SpaceX در حال برنامه ریزی فضایی اولین تست پرواز برای هفته آینده

استاتیک آتش

SpaceX در حال برنامه ریزی اولین تست پرواز آن کشتی فضایی نمونه اولیه به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده Teslarati گزارش — اگر یک رپتور موشک تست موتور میله میله برای پیش از آن در هفته می رود با توجه به طرح.

کارگران در حال نصب یک رپتور موتور نمونه سوال SN5 در آماده سازی برای یک تمرین استاتیک آزمون آتش در روز دوشنبه.

که با توجه به های اخیر جاده بسته شدن براده در اطراف این شرکت در بوکا چیکا, تگزاس, تست امکانات که توصیف 150 متر رونمایی از نمونه اولیه.

اولیه که تست پرواز تاریخ است که هنوز هم در معرض تغییر و SpaceX هنوز به طور مستقیم تایید برنامه های. این رویداد نیز بستگی به موفقیت رپتور موتور استاتیک تست آتش. “مطمئنا بیش از حد به زودی ؟” اظهار نظر ناسا Spaceflight خبرنگار مایکل بیلور در توییتر.

شبیه سازی انبوه

یک ویدیو به YouTube آپلود توسط پروازهای فضایی ناسا در روز پنج شنبه نشان داد SpaceX نصب یک “انبوه ساز” در بالای SN5 نمونه به احتمال زیاد تلاش برای شبیه سازی یک بار در طول دادرسی تست پرواز.

یک سوال باقی مانده به عنوان Teslarati اشاره است که SpaceX هنوز به تست کشتی فضایی مرموز فرود پاها که تا حد زیادی متفاوت از این شرکت سعی-و-واقعی فالکون 9 طراحی شده است.

پاها جمع شدن به داخل موتور بخش و نه از خارج به عنوان یک تجسم تقریب در مارس نشان داد. براق انیمیشن بود و بعد تایید می شود “بسیار نزدیک” به چه SpaceX در حال کار بر روی با توجه به مشک.

بسیاری می تواند به اشتباه در طول تست ما به عنوان دیده می شود با یک شماره از قبل Starship نمونه — و این بدان معناست که ما باید انتظار تاخیر بیشتر به عنوان به خوبی.

ادامه مطلب: SpaceX اولین کشتی فضایی پرواز (re)برنامه ریزی شده برای هفته آینده [Teslarati]

بیشتر در Starship: در اینجا چگونه بسیاری از ظروف حمل و نقل شما مناسب می تواند در داخل SpaceX را کشتی فضایی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *