SpaceX استخدام سابق ناسا انسانی-spaceflight رئیس

SpaceX بهره برداری است یک رگ از ناسا تجربه به عنوان شرکت آماده برای راه اندازی آژانس فضانوردان به مدار در چند ماه آینده.

SpaceX استخدام سابق ناسا انسانی-spaceflight رئیس لایحه Gerstenmaier, CNBC گزارش دیروز (Feb. 11). Gerst او به عنوان شناخته شده است در spaceflight جامعه به عنوان یک مشاور برای SpaceX قابلیت اطمینان, تیم شرکت, نمایندگان تایید به Space.com.

که تیم احتمالا به SpaceX را Crew Dragon کپسول آماده برای اولین crewed پرواز تست ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) به نام نسخه ی نمایشی-2 است که حمل فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ Hurley. نسخه ی نمایشی-2 است که انتظار می رود برای راه اندازی به زودی شاید به عنوان اوایل به عنوان ممکن است.

در عکس: یک behind-the-scenes look at SpaceX خدمه سفینه فضایی اژدها

نسخه ی نمایشی-2 را علامت خدمه اژدها سفر دوم به ISS پس از uncrewed نسخه ی نمایشی-1 در مارس 2019. (اما نسخه ی نمایشی-2 را با استفاده از یک خودرو متفاوت; کپسول است که پرواز آزمایشی-1 نابود شد در زمین-تست تصادف در مارس سال گذشته است.)

Gerst کار برای ناسا برای چند دهه. او به عنوان آژانس همکار مدیر بشر اکتشاف و عملیات از سال 2005 تا ژوئیه سال 2019 زمانی که او reassigned به عنوان یک “مشاور ویژه” به ناسا معاون مدیر جیم Morhard. ناسا رئیس جیم Bridenstine مرتبط رهبری لرزش تا به آژانس فشار قرار دادن مردم در ماه تا سال 2024 یک جدول زمانی بلند پروازانه گذاشته شده توسط معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس در مارس 2019.

Gerst ممکن است به من قرض بدهید و تخصص خود را به SpaceX برنامه های فراتر از خدمه اژدها. پس از همه, این شرکت همچنین در حال توسعه یک مریخ-استعمار سیستم حمل و نقل به نام کشتی فضاییاست که می تواند شروع به حمل و نقل مردم به عنوان اوایل به عنوان 2023.

خدمه اژدها نیست تنها شرکت توسعه خصوصی تاکسی فضانورد ناسا برای. آژانس فضایی نیز امضا قرارداد با بوئینگ به آن کپسول های CST-100 Starliner بالا و در حال اجرا است. اما Starliner دچار چند مسائل مربوط به نرم افزار بر روی آن نسخه نسخه ی نمایشی-1 که راه اندازی در ماه دسامبر 2019 و موفق به رسیدن به ISS به عنوان برنامه ریزی شده. معلوم نیست اگر Starliner را به refly که uncrewed آزمون ماموریت و اگر وقتی که آرایش ماموریت را راه اندازی.

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su