SpaceX فقط تخریب یک مخزن بزرگ برای کشتی فضایی خود را بر روی هدف است. در اینجا این ویدئو!

یک نمونه اولیه از SpaceX را کشتی فضایی مریخ-استعمار سفینه منفجر درب آن در مهم تست فشار اواخر روز سه شنبه (Jan. 28) در یک آزمون بزرگ برای پروازهای فضایی خصوصی شرکت.

در طول یک برودتی تست قدرت در شرکت تگزاس جنوبی مرکز در نزدیکی روستای بوکا چیکا, SpaceX پر از نمونه اولیه آن 30 فوت (9 متر) تست مخزن با ultracold نیتروژن مایع و تحت فشار مخزن تا زمانی که آن را “ظهور کرد.” این ویدیو دستگیر شد Spadre.com گردشگری سایت اطلاعات برای نزدیکی South Padre Island ارائه می دهد که دوربین زنده نمایش SpaceX را کشتی فضایی کار می کنند.

در حالی که مخرب تست ممکن است نگاه مانند یک خبر خوب برای خصوصی پروازهای فضایی شرکت در این رویداد در واقع نشان دهنده یک نقطه عطف بزرگ برای کشتی فضایی. آن نشان داد که مخزن سوخت می تواند مقاومت در برابر فشار آن را تجربه می کنند در آینده بشر ماموریت به ماه و مریخ است.

ویدئو: سازمان دیده بان SpaceX نابود کردن کشتی فضایی مخزن در فشار تست
مرتبط با: SpaceX را کشتی فضایی و فوق العاده سنگین در, تصاویر

کشتی فضایی را تست مخزن رسیده یک فشار داخلی از 8.5 بار و یا در حدود 8.5 برابر فشار جو زمین در سطح دریا, SpaceX, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Elon Musk توییتی پس از آزمون. و این که دقیقا چه مقدار فشار کشتی فضایی نیاز به قادر به تحمل در نظر گرفته شود امن برای فضانوردان.

در اوایل این ماه مشک توییتی که این فضاپیما نیاز به مقاومت در برابر فشار 6 بار برای یک پرواز مداری بدون انسان پردازنده. به دلایل ایمنی یک crewed ماموریت بالا می برد که نیاز توسط یک عامل از 1.4 به همین دلیل است که این فضاپیما نیاز به تحمل فشار 8.5 بار با خیال راحت پرواز فضانوردان.

روز سه شنبه آزمون به شرح زیر مشابه ارزیابی SpaceX انجام شده در اوایل این هفته هنگامی که فضاپیما را از مخزن به فشار 7.5 بار قبل از سرچشمه نشت مشک توییتی در روز دوشنبه (Jan. 27). “کوچک نشت در یک جوش doubler. خواهد شد تعمیر & مجددا در ابررساناها,” او گفت:.

یک مخزن سوخت برای SpaceX را کشتی فضایی نمونه اولیه نابود شده است در طول یک برودتی تست فشار در شرکت تگزاس جنوبی تسهیلات در Jan. 28 سال 2020. (اعتبار تصویر: SPadre.com/YouTube)

SpaceX هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام قبل از آن می توانید راه اندازی افراد به فضای جدید آن کشتی فضایی. این شرکت در حال حاضر ساختمان آن جدیدترین کشتی فضایی نمونه های SN1 از آن در بوکا چیکا تسهیلات. نسخه قبلی به طور کامل مونتاژ موشک نمونه به نام Mk1 بود در تست برودتی در ماه نوامبر. پس از آن آنومالی SpaceX قطع توسعه Mk1 و تقریبا یکسان prototype به نام Mk2 که در حال ساخت بود در فلوریدا Space Coast.

“ما در حال حاضر ساختمان پرواز طراحی کشتی فضایی SN1 اما هر SN خواهد شد که حداقل پیشرفت های جزئی حداقل از طریق SN20 و یا پس از کشتی فضایی V1.0,” مشک توییتی در دسامبر. 27, 2019, و اضافه کرد که SN1 می تواند آماده برای اولین پرواز آزمایشی در چند ماه.

اگر همه می رود با توجه به طرح SpaceX می توانید شروع به راه اندازی ماهواره به عنوان اوایل به عنوان 2021 به دنبال uncrewed ماه ماموریت ناسا تجاری قمری حمل بار خدمات (CLPS) برنامه در سال 2022. این شرکت همچنین قصد دارد برای راه اندازی یک خصوصی crewed ماموریت به نام “#dearMOON” در یک پرواز در اطراف ماه در سال 2023. SpaceX ارائه کرده است و نه یک مقام رسمی جدول زمانی کشتی فضایی برای مریخ, ماموریت, اما مشک پیشنهاد کرده است که این فضاپیما می تواند کمک به ایجاد یک انسان در مریخ پایه 2028.

ایمیل Hanneke Weitering در hweitering@space.com یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de