پرواز خصوصی فضانوردان و یک اصل-آموزش فرمانده ماموریت به ایستگاه فضایی اصل اعلام کرد امروز (5 مارس). این 10 روز ماموریت است که برای راه اندازی در نیمه دوم 2021, اصل در بیانیه ای گفت.

این سفر شامل حداقل هشت روز در ایستگاه فضایی بین المللی و دو روز از زمان سفر به و از مدار آزمایشگاه اصل اضافه شده است.

در عکس: اولین فضای گردشگران

خصوصی spaceflight نیز شامل “آموزش ماموریت برنامه ریزی سخت افزاری و توسعه و حمایت از زندگی, پزشکی, پشتیبانی, خدمه مقررات سخت افزار و ایمنی گواهینامه در مدار عملیات و به طور کلی ماموریت مدیریت” با توجه به اصل بیانیه.

این اولین بار نیست که گردشگران باید پرواز به ایستگاه فضایی به عنوان اصل در بیانیه ای گفت: از آن خواهد شد “اولین به طور کامل خصوصی” سفر به ایستگاه.

“این تاریخ ساخت پرواز را نشان دهنده یک لحظه نقطه عطفی در ماه مارس نسبت به جهانی و روال دسترسی به فضای” اصل مدیر عامل شرکت مایکل Suffredini در بیانیه ای گفت:. “این خواهد بود که فقط برای اولین بار از بسیاری از ماموریت های خود را به ایستگاه فضایی به طور کامل crewed و مدیریت اصل فضا – برای اولین بار یک واحد تجاری است.”

اصل فضا نیست انتشار جزئیات بیشتر در مورد چقدر این شرکت پرداخت خواهد شد SpaceX به پرواز آن چهار نفر خدمه به ایستگاه فضایی بین المللی. این شرکت همچنین نکرد انتشار جزئیات بیشتر در مورد که می خواهد به پرواز در ماموریت.

ماموریت فرمانده, اما, “آموزش داده خواهد شد توسط اصل به سطح یک فضانورد ناسا به منظور واجد شرایط برای خدمت به عنوان فرمانده” سخنگوی شرکت کمال دارنده گفت: از طریق ایمیل.

دارنده نیز گفت: اصل این پرواز را نمی خواهد یک علم متمرکز میشن اما اجرا خواهد شد توسط این شرکت است.

“این یک اصل خدمه آن خواهد شد انتخاب شده و آموزش دیده توسط اصل با SpaceX در حال حمل و نقل دهنده از آنها ما در حال تهیه خدمات برای یک اصل ماموریت” دارنده گفت: Space.com.

اصل هدف ارائه هر دو حرفه ای و خصوصی پرواز به ایستگاه فضایی رفتن به جلو. این شرکت امیدوار است برای پرواز تا دو تا از این ماموریت ها در هر سال به عنوان پرواز فرصت های در دسترس است.

“در حال حاضر به لطف اصل و حمایت خود را از ناسا خصوصی crewed ماموریت های دسترسی بی سابقه به ایستگاه فضایی پیشبرد تجاری سازی فضا و کمک به طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدید از انسان, اکتشاف” SpaceX رئیس جمهور و رئیس اجرایی Gwynne Shotwell اضافه شده در این بیانیه است.

SpaceX نیز آن برنامه های خود را برای فضای گردشگری و خصوصی فضانورد در پرواز.

ماه گذشته این شرکت را لرزاند مقابله با فضای ماجراهای یک شرکت است که پرواز هفت فضای گردشگران به ایستگاه فضایی بین المللی در طول سال به پرواز به چهار مسافر در پنج روز سفر به مدار زمین است. که پرواز که نمی خواهد به بازدید از ایستگاه فضایی می تواند راه اندازی به عنوان اوایل به عنوان در اواخر سال 2021 ،

The SpaceX Crew Dragon spacecraft for the Demo-2 mission made it to Florida’s Space Coast on Feb. 13, 2020.

یک SpaceX خدمه اژدها برای اولین بار برای حمل فضانوردان ناسا ، آمادگی خود را برای نسخه ی نمایشی-2 ماموریت. SpaceX را با استفاده از یک آینده خدمه اژدها برای راه اندازی خصوصی فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی در سال 2021. (اعتبار تصویر: SpaceX)

اصل را SpaceX ماموریت به ایستگاه فضایی است که فقط پیشتاز برای شرکت تجاری spaceflight برنامه.

در اوایل این سال ناسا اعلام کرد که اصل فضا اضافه خواهد شد خصوصی ماژول به ایستگاه فضایی به فشار رو به جلو تجاری spaceflight.

اولیه پرواز با SpaceX (و دیگران که به دنبال) بخشی از یک فرایند دو مرحله ای “را ساخت و در خدمت بازار برای دسترسی به لئو” دارنده افزود: استفاده از مخفف کلمات در مدار زمین کم.

“این پرواز همراه با کمک به رشد و در خدمت تقاضا برای دسترسی به لئو در کوتاه مدت ما را عملیاتی روش های رسمی تست برای آماده شدن برای زمانی که ما شروع مدیریت پروازها به مقصد خود ما ماژول” دارنده گفت.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im