SpaceX در حال حرکت به کشتی فضایی SN2 نمونه پس از SN1 نیش گرد و غبار در آزمون

Elon Musk به نظر می رسد مصرف SpaceX اخیر Starship شکست در گشاد گشاد راه رفتن.

در شب جمعه (Feb. 28) دوم کامل-حجم نمونه از SpaceX مریخ-استعمار Starship خودرو یک نوع شناخته شده به عنوان SN1 بود نابود شده در طول یک فشار تست.

SpaceX شده بود با هدف به راه اندازی SN1 در آزمون ماموریت نسبتا به زودی. در اواخر ماه دسامبر 2019 مشک گفت: از طریق Twitter که نمونه اولیه اولین پرواز که می ماند بصورتی پایدار و محکم در جو زمین بود “امیدوارم 2 تا 3 ماه به دور است.”

مرتبط با: SpaceX را کشتی فضایی و فوق سنگین موشک در تصاویر

مشک نیست بلافاصله صدای جیر جیر در مورد جمعه شب حادثه. اما میلیاردر کارآفرین نوشته شده چند مورد در اوایل صبح روز دوشنبه (2 مارس) که نشان می دهد او هنوز مسکونی در SN1 جويد.

“بنابراین … شما چگونه بود ؟” خواندن یک صدای جیر جیرکه به همراه تصویری از نمونه اولیه مرگ است. این بود که به دنبال “این خوب است ما فقط از چرم گاومیش است” و سپس یکی دیگر از صدای جیر جیر که گفت: “کجا Flextape زمانی که شما به آن نیاز دارید!?”

و در عین حال یکی دیگر از دوشنبه تا صبح صدای مشک گفت که SpaceX منتقل شده تمرکز خود را به بعد نمونه تکرار این SN2 است که در حال حاضر تحت ساخت و ساز.

“ما سلب SN2 به حداقل برای تست محوری جن به گنبد جوش تحت فشار ابتدا با آب و سپس در ابررساناها. امیدوارم آماده برای تست در چند روز” مشک نوشت.

این نباید تعجب آور است که مشک نیست بیشتر شکسته مورد SN1; او تاکید کرد پس از همه, که SpaceX را از طریق بسیاری از نمونه های تکرار در راه خود را به یک عملیاتی کشتی فضایی. در یک صدای جیر جیر در دسامبر. 27, 2019, برای مثال مشک توضیح داد که “هر SN خواهد شد که حداقل پیشرفت های جزئی حداقل از طریق SN20 و یا پس از کشتی فضایی V1.0.”

و SN خط خودی خود نشان دهنده یک طراحی مجدد موجب حداقل در بخشی از یک نوامبر 2019 فشار-تست حادثه مربوط به SpaceX اولین اندازه کامل کشتی فضایی نمونه اولیه علامت 1.

این کشتی فضایی, سفینه فضایی است که نیمی از SpaceX را برنامه ریزی مریخ-استعمار سیستم حمل و نقل که همچنین شامل یک موشک بزرگ شناخته شده به عنوان فوق العاده سنگین است. هر دو خودرو در حال طراحی به طور کامل و به سرعت قابل استفاده مجدد.

فوق العاده سنگین را راه اندازی 100 مسافر کشتی فضایی به مدار و سپس بازگشت به زمین به صورت عمودی فرود. این 165-پا بلند (50 متر) کشتی فضایی و در عین حال می خواهد سر از مدار زمین به ماه و مریخ و دیگر مقصد از راه دور. و سفینه فضایی را به زمین محله هنگامی که آن سفر دور انجام می شود; کشتی فضایی است که به اندازه کافی قدرتمند برای راه اندازی خود را به سطح ماه و مریخ هر دو که گرانشی می کشد بسیار ضعیف تر از آن است که از زمین مشک گفته است.

مشک به دنبال یک ناوگان از 1000 Starships برای خروج مریخ یک بار در هر 26 ماه زمانی که زمین و سیاره سرخ تراز مطلوب برای انجام ماموریت. از جمله پرواز در نهایت کمک به ایجاد یک میلیون نفر شهرستان در مریخ اگر همه می رود با توجه به SpaceX طرح.

این معلوم نیست که هدف بلند پروازانه ممکن است به دست آورد. اما SpaceX قصد دارد به کشتی فضایی و فوق سنگین و در حال اجرا به زودی. نمایندگان شرکت باید گفت که کشتی فضایی می تواند شروع به راه اندازی ارتباطات ماهواره به مدار زمین تا سال 2021.

و SpaceX یکی crewed کشتی فضایی ماموریت در دفتر ثبت دعاوی حقوقی در حال حاضر: ژاپنی میلیاردر Yusaku, Maezawa رزرو خودرو برای یک around-the-moon پرواز که برنامه ریزی برای راه اندازی در سال 2023.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im