SpaceX حرکت Starlink راه اندازی تا روز به روز شنبه

SpaceX بعدی دسته ای از Starlink اینترنت ماهواره ها را دریافت کردن زمین یک روز زودتر از ما فکر می.

بعد از 60 Starlink صنایع دستی راه اندازی خواهد شد بعد از ظهر چهارشنبه (مارس 22) به جای روز شنبه (23 آوریل), SpaceX نمایندگان اعلام کرد که امروز (20 آوریل).

“با یک مطلوب تر پیش بینی آب و هوا برای پرتاب و فرود در حال حاضر هدف قرار دادن چهار شنبه, آوریل 22 در 3:37 p. m. EDT [1937 GMT] برای این هفته فالکون 9 Starlink ماموریت” این شرکت گفت: از طریق توییتر این بعد از ظهر.

که صدای جیر جیر یادداشت SpaceX تلاش خواهد کرد به زمین مرحله اول موشک فالکون 9 که lofts این Starlink ماهواره. که تقویت کننده در حال حاضر دارای تجربه قابل توجهی در بالا رفتن و پایین آمدن آن پرواز سه ماموریت های فضایی به تاریخ.

شما می توانید تمام عمل زندگی می کنند در اینجا و در Space.com صفحه اصلی هنگامی که زمان می آید حسن نیت ارائه میدهد از SpaceX و یا به طور مستقیم از طریق این شرکت. SpaceX را رسانه ای به طور معمول شروع حدود 15 دقیقه قبل از راه اندازی.

روز شنبه راه اندازی خواهد هفتم 60-ماهواره Starlink پرتاب برای SpaceX به تاریخ. و بسیاری از جمله ماموریت های آینده در آینده نزدیک اگر همه می رود با توجه به طرح: SpaceX تایید به انبار 12,000 Starlink ماهواره به مدار زمین کم است و به دنبال کسب اجازه برای 30000 اضافی کرافت.

این Starlink صورت فلکی طراحی شده است برای ارائه سریع و مقرون به صرفه خدمات اینترنت به مردم در سراسر جهان است. این شبکه در مسیر بالا و در حال اجرا قبل از پایان سال 2020SpaceX نمایندگان گفته اند.

این بدان معنا نیست که 12,000 ماهواره خواهد بود هوا پس از آن اما. شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Elon Musk گفته است که Starlink می تواند “جزئی” پهنای باند با پوشش حداقل 400 ماهواره و “متوسط” پوشش با حدود 800.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>