SpaceX برخوردهای مشکل فقط قبل از خدمه اژدها چتر نجات آزمون

SpaceX فقط تجربه سکسکه در صدر اول آن crewed پرواز.

این شرکت مستقر در کالیفرنیا بريدن آزمون مقاله از آن خدمه کپسول اژدها آسمان با هلیکوپتر در روز سه شنبه (24 مارس) برای کمک به ثابت کردن خودرو چتر نجات سیستم پیش از تاریخی و نسخه ی نمایشی-2 ماموریت.

نسخه ی نمایشی-2 که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در اواسط تا اواخر ماه مهرا حمل فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS). از آن خواهد شد اولین crewed پرواز مداری برای راه اندازی از خاک ایالات متحده آمریکا پس از ناسا, شاتل فضایی ناوگان بازنشسته در ماه جولای سال 2011.

اما چتر نجات هرگز فرصتی برای نشان دادن مسائل خود را.

“در طول یک برنامه ریزی چتر نجات drop test امروز تست ماده به حالت تعلیق در زیر هلیکوپتر شد بی ثبات” SpaceX گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“از فراوانی از احتیاط و برای نگه داشتن هلیکوپتر امن خلبان کشیده انتشار اضطراری” در این بیانیه اضافه شده است. “به عنوان هلیکوپتر هنوز در مورد شرایط آزمون مقاله بود نه مسلح و مانند چتر نجات سیستم را آغاز گسترش چتر دنباله. در حالی که آزمون ماده از دست داده بود این بود که شکست از چتر نجات سیستم و مهمتر از همه هیچ کس مجروح شد. ناسا و اسپیس ایکس در حال کار با یکدیگر برای تعیین تست برنامه رفتن به جلو پیش از خدمه اژدها دوم تظاهرات ماموریت است.”

ویدئو: سازمان دیده بان SpaceX نسخه ی نمایشی-2 خدمه اژدها چرخش در یک انتقادی prelaunch آزمون

SpaceX در حال توسعه شده است خدمه اژدها تحت متعدد ناسا قرارداد اخیر که $2.6 میلیارد دلار معامله شد اعلام کرد در ماه سپتامبر 2014. ناسا امضا مشابه $4.2 میلیارد دلار قرارداد با بوئینگ در همان زمان به پایان کار خود خدمه کپسول به نام CST-100 Starliner.

به عنوان SpaceX بیانیه با اشاره خدمه اژدها در حال حاضر پرواز یک بار. در مارس 2019, کپسول aced یک uncrewed تظاهرات ماموریت به ایستگاه فضایی به نام Demo-1. Starliner پرواز خود را نسخه ی نمایشی-1 به نام پرواز مداری آزمون (بارها) از این گذشته در ماه دسامبر. اما همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده; Starliner موفق به رسیدن به ISS چرخش زمین های خود را برای دو روز قبل از پایین آمدن برای فرود ایمن در نیومکزیکو. پس از آن تجزیه و تحلیل از بارها داده ها نشان داد چندین Starliner مسائل مربوط به نرم افزار است که بوئینگ باید آدرس ناسا گفته اند.

دیروز ناهنجاری دوم در یک هفته است که می تواند بر زمان نسخه ی نمایشی-2. دیگر درگیر یک موشک فالکون 9 را اسب بارکش SpaceX تقویت کننده است که راه اندازی خدمه اژدها (و بسیاری دیگر از محموله).

در مارس 18, یکی از نه موتور در یک فالکون 9 در مرحله اول دچار مشکل در راه اندازی 60 شرکت Starlink اینترنت ماهواره. موشک موفق به تحویل ماهواره به مدار فقط خوب; فالکون 9 طراحی شده است برای غلبه بر شکست های موتور, SpaceX, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Elon Musk است تاکید کرد.

اما SpaceX نمی خواهد راه اندازی یکی دیگر از فالکون 9 قبل از انجام یک ناهنجاری بررسی مشک گفت. و ناسا است که شرکت کننده در این بررسی است.

تقویت کننده که تجربه موتور, موضوع, راه, راه اندازی شد برای ثبت پنجمین بار. (گسترده و سریع استفاده مجدد کلید SpaceX چشم انداز کاهش هزینه spaceflight.) این موشک فالکون 9 که راه اندازی خدمه اژدها با فضانوردان روی تمام خواهد شد وسایل نقلیه جدید.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>