SpaceX باعث تاریخچه: راه اندازی فضانوردان ناسا به مدار

جهانی و همه گیر نمی تواند آنها را متوقف کند. طوفان ابرها و بارندگی ممکن است با تاخیر خود را برای اولین بار در تاریخ ساخت اما بار دوم بود جذابیت.

“من تنفس آه امداد اما من نیز به شما بگویم: i’m not gonna celebrate تا باب و داگ به خانه با خیال راحت” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت.

این راه اندازی به این معنی است که SpaceX آورده در عصر جدید در سفر به فضا با تبدیل شدن به اولین انتفاعی برای راه اندازی انسان فضانوردان به مدار داخل یک فضاپیمای تجاری. اضافه کردن به زرق و برق آن را نیز که برای اولین بار فضانوردان فرستاده شده اند به ایستگاه فضایی بین المللی از ایالات متحده زمین پس از بازنشستگی از ناسا برنامه شاتل فضایی در سال 2011.

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley, مشت ضربه به آنها رسیده مدار در هیئت مدیره یک خدمه فضاپیمای اژدها در بالای یک SpaceX Falcon 9 rocket از تاریخی راه اندازی مجتمع 39A در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا. نه دقیقه بعد فضاپیما وارد مدار می شود.

قابل استفاده مجدد در مرحله اول از شرکت Falcon 9 rocket با خیال راحت از آن ساخته شده به سطح و همچنین فرود بر روی هواپیماهای بدون سرنشین کشتی “البته من هنوز هم شما را دوست دارم” — فضای شرکت را امضا حرکت می کند.

“این اوج یک رویا” SpaceX مدیر عامل Elon Musk گفت: CBS در طول یک شنبه مصاحبه. “این یک رویا به حقیقت می پیوندند. در واقع این احساس حقیقی. اگر شما از من خواست که با شروع SpaceX اگر این اتفاق می افتد من می خواهم به مانند یک درصد — 0.1 درصد شانس.”

موشک اندازی سایت در اصل ساخته شده برای راه اندازی ناسا ماموریت آپولو به ماه بود و بعد از آن اصلاح شده برای راه اندازی آژانس فضایی شاتل برنامه. و امروز از آن استفاده می شد SpaceX.

ورود در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) است که میله میله برای روز شنبه حدود ظهر به وقت شرق آمریکا.

امروز راه اندازی شده است را تحت الشعاع قرار مداوم coronavirus همه گیر است که تا کنون جان بیش از 350 ، 000 نفر در سراسر جهان. اثرات آن را می توان در همه جا دیده می شود و که شامل ناسا را در عملیات.

کنترل ماموریت است که از نزدیک نظارت بر راه اندازی در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله از یک دیگر در اتاق های مختلف. Behnken و Hurley تا به حال به توسل به دادن خانواده خود را یک “مجازی آغوش” از شش فوت دور قبل از اولین تلاش خود را در روز چهارشنبه به اطمینان حاصل شود که coronavirus نمی خواهد آن را به فضا.

راه اندازی دوبله نسخه ی نمایشی-2 است که بخشی از NASA Commercial Crew program, که برای اولین بار در سال 2010 آغاز شده. SpaceX و هوافضا غول پیکر بوئینگ تاسیس خود را به عنوان دو شرکت تحت قرارداد با ناسا برای توسعه فضاپیما به معنای حمل بین المللی و آمریکا فضانوردان به ISS است.

SpaceX دارای سابقه چشمگیر. از مارس SpaceX به اتمام رسانده 20 تدارکات سفر به ایستگاه فضایی با استفاده از آن اژدها کلاس محموله فضاپیما است. امروز راه اندازی نخستین بار فضانوردان زده اند روی شرکت مسافربری نوع.

SpaceX در حال حاضر نشان داده flightworthiness از آن خدمه فضاپیمای اژدها با ارسال آن به ISS در بهار گذشته — البته بدون هیچ گونه فضانوردان در هیئت مدیره.

برای حفظ Behnken و Hurley, امن, SpaceX توسعه یک موشک رو سقط سیستم است که می تواند حمل فضاپیما به دور از موشک در موارد اضطراری.

یک “راه اندازی سقط جنین” تست در سپتامبر گذشته ممکن است به پایان رسید و در یک دیدنی و جذاب, اما, عمدی, سنگ اسمانی بزرگ در آسمان — اما این آزمون نشان داد که این سیستم ها در جای خود در مورد هر چیزی می رود به چپ چپ.

بیشتر در مورد راه اندازی: سازمان دیده بان فضانوردان به بچه های خود را مجازی آغوش قبل از راه اندازی

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de