SpaceX به طور رسمی اعزام فضانورد به فضا در ماه آینده

تاریخ راه اندازی

SpaceX در نهایت یک تاریخ راه اندازی برای راه اندازی فضانوردان به فضا — در ابتدا برنامه ریزی شده راه اندازی از خاک ایالات متحده آمریکا پس از بازنشستگی از ناسا برنامه شاتل فضایی در سال 2011.

در مه 27, SpaceX راه اندازی خواهد شد ما فضانوردان باب Behnken و خمیر هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی روی یک خدمه فضاپیمای اژدها طراحی شده توسط SpaceX را اسب بارکش Falcon 9 rocket. پرتاب برنامه ریزی شده است 4:32 pm شرقی از راه اندازی مجتمع 39A در فلوریدا.

“در مه 27, خواهد یک بار دیگر راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا!” ناسا مدیر ارشد جیم Bridenstine نوشت: در یک صدای جیر جیر امروز.

نسخه ی نمایشی-2

راه اندازی دوبله نسخه ی نمایشی-2 بخشی از NASA Commercial Crew Program. موفق uncrewed تست پرواز آزمایشی-1 صورت گرفت در مارس 2019.

SpaceX و هوافضا غول پیکر بوئینگ در حال توسعه شده است سفینه فضایی برای فضانوردان شاتل به ایستگاه فضایی. هر دو شرکت دیده تاخیر — به عنوان به خوبی به عنوان یک نمایشی انفجار در طول آزمایش.

آماده برای پرتاب

Behnken و Hurley مشغول بوده است در حال اجرا از طریق دستکش بلند از آزمایشات و تمرینات را به مطمئن شوید که همه چیز می رود با توجه به طرح در روز راه اندازی.

این خبر پس از SpaceX قربانی یک موشک فالکون 9 در ژانویه 19 در پرواز سقط جنین تست پرواز عمدا باد آن را در یک سنگ اسمانی بزرگ.

ادامه مطلب: SpaceX, NASA هدف مارس 27 for 1st خدمه اژدها پرواز آزمایشی با فضانوردان

بیشتر در نسخه ی نمایشی-2:SpaceX می گوید آن را به شما درایو فضانوردان به گفتوگو در تسلا مدل X

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>