SpaceX می گوید: “احتمال زیاد” بشر راه اندازی خواهد شد به عقب رانده

اسکراب Hub

SpaceX به خوبی ممکن است تاریخچه on May 27, راه اندازی اولین فضانوردان به فضا از خاک آمریکا پس از بازنشستگی از ناسا برنامه شاتل فضایی در سال 2011. اما بد آب و هوا می تواند در نهایت به تأخیر انداختن تاریخی راه اندازی.

“من انتظار می رود وجود دارد به یک شانس بسیار بالا از اسکراب با توجه به آب و هوا” SpaceX, مدیر و خدمه ماموریت مدیریت Benji نی گفت: بر اورلاندو.

“و با توجه به زمان از سال آن تعجب نیست که من به عنوان” نی اضافه شده است.

آرامش دریا

ستاره ها به چین برای چنین آزمون به رفتن با یک دردسر. پس انسان فضانوردان در حال راه اندازی نه تنها آسمان نیاز به روشن و باد کم — حتی اقیانوس اطلس به بازی همراه از آنجا که در موارد اضطراری فضانوردان نیاز به قادر به ایجاد یک امن فرود در اقیانوس است.

ناسا مانیتور بیش از 50 مکان هزاران مایل در سراسر اقیانوس اطلس از شمال شرقی در سراسر اقیانوس اطلس شمالی به مطمئن شوید که فضانوردان در زمین می تواند در موارد اضطراری.

رفتن

راه اندازی هنوز هم نیست پاک و به خوبی می تواند ادامه. ناسا خواهد بود بررسی آب و هوا هر روز تا روز راه اندازی.

اگر همه چیز می رود با توجه به طرح SpaceX خواهد شد راه اندازی یک موشک فالکون 9 با دو فضانورد در هیئت مدیره یک خدمه اژدها فضاپیما از مرکز فضایی کندی در 4:33pm شرقی. ورود در ISS است که میله میله برای حدود ظهر روز پنج شنبه.

بیشتر بخوانید: احتمال آب و اسکراب در خدمه اژدها فضانورد روز راه اندازی بسیار بالا’ SpaceX مقامات می گویند [کلیک کنید اورلاندو]

بیشتر در مورد راه اندازی: SPACEX راه اندازی خدمه اژدها را برای پروازهای فضایی انسان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>