SpaceX در حال برگزاری یک کشتی فضایی حرفه ای روز به سطح شیب دار تا آن مریخ استعمار تلاش

SpaceX می خواهد برای قرار دادن پدال به فلز در آن کشتی فضایی مریخ استعمار سیستم.

این شرکت میزبانی یک کشتی فضایی حرفه ای روز امروز (Feb. 6) در مرکز آن در نزدیکی تگزاس جنوبی روستای بوکا چیکا که در آن سفینه فضایی بزرگ در حال آمدن است با هم.

“این است که عمدتا برای نیروی انسانی تا 4 شیفت تولید برای 24/7 عملیات اما مهندسین و اساتید راهنما و پشتیبانی پرسنل قطعا مورد نیاز بیش از حد. فوق العاده سخت کار اخلاق و استعداد برای ساختن چیزهای مشترک احساس و اعتماد مورد نیاز بقیه ما می توانیم قطار” SpaceX موسس و مدیر عامل شرکت Elon Musk گفت: از طریق توییتر شنبه (Feb. 4).

مرتبط با: Elon Musk تفکر بزرگ برای SpaceX را کشتی فضایی مریخ موشک. واقعا بزرگ است.

که توضیح یک روز پس از دیگری صدای جیر جیرکه در آن مشک تاکید کرد که کشتی فضایی تولید است که در حال حاضر زمزمه همراه است. “رفتن max در طراحی/تولید Starship اینجا در بوکا. آن را بسیار جذاب! احساس می کند کمی شبیه مریخ شبیه ساز” میلیاردر کارآفرین نوشت. (“کور” به نظر می رسد اصطلاح از لحظه ای است.)

کشتی فضایی است که یک 165-پا بلند (50 متر) فضاپیما که SpaceX در حال ساخت به مردم و از مریخ و ماه و دیگر مقصد از راه دور. کشتی را راه اندازی کردن زمین در بالای یک موشک بزرگ به نام فوق العاده سنگین; هر دو از این وسایل نقلیه قابل استفاده مجدد خواهد بود. (کشتی فضایی است که به اندازه کافی قدرتمند برای دریافت خود را به ماه و مریخ هر دو که گرانشی مجلسی بسیار ضعیف تر از زمین است.)

تنها نسخه از کشتی فضایی برای دریافت زمین به تاریخ یک موتور نمونه به نام Starhopper ساخته شده است که چند مختصر پرواز آزمایشی در سال گذشته قبل از اینکه بازنشسته شد. اما که می تواند تغییر به زودی; SpaceX ثبت مدارک با کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا به راه اندازی 12 مایل بالا (20 کیلومتر) تست پرواز با کشتی فضایی بین ماه های مارس و سپتامبر سال جاری آستانه گزارش داد.

همه چیز به سرعت حرکت می کند پس از آن اگر همه می رود با توجه به SpaceX طرح. نمایندگان شرکت باید گفت که اولین عملیاتی کشتی فضایی ماموریت های که به احتمال زیاد انبار تجاری ارتباطات ماهواره می تواند راه اندازی به عنوان اوایل به عنوان 2021.

و SpaceX یکی crewed کشتی فضایی ماموریت در دفتر ثبت دعاوی حقوقی در حال حاضر: ژاپنی میلیاردر Yusaku, Maezawa رزرو خودرو در یک around-the-moon پرواز با هدف راه اندازی تاریخ 2023.

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de