کشتی فضایی SpaceX “راهنمای کاربر” جزئیات کابین های خصوصی مناطق مشترک

کشتی فضایی, راهنمای

Elon Musk-led شرکت فضایی SpaceX منتشر کرده است یک نسخه اولیه از یک کتابچه راهنمای کاربر برای آن کشتی فضایی عظیم فولاد ضد زنگ موشک که قراره یک روز کشتی تا 100 مسافران به ماه و حتی مریخ است.

پنج-صفحه PDF جزئیات برخی از طرح های بلندپروازانه این شرکت برای آن موشک از جمله یک جادار داخلی برای مسافران برای لذت بردن از سوار شدن.

“خدمه پیکربندی کشتی فضایی شامل کابین های خصوصی زیادی زمینه های مشترک متمرکز سازی انرژی خورشیدی و طوفان پناهگاه و مشاهده گالری” آن را می خواند.

حامل محموله

کتابچه راهنمای کاربر همچنین تبلیغ این موشک را سودمند برای “سریع نقطه-به-نقطه, زمین, حمل و نقل است.” بین قاره ای فضای مبتنی بر فاصله طولانی سفر سرنشین یک کشتی فضایی بود یک کلید طرفدار برنامه های این شرکت از همان آغاز.

عظیم با ظرفیت 100 تن را نیز بدان معنی است که یک کشتی فضایی می تواند راه اندازی سه “همزمانی مخابرات ماهواره” در یک بروید — یا کامل صورت فلکی کوچکتر ماهواره. آن را حتی می تواند تعمیر ماهواره ها در فضا با گرفتن آنها را به طور مشابه به ناسا بازنشسته شاتل فضایی.

دستی نیز اشاره به امکان حمل یک “در فضای تظاهرات فضاپیمای” است که می ماند متصل به کشتی فضایی برای اجرای آزمایش های قبل از رفتن به زمین است.

ادامه مطلب: SpaceX را Starship راهنمای کاربر جزئیات چگونه آن را می تواند جایگزین شاتل فضایی و ارائه راحت پروازهای مسافری [Reason]

بیشتر در Starship: Elon Musk خیلی عصبانی هنگامی که کشتی فضایی نمونه اولیه منفجر شد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>