SpaceX Dragon به راه اندازی سلول های قلبی آزمایش و بیشتر به ایستگاه فضایی امشب

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — SpaceX در حال آماده سازی برای پنجم آن راه اندازی از سال: یک عرضه مجدد ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS). ماموریت برنامه ریزی شده است که برای راه اندازی جمعه (6 مارس) در 11:50 p. m. EST (0450 به وقت تهران در 7 مارس) را یک دسته از علم مواد به فضانوردان زندگی و کار در آزمایشگاه مدار.

این پرواز دوبله CRS-20, علائم, 20 و ماموریت نهایی برای SpaceX تحت شرکت تجاری محموله تدارکات و خدمات قرارداد با ناسا. نشسته در بالای یک موشک فالکون 9 را نشسته باری دراگون کپسول پر شده با بیش از 4,300 پوند است. (1,950 کیلوگرم) از منابع, از جمله بیش از 2100 پوند است. (950 کیلوگرم) از علم و تجهیزات.

علمی محموله را حمایت یک میزبان از آزمایش های سراسر اعزامی 62 و 63 با تمرکز بر طیف وسیعی از موضوعات از علوم زیستی (رشد انسان سلول های قلب در فضا) به روش های حفاظت از آب به ذرات فوم تولید و علاوه بر این از یک تحقیق جدید پلت فرم در ISS است.

شما می توانید به تماشای SpaceX اژدها راه اندازی در اینجا زندگی می کنند در Space.com حسن SpaceX آغاز و در حدود 11:30 p. m. EST (0430 GMT) حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون ناسا. شما همچنین می توانید به تماشای راه اندازی به طور مستقیم از SpaceX در اینجا ابتدا در 11:35 p. m. EST (0435 GMT).

ویدئو: چه پرواز به ایستگاه فضایی SpaceX در را CRS-20 ماموریت ؟
مرتبط با:
SpaceX Dragon محموله کشتی راه اندازی امشب. چگونه به سازمان دیده بان زندگی می کنند.

آدیداس بوست

در آن هرگز پایان دادن به تلاش برای ایجاد بهترین کفش ورزشی آدیداس تبدیل شده و مناظر آن به ایستگاه فضایی بین المللی. ورزشی شرکت توسعه عملکرد میانی — اضافی کفش لایه بین کفی (به پا) و تنها (آنچه لمس زمین) — که به منظور افزایش راحتی.

برای ایجاد آن midsole آدیداس با استفاده از یک فرآیند به نام ذرات فوم قالب ریزی و سازه که در آن هزاران گلوله های کوچک در حال لعنتی به یک قالب به طوری که آنها با یکدیگر ترکیب. برای ساده کردن این فرآیند و ایجاد بهترین کفش می تواند, Adidas در حال رفتن به سعی کنید این روند در ایستگاه فضایی. این آزمایش دوبله آدیداس بوست (Boost مداری عملیات در Spheroid موزاییک کاری) را نگاه کنید که چگونه ذرات فیوز با هم در فضا است.

افزایش مداری عملیات در Spheroid Tesellation (adidas BOOST) آزمایش بررسی ذرات فوم قالب پر کردن فرآیند با استفاده از انواع مختلف گلوله. (اعتبار تصویر: ناسا)

با از بین بردن جاذبه از روند این تیم می تواند نگاهی دقیقتر به فرد گلوله حرکت و محل. نتایج حاصل از این تحقیق می تواند نشان می دهد که ایستگاه فضایی است که یک پلت فرم خوب برای تست کردن جدید روش های تولید و می تواند منجر به بیشتر کارآمد استفاده از بسته بندی و زیر سازی مواد.

مرتبط: آدیداس راه اندازی کفش ورزشی جدید با الهام از تاریخی ناسا spacesuits

حفاظت از آب

دلتا شیر شرکت ، تولید کننده سر دوش و حمام سخت افزار در حال راه اندازی یک بار در CRS-20 که به دنبال درک بهتر چگونه قطرات آب شکل. این شرکت با استفاده از دانش که برای ساخت بهتر سر دوش که خطوط با دلتا نهایی هدف: ایجاد حس افزایش فشار در حالی که با استفاده از آب کمتر است.

صرفه جویی درمصرف آب فوق العاده مهم است اما یکی از بزرگترین اشکالاتی است که دوستدار محیط زیست کم جریان سر دوش انجام نیست و همچنین خود را کمتر سازگار با محیط زیست هستند. کاربران شکایت دارند که فشار آب احساس می کند خیلی کم این مشکل برای شستشو به درستی که می تواند در نتیجه طولانی تر و در نهایت بیشتر در مصرف آب.

