SpaceX پشته سوم کشتی فضایی نمونه اولیه پیش از تست (عکس)

SpaceX جدیدترین کشتی فضایی نمونه اولیه ایستاده است ،

آخرین نسخه آزمایشی از مریخ-استعمار کشتی فضایی فضاپیمابه نام SN3 شده انباشته در SpaceX جنوب تگزاس امکانات جدید عکس توییتی توسط شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Elon Musk نشان می دهد.

مشک ارسال دو عکس در توییتر حدود 45 دقیقه از هم جدا اوایل صبح روز پنج شنبه (26 مارس). برای اولین بار نشان می دهد که SN3 تانک و موتور بخش نشسته side-by-side در مجمع تسهیلات و دوم نشان می دهد آنها پیوست. (مشک را ارائه نمی دهد بسیار در راه زمینه نوشتن به سادگی “SN3.”)

مرتبط با: SpaceX را کشتی فضایی و فوق سنگین موشک در تصاویر

SN3 کوتاه برای سریال, شماره 3; نمونه سوم تکرار از آخرین کشتی فضایی طراحی شده است. تکمیل انباشته نقطه عطف نشان می دهد که SpaceX است که در حال حرکت به سرعت در کشتی فضایی پروژه را آغاز تست این خودرو به زودی.

این تست آغاز خواهد شد با فشار محاکمات که قطع دیگر کشتی فضایی نمونه های اولیه. اما اگر SN3 باعث می شود که آن را از طریق دستکش بلند, از آن خواهد شد به احتمال زیاد به گسترش بال خود را. مشک است گفت که او قصد دارد برای انجام پروازهای کوتاه در جو زمین با SN3 و سپس پرواز بالاتر و طولانی تر تست ماموریت با SN4.

کشتی فضایی طراحی شده است به راه اندازی در بالای یک موشک بزرگ به نام فوق العاده سنگین که باید فضا برای 37 SpaceX را در نسل بعدی رپتور موتورهای. هر دو عنصر را به طور کامل و به سرعت قابل استفاده مجدد; فوق العاده سنگین خواهد آمد بازگشت به زمین به صورت عمودی فرود در مدت کوتاهی پس از تحویل کشتی فضایی به مدار و فضاپیما را انجام خواهد داد همان زمانی که آن کار انجام شده است.

برخی این کار را به کشتی فضایی بسیار دور در صحرا اگر همه می رود با توجه به مشک طرح. کشتی فضایی خواهد بود قادر به حمل 100 نفر به مقصد از راه دور مانند ماه و مریخ است. و سیاره سرخ است که هدف نهایی: مشک می خواهد کشتی فضایی معماری برای کمک به بشریت راه اندازی یک میلیون نفر شهرستان در مریخ در آینده 50 تا 100 سال است.

کشتی فضایی نیاز نیست که فوق العاده سنگین به قمری و یا سطح مریخ ، نهایی فضاپیما خواهد ورزشي شش رپتورز خود را فراهم می کند قدرت کافی برای بلند کردن آن سیاره ای بدن. (زمین بسیار بزرگتر از ماه یا مریخ و بنابراین بسیار قوی کشش گرانشی.)

ما می توانید ببینید کشتی فضایی و فوق سنگین پرواز ماموریت های عملیاتی بسیار به زودی اگر تست و توسعه به خوبی. SpaceX نمایندگان باید گفت که این سیستم می تواند شروع راه اندازی ماهواره به مدار زمین به عنوان اوایل سال آینده. و میلیاردر Yusaku, Maezawa رزرو کشتی فضایی برای crewed round-the-moon سفربا راه اندازی هدفمند برای 2023.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>