SpaceX Falcon 9 rocket بینتیجه میگذارد Starlink ماهواره صورت فلکی راه اندازی در گذشته دوم

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — SpaceX سقط راه اندازی 60 جدید Starlink ماهواره در آخرین بار دوم امروز (15 مارس) با توجه به قدرت موتور و موضوع را با ماموریت فالکون 9 موشک.

این Falcon 9 rocket پردازنده کامپیوتر باعث سقط جنین قبل از یک برنامه ریزی 9:22 a. m. EDT (1322 به وقت تهران) شروع و پس از تشخیص موضوع را با یکی از آن نه مرلین 1D موتورهای.

“ایستاده امروز; استاندارد خودرو-سقط جنین باعث به علت خارج از خانواده داده ها در طول قدرت موتور را بررسی کنید. اعلام خواهد شد راه اندازی بعدی تاریخ فرصت پس از تایید در محدوده” SpaceX توییتی در مدت کوتاهی پس از سقط جنین.

فالکون 9 اولین مرحله برای راه اندازی این جانباز SpaceX تقویت کننده. موشک راه اندازی کرده است چهار پرواز برای SpaceX. پنجم آن راه اندازی برای Starlink ماموریت آن را SpaceX اولین پرواز از پنج بار.

ویدئو: سازمان دیده بان SpaceX را فالکون 9 سقط جنین در طول Starlink 5, راه اندازی, تلاش

از سقط جنین همراه با یک لحظه راه اندازی پنجره, بدان معنی است که SpaceX مهندسین را هم به دوباره سعی کنید امروز. این شرکت در حال همکاری با نیروی هوایی ایالات متحده و شرق محدوده که نظارت بر راه اندازی از فلوریدا Space Coast برای تعیین آینده در دسترس تاریخ راه اندازی.

آن صبح مه آلود در اینجا در فضای Coast اما آسمان پاک به عنوان دقیقه علامت دور در طول شمارش معکوس. خورشید می درخشید و همه چیز در حال پیشرفت اسمی. در T-0 علامت نهایی دوم فالکون 9 موتورهای شروع به سطح شیب دار بالا اما به سرعت تعطیل به عنوان سقط جنین به طور خودکار باعث شده است.

این موشک فقط آماده برای پرواز.

“ما تا به حال یک بیماری با توجه به قدرت موتور که باعث شد ما به سقط های امروز راه اندازی” مایکل اندروز یک SpaceX زنجیره تامین, مدیر گفت: در راه اندازی تفسیر. “قبل از این که شمارش معکوس بود اقدام به طور معمول.”

“به خاطر داشته باشید هدف از شمارش معکوس است که به ما کمک گرفتن مسائل بالقوه قبل از پرواز” اندروز اضافه شده است.

فالکون 9 است که مجهز به ویژگی های ایمنی است که می تواند آغاز یک پد سقط جنین مانند ما امروز شاهد و حتی سقط جنین در طول پرواز اگر آن را تشخیص آنومالی.

“هزار راه اندازی می تواند به اشتباه اما تنها یک راه اندازی می رفتن حق” اندروز گفت. “با توجه به این که ما بیش از حد محتاط در زمین و اگر این تیم می بیند هر چیزی که به نظر می رسد حتی کمی خاموش ما را متوقف شمارش معکوس.”

SpaceX آزمون آتش سوزی هر یک از آن راکت ها قبل از راه اندازی. این اجازه می دهد تا مهندسان به مطمئن شوید که سیستم عملکرد به عنوان انتظار می رود. که روال تست به نام استاتیک تست آتش به طور معمول اتفاق می افتد چند روز قبل از راه اندازی. برای این ماموریت به پایان رسید بعد از ظهر روز جمعه (13 مارس).

همه نشانه موشک آماده بود برای رفتن و پاک برای پرواز. اما این بدان معنی نیست که مسائل را نمی خزش در روز راه اندازی. اگر امروز تلاش برجسته دیگر راه اندازی پنجره, SpaceX مهندسین ممکن است قادر به رفع این مسئله و بازیافت شمارش معکوس.

اما SpaceX باید منتظر جدید, راه اندازی, تاریخ و دوباره سعی کنید. در این میان مهندسین ادامه خواهد داد به بررسی داده ها و آماده سازی موشک برای پرتاب بعدی تلاش.

به دنبال امی تامپسون در توییتر @astrogingersnap. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de