SpaceX رول جدید Starship نمونه برای آزمون (تصویری)

SpaceX نقل مکان کرد و آخرین آن کشتی فضایی نمونه اولیه آن در تگزاس proving grounds پنج شنبه (23 آوریل) پیش از دور جدید فضاپیما را آزمایش.

کشتی فضایی نمونه اولیه gleaming سیلندر از جنس فولاد ضد زنگ است SpaceX چهارم تست خودرو برای یک فضاپیمای قابل استفاده مجدد طراحی شده برای پرواز به ماه مریخ و فراتر از آن. به نام Starship SN4 (برای سریال شماره 4) این محور از راه اندازی سیستم اسپیس ایکس امیدوار است روزی منجر به یک مستعمره در مریخ است.

“کشتی فضایی SN4 مخزن در آزمون پایه” SpaceX موسس و مدیر عامل شرکت Elon Musk در توییتر نوشت در حالی که به اشتراک گذاری یک عکس از تست خودرو.

تصویری گرفته شده توسط Spadre.com نشان داد SpaceX خدمه به آرامی در حال حرکت کشتی فضایی نمونه اولیه از آن سایت ساخت و ساز در نزدیکی تگزاس جنوبی روستای بوکا چیکا به نزدیکی آزمون ایستاده است. کشتی فضایی SN4 است که انتظار می رود به انجام برودتی فشار تست شبیه به کسانی که SpaceX انجام شده است و در آن سه پیشینیان که برخی از آنها پس از تخریب کرده است.

ویدئو: سازمان دیده بان SpaceX را Starship SN4 رول به آزمون پد
بیشتر:
SpaceX را کشتی فضایی و فوق سنگین موشک در تصاویر

SpaceX را Starship SN4 نمونه می ایستد بالای یک تست پایه در شرکت بوکا چیکا, تگزاس, آزمون های پایه جلوتر از تانک محاکمه در تاریخ 23 آوریل سال 2020 است. (اعتبار تصویر: SpaceX/Elon Musk از طریق توییتر)

در مارس 2, SpaceX را Starship SN3 به نظر می رسد به سقوط در طول یک cyrogenic تست فشار با نیتروژن مایع طراحی شده برای اثبات این خودرو می تواند مقاومت در برابر فشار بالا که پر از فوق العاده سرد سوخت برای یک پرواز واقعی. مشک و بعد گفت که چکه سوپاپ بودند سرزنش می کنند.

SpaceX را Starship SN2 با موفقیت به تصویب مشابه تست فشار در 8 مارس. اما نه روز قبل از آن در فوریه. 28 سلف خود SN1 از دست داده بود در یک آزمون. SpaceX اولین اندازه کامل کشتی فضایی نمونه اولیه به نام Mk1 بود ویران شده خود را تست فشار در نوامبر سال 2019. (SpaceX پس از آن دوباره به کشتی فضایی را طراحی منجر به SN سری.)

مشک است گفت: بارها و بارها که SpaceX ادامه خواهد داد تست جدید Starship نسخه با هدف راه اندازی 12 مایل بالا (20 کیلومتر) هاپ مدتی این سال است. در ماه اوت سال 2019 SpaceX با موفقیت راه اندازی کوچکتر نمونه تک-موتور Starhopper در کوتاه هاپ است که با هدف به ارتفاع 500 فوت (150 متر).

در هفته های اخیر SpaceX پرده برداری کرده است کاربران’ هدایت کشتی فضایی برای تبلیغ آن قابلیت راه اندازی به صورت گسترده بر روی کامپیوتر کاربر. این شرکت در حال حاضر به امضا یک مشتری برای یک سفر در اطراف ماه با استفاده از یک کشتی فضایی و گسترده خود را فوق العاده سنگین تقویت کننده. که سفر رزرو ژاپنی میلیاردر Yusaku, Maezawa شده است هدفمند برای هیچ زودتر از 2023.

اخیرا مشک وزن در کشتی فضایی SN4 را اجتناب ناپذیر نماید ، SpaceX در حال حاضر فکر کردن در مورد Starships SN5 و SN6 او اضافه شده است.

کشتی فضایی SN5 باید بیش از یک سیلندر و رول کردن با آن بالا تانک و یک nosecone مشک در توییتر نوشت سهشنبه (21 آوریل).

“قطعا هدر تانک & nosecone در SN5 امیدوارم فلپ بیش از حد” مشک نوشت. “قطعا فلپ در SN6.”

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>