برای کمک به کاهش این موضوع دلتا به ایجاد یک منحصر به فرد سر و دوش به نام H2Okinetic که کنترل اندازه و سرعت قطرات آب با کمک یک نوسان تراشه. که تراشه بهتری دوش تجربه شکستن جریان آب به قطرات بزرگتر و تیراندازی و آنها را سریع تر به این توهم از آب بیشتر است.

مرتبط با: دوش گرفتن در فضا: فضانورد صفحه اصلی ویدئو نشان می دهد ‘بهداشت گوشه ای’

“آب گرانبها کالا” Garry مارتی اصلی مهندس در دلتا شیر آب گفت: در طول یک prelaunch جلسه توجیهی در روز پنج شنبه (5 مارس). “ما در حال تلاش برای ایجاد یک سر دوش برای راضی نگه داشتن مشتریان ما در حالی که با استفاده از آب کمتر است.”

او در ادامه به توضیح است که پس از آب برگ لوله ها, آن را اساسا نمی هر گونه فشار. چه احساس شما در حال قطرات. با این سر دوش دلتا شیر آب است که قادر به کنترل اندازه و سرعت در هر قطره انقلابی در راه یک دستگاه ارائه می شود ،

“پایین جریان دوش واقعا عالی بود تحت” مارتی گفت. “اما بیشتر ما را در درک بیشتر ما می تواند بهبود بخشد.”

مارتی اضافه شده که روزی بشریت خواهد بود زندگی بر روی ماه یا مریخ خواهد شد و نیاز به یک راه برای گرفتن یک دوش. درس های آموخته شده از این پژوهش فراتر از صرفه جویی درمصرف آب و کاربر تجربه او گفت: این مفاهیم برای صنعت فضایی به عنوان به خوبی. اما در حال حاضر این نگرانی بزرگتر این است که برای درک بهتر اصول قطره آب سازند.

رشد سلول های قلبی در فضا

بیماری های قلبی شماره 1 علت مرگ در ایالات متحده یک تیم از محققان از دانشگاه اموری در آتلانتا رهبری Chunhui شو, در حال ارسال یک آزمایش به ایستگاه فضایی برای کشف چگونه به طور موثر سلول های بنیادی می تواند تبدیل به سلول های عضله قلب.

داده های جمع آوری شده می تواند منجر به درمان های جدید و حتی سرعت بخشیدن به توسعه داروهای جدید است که می تواند به درمان بهتر بیماری های قلبی.

این ایستگاه فضایی محیط زیست بر روی ایستگاه فضایی شناخته شده است به یک اثر عمیقی بر رشد سلول. از طریق این تحقیقات این تیم با هدف درک تاثیر ایستگاه فضایی در پیش سازهای قلبی (cardiac سلول های ایجاد شده از سلول های بنیادی) و چگونه به طور موثر آنها تولید عضله قلب و سلول های به نام قلب.

مرتبط: سلول های قلب ضرب و شتم متفاوت در ایستگاه فضایی ممکن است به نفع فضانوردان

زمین-بر اساس تحقیقات نشان می دهد که زمانی که سلول در حال رشد تحت شبیه سازی ایستگاه فضایی شرایط میزان تولید از قلب بیشتر است اگر آنها رشد کرده تحت اثر گرانش است. با ارسال این آزمایش به ایستگاه فضایی زو و تیم او قادر خواهد بود برای تعیین اینکه آیا نتایج خود را دقیق است.

“هدف ما این است برای کمک به ایجاد سلول های بنیادی درمان مبتنی بر آسانی در دسترس” زو گفت: در جلسه. “اگر موفق تقاضا برای آن فوق العاده ای خواهد بود چرا که بیماری های قلبی شماره 1 قاتل در امریکا است.”

به منظور موفقیت درمان زو گفت که این تیم نیاز به تولید تعداد زیادی از با کیفیت بالا قلب. برای انجام این کار محققان نیاز به درک مکانیسم های پشت تلفن تحول است.

یک تحقیق جدید پلت فرم

Bartolomeo است یک تحقیق جدید پلت فرم است که نصب خواهد شد در خارج از ایستگاه فضایی. قرار داده شده در خارج از اروپا کلمبوس ماژول این علم بالکن برگزار خواهد شد به عنوان بسیاری از 12 پژوهش و آزمایش در یک زمان.

ساخته شده توسط هواپیمای ایرباس پلت فرم را قادر خواهد ساخت محققان برای انجام آزمایش های بیشتر در ایستگاه های بیرونی است. در طول یک prelaunch جلسه ناسا و ایرباس توضیح داد که Bartolomeo را با استفاده از پتانسیل شامل دیدبانی زمین رباتیک, علم مواد و فیزