SpaceX در هدف به صورت نقطه عطف مارس 27 خدمه راه اندازی, ایمنی, پنل می گوید

SpaceX باقی مانده در مسیر راه اندازی فضانوردان در ماه آینده با وجود چند باقی مانده مسائل اعضای ناسا پانل مشاوره گفت: روز شنبه (23 آوریل).

ایلان شرکت ناسا در حال کار به سمت یک مارس 27 تاریخ راه اندازی برای نسخه ی نمایشی-2که ارسال خواهد شد آژانس فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken به و از ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) روی یک خدمه کپسول اژدها. و که هدف معقول به نظر می رسد با توجه به اعضای هوافضا ایمنی Advisory Panel (ASAP).

“ما آگاه هستند از چند موارد فنی که باقی می ماند به طور کامل درک قبل از این رویداد رخ می دهد اما در مسیر رو به جلو به نظر می رسد امکان پذیر است” ASAP صندلی پاتریشیا ساندرز گفت: در طول یک (هر چند تلفن-تنها) جلسه پانل که گزارش به ناسا و کنگره است.

مرتبط: چگونه SpaceX خدمه اژدها کپسول فضایی کار می کند (infographic)

هر چند ساندرز نیست شناسایی موارد فنی, او ممکن است شده اند با اشاره به کار برجسته مربوط به خدمه اژدها چتر نجات و سیستم SpaceX را Falcon 9 rocket که راه اندازی نسخه ی نمایشی-2. SpaceX است aced یک سری از آزمایشات به تازگی با کپسول را دوباره طراحی ناودان یا مجرای سرازیر اما این شرکت هنوز یک قطره آزمون در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای اوایل ممکن است.

و یکی از نه مرلین موتور است که قدرت فالکون 9 را در مرحله اول دچار یک شکست در طول ماه مارس راه اندازی 60 SpaceX Starlink اینترنت ماهواره. اگر ناهنجاری نیست بی جهت تحت تاثیر قرار است که ماموریت فالکون 9 طراحی شده است برای غلبه بر چنین مسائل — ناسا گفته اند آنها می خواهند رسیدگی به این حادثه قبل از تکمیل نسخه ی نمایشی-2 آسانسور.

SpaceX در حال پرواز آزمایشی-2 تحت $2.6 میلیارد دلار قرارداد به این شرکت امضا شده با NASA Commercial Crew Program در سال 2014. که همچنین شامل شش ماموریت های عملیاتی و از ISS که SpaceX می توانید شروع به پرواز پس از نسخه ی نمایشی-2 به پایان می رسد.

آینده ماموریت خواهد بود که برای اولین بار مداری انسان spaceflight برای راه اندازی از خاک آمریکا پس از ناسا, شاتل فضایی ناوگان بازنشسته در سال 2011. اما آن را نمی خواهد بود که برای اولین بار مراجعه به آزمایشگاه مدار برای یک خدمه اژدها: SpaceX پرواز یک uncrewed ماموریت به نام Demo-1 به ISS در مارس 2019.

بوئینگ همچنین دارای یک NASA commercial crew معامله که هوافضا به انجام با استفاده از یک کپسول به نام CST-100 Starliner. اما بوئینگ قابل توجهی کار را به انجام قبل از Starliner آماده برای پرواز فضانوردان ASAP اعضای تیم گفت: پنج شنبه.

Starliner نسخه ی نمایشی-1 به نام پرواز مداری آزمون (بارها) آیا با توجه به برنامه ریزی. در طول پرواز آزمایشی که در آن راه اندازی در ماه دسامبر 2019, کپسول دچار چند مسائل مربوط به نرم افزار و به پایان رسید تا گرفتن رشته در اشتباه مدار. Starliner قادر به ملاقات با ایستگاه فضایی و بازگشت به زمین فقط دو روز به یک برنامه ریزی هشت روز ماموریت.

اگر فضانوردان بوده است سرنشین, پرواز, آنها را امن باقی ماند و ممکن است قادر به عیب یابی نرم افزار اشکالات بوئینگ نمایندگان گفته اند. این شرکت اوایل این ماه اعلام کرد که آن را به پرواز دیگر تکرار بارها قبل از اقدام به crewed تست پرواز.

که حق تصمیم گیری در اسرع وقت اعضای گفت.

“اما ما همچنین هشدار می دهند که این کافی نیست به نگرانی هایی که بوجود آمده پس از بارها و ما همچنان به شدت توصیه ناسا به اطمینان حاصل شود که زمینه های فنی و سازمانی و یا فرهنگی کاستی های کشف شده در جریان تحقیقات از بدبختی و در متعاقب بررسی ها به طور کامل خطاب و کاهش قبل از هر گونه تلاش برای پرتاب فضانوردان در خودرو” ساندرز گفت.

این ASAP توصیه ناسا در مسائل ایمنی و ارزیابی این سازمان عملکرد در این منطقه است. پانل ایجاد شده در پی 1967 آپولو 1 آتشکه به کشته شدن فضانوردان ناسا گاس Grissom اد وایت و راجر چافی.

ASAP جلسات عمومی برگزار می شود سه ماهه. اما برنامه ریزی مسائل و چالش های اعمال شده توسط coronavirus همه گیر مانع از اعضای پانل از صحبت کردن به همه آنها می خواستند به پیش از رویداد روز پنجشنبه ساندرز گفت. بنابراین وجود خواهد داشت یکی دیگر ASAP نشست عمومی — مشخصات فنی, قسمت 2 از این های اخیر یکی در اوایل ممکن است.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de