SpaceX Falcon 9 rocket آغاز بکار بر روی صفحه نمایش در مرکز فضایی هوستون


مرکز فضایی هوستون اولین موزه به نمایشگاه پرواز-ثابت SpaceX Falcon 9 rocket مرحله. بازدید کنندگان می توانید راه رفتن زیر, تقویت کننده است که نصب شده 14 فوت (4 متر) بالاتر از سطح زمین. (اعتبار تصویر: collectSPACE.com)

شما هم اکنون می توانید دریافت از نزدیک و حتی در اولین تجاری موشک برای راه اندازی در دو ماموریت ناسا.

مرکز فضایی هوستون مرکز بازدید کنندگان برای ناسا در مرکز فضایی جانسون در تگزاس است که استقبال مردم برای دیدن آن جدیدترین نمایشگاه — یک “پرواز ثابت” SpaceX Falcon 9 booster. این موشک اولین مرحله هنوز نمایش تاول و دوده مارکس از آن دو راه اندازی شده است مرتفع کردن زمین و به صورت افقی به نمایش گذاشته ، affording اول-از-آن-نوع نمایش های تجاری spaceflight مصنوع.

“ما موشک SpaceX نمایشگاه را الهام بخش مردم در تمام سنین به دنبال علم و یادگیری و کشف” ویلیام هریس, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز فضایی هوستون در بیانیه ای گفت. “ما می خواهیم همه را به دسترسی به اطلاعات در مورد در حال رشد فضای تجاری بخش است که تحریک اقتصاد و نقشه کشی بیشتر شرکت ها برای ارائه فن آوری های نوین پزشکی پیشرفت و بیشتر ناسا برنامه ای برای ارسال انسان به ماه و مریخ است.”

مرتبط با: دیدن تکامل از SpaceX راکت در تصاویر

یک SpaceX Falcon 9 rocket مرحله نمایش ساییدگی و پارگی از داشتن راه اندازی شده است دو بار در آن به تازگی افتتاح شد, در بیرون نمایشگاه در مرکز فضایی هوستون در تگزاس است. (اعتبار تصویر: collectSPACE.com)

فضای نمایشگاه را به باز کردن به مردم در 11 a. m. EST (1500 GMT) روز پنج شنبه (12 مارس) پس از روبان برش با مرکز فضایی هوستون و SpaceX مقامات.

تحویل به مرکز فضایی هوستون از آن کیپ کاناورال فلوریدا راه اندازی سایت در مارس 4, موشک پیکربندی شد و قرار است برای نمایش توسط برخی از همان SpaceX مهندسین که کار آن است که به خدمات بهبود فالکون 9 اولین مراحل بین راه اندازی شد.

“آنها خیلی هیجان زده می شود بخشی از این” پل Spana مرکز فضایی هوستون مدیر نمایشگاه گفت: در مصاحبه با collectSPACE.com. “چرا که آنها آن را به عنوان تاریخی است.”

“SpaceX اشاره به آن به عنوان یک ‘اثر تاریخی.’ من هرگز استفاده می شود که کلمه اما این تنها کلمه ای استفاده می کنند” Spana گفت.

یکی از تنها دو جمله “بناهای تاریخی” در حال حاضر در وجود — اولین بنا به صورت عمودی خارج از SpaceX دفتر مرکزی در شرت هیلز کالیفرنیا در سال 2016 — مرکز فضایی هوستون فالکون 9 نمایشگاه برای اولین بار به مردم را دعوت به راه رفتن در زیر 156-پا بلند (47.7 متر) موشک. بتن گردشگاه طراحی شده برای عبور از زیر تقویت کننده در شکل تلطیف “X” در SpaceX آرم.

سه Y-شکل گهواره پشتیبانی موشک 14 فوت (4 متر) بالاتر از سطح زمین.

فالکون 9 مرحله اول مراجعه کننده به SpaceX توسط تولید آن شماره B1035 اول برداشته در 3 ژوئن 2017, lofting SpaceX را 11th, NASA-قرارداد تدارکات و اجرا به ایستگاه فضایی بین المللی در چه بود 100 راه اندازی از آژانس فضایی تاریخی پیچیده 39A در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. پرواز نیز مشخص شده برای اولین بار استفاده مجدد از یک SpaceX Dragon محموله فضاپیما است.

مرتبط: ببینید عکس های بسیار جذاب از SpaceX اژدها پرتاب و فرود موشک

مرحله پس از آن بازگشت و برای propulsive زمین نشستن کامل هواپیما در SpaceX را در منطقه فرود-1 (LZ-1) در نزدیکی کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه.

شش ماه بعد در دسامبر. 15, 2017, اولین مرحله راه اندازی شد این بار با ایستگاه فضایی محدود CRS-13 اژدها کپسول. سپس فرود آمد و برای دومین و آخرین بار در LZ-1.

SpaceX پس از آن پیشرفت های ساخته شده به فالکون 9 طراحی منجر به B1035 مرحله بازنشسته بودن و در دسترس برای کمک مالی به مرکز فضایی هوستون. تقویت کننده دست نخورده باقی مانده هر چند تقریبا به نقطه ای که از آن می توان به سرویس و پرواز دوباره.

“یکی از تکنسین های به من گفت: ‘آنچه شما در اینجا کاملا کاربردی موشک.’ او گفت: این چیزی که واقعی است و همه چیز در اینجا” گفت: Spana.

شاهین چهار فرود پاها از دست رفته خود را اجرایی و یک پرواز در یک خودرو متفاوت از B1035 اما چهار آلومینیوم شبکه باله و نه مرلین 1D موتور دست نخورده به عنوان آنها استفاده می شود در حال پرواز است.

نه SpaceX مرلین 1D موتور موشک در فالکون 9 در مرحله اول بر روی صفحه نمایش در مرکز فضایی هوستون در حال دست نخورده حفظ و به آنها به پرواز در سال 2017. (اعتبار تصویر: collectSPACE.com)

“SpaceX در زمان بسیاری از مراحل برای حفظ” گفت: Spana. “اگر شما نگاه از نزدیک شما را ببینید تازه سیلیکون در اینجا وجود دارد و آن این است که هوا از آن.”

مهمانان بازدید از مرکز فضایی هوستون را برای اولین بار ببینید فالکون 9 نمایش به عنوان آنها را وارد کنید و به پارکینگ. آنها خواهد شد و سپس دسترسی به نمایشگاه از ورود به ساختمان اصلی (پذیرش) و سپس راه رفتن را از طریق استقلال پلازا که ویترین ناسا اصلی بوئینگ 747 شاتل حامل هواپیما و مسخره شاتل فضایی مدارگرد.

در نهایت مرکز فضایی هوستون برنامه ای برای احداث یک ساختمان جدید در نزدیکی فالکون 9 نمایشگاه به نمایش تجاری دیگر spaceflight مصنوعات.

“من بسیار هیجان زده هستم که در مرکز فضایی هوستون رشد کرده است به نقطه ای که ما را هیجان انگیز چیزهایی مثل این در آینده گفت:” Spana. “من واقعا افتخار می کنم که SpaceX کار کرده با ما به عنوان اولین مکان برای یک فالکون 9 موزه نمایش.”

از طریق کلیک کنید به collectSPACE برای دیدن عکس های بیشتر از موشک فالکون 9 مرحله نمایش می دهد.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im