SpaceX در حال راه اندازی یک اژدها کشتی باری برای ناسا امشب. در اینجا چگونه به سازمان دیده بان زندگی می کنند.

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — SpaceX راه اندازی آن 20 اژدها محموله ماموریت ناسا برای امشب (6 مارس) و شما می توانید آن را همه آنلاین زنده.

خصوصی پروازهای فضایی شرکت را با استفاده از یک جانباز Falcon 9 rocket برای راه اندازی uncrewed محموله صنایع دستی از پد 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا در 11:50 p. m. EST (0450 GMT روز سه شنبه). داخل جمع اژدها بیش از 4,300 پوند است. (1,950 کیلوگرم) از منابع محدود برای ایستگاه فضایی بین المللی.

شما می توانید راه اندازی زندگی می کنند در اینجا در Space.comحسن SpaceX آغاز و در حدود 11:35 بعد از ظهر به وقت EST (0435 GMT). شما همچنین می توانید به تماشای راه اندازی به طور مستقیم از SpaceX در اینجاو یا از ناسا در اینجا. ناسا پخش خواهد شد و در آغاز 11:30 p. m. EST (0430 GMT).

مرتبط: چگونه SpaceX خدمه کپسول اژدها با این نسخهها کار (infographic)

ماموریت علائم نهایی پرواز برای SpaceX تحت اول آن تجاری تدارکات و خدمات قرارداد با ناسا. قرارداد امضا شده در سال 2008 بود که به ارزش 1.6 میلیارد دلار و تحت پوشش یک سری از پرواز اژدها ارائه حداقل 44,000 پوند است. (20,000 کیلوگرم) از محموله به ایستگاه فضایی.

امروز پرواز را علامت گذاری به عنوان زمان نهایی این نسخه از اژدها سفینه فضایی پرواز خواهد کرد; آینده عرضه مجدد ماموریت خواهد شد از ویژگی های SpaceX را ارتقا اژدها 2 کپسول. برای اولین بار از آن پرواز است که انتظار می رود برای راه اندازی در اکتبر سال 2020 است.

انسان-دارای نسخه اژدها 2 کرافت, همچنین شناخته شده به عنوان خدمه اژدها ساخته شده اولین آن یک سال پیش آن را به عنوان پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی به عنوان بخشی از تظاهرات ماموریت (به نام Demo-1) برای آینده crewed پرواز. در سال 2014 SpaceX و بوئینگ snagged یک آرزو راه اندازی قرارداد در مجموع به ارزش 6.8 میلیارد دلار به هر یک ساخت یک فضاپیما قادر به حمل و نقل فضانوردان به ایستگاه فضایی و بازگشت.

مرتبط با: دیدن تکامل از SpaceX راکت در تصاویر

هر دو نسخه (crewed و uncrewed) از ارتقا اژدها راه اندازی خواهد شد از پد 39A یک سوئیچ از زمان راه اندازی روش های که استفاده پد 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه به ارسال محموله کپسول به مدار.

به گفته مقامات شرکت نسخه فعلی از اژدها پرواز می کنند تا سه بار در حالی که نسخه به روز رسانی می توانید پرواز به عنوان بسیاری از پنج بار. SpaceX نیز تغییر آن عملیات بازیابی را برای آینده محموله ماموریت و درآوردن اژدها از اقیانوس اطلس. (در حال حاضر اژدها پاشیده در اقیانوس آرام است.) سوئیچ اجازه می دهد برای پردازش سریعتر بار.

اژدها 2 نیز همراه با برخی از مهارت های مختلف از سلف خود. در حال حاضر به جای پهلوگیری با ایستگاه از طریق بازوی روباتیک اژدها قادر خواهد بود به حوض خود را به مداری پاسگاه. به عنوان بخشی از نسخه ی نمایشی-1 ماموریت در سال گذشته اژدها وظیفه بود با اثبات آن می تواند مستقل حوض و undock خود را با ایستگاه.

پس از آن موفق آزمون SpaceX نشان داد که کپسول ساخته شده است در راه اندازی فرار از سیستم انجام می شود به عنوان انتظار می رود و می تواند در حفظ و ایمن فضانوردان در شرایط اضطراری در پرواز است.

که مرحله صورت گرفت که در اوایل سال جاری بود که در گذشته مانع عمده شرکت مورد نیاز برای پاک کردن قبل از آن می تواند راه اندازی به مردم. پرواز بعدی از خدمه اژدها است که انتظار می رود اتفاق می افتد به عنوان اوایل به عنوان ممکن است. دو فضانورد — داگ هرلی و باب Behnken — پرواز به ایستگاه فضایی به عنوان بخشی از نسخه ی نمایشی-2 ماموریت. ناسا هنوز در تلاش برای تعیین چه مدت اقامت خود را ممکن است.

شرایط آب و هوایی در حال پیش بینی می شود 60 درصد مطلوب برای شب جمعه راه اندازی تلاش با توجه به فضایی آمریکا نیروی 45 آب و هوا اسکادران که انجام می دهد آب و هوا برای ارزیابی فضا راه اندازی شد. (در حال حاضر نگرانی اصلی این است که قوی پرتاب باد.)

آسمان روشن پیش بینی شده در اطراف پرتاب که باید ارائه تماشاچیان با یک دید واضح و روشنی از پرتاب و فرود. برای این راه اندازی SpaceX در حال تلاش برای بازیابی مرحله اول تقویت کننده در آن منطقه فرود در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه.

بازدید Space.com امشب برای تکمیل پوشش SpaceX را دراگون CRS-20 پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی به ارائه ناسا باری.

به دنبال امی تامپسون در توییتر @astrogingersnap. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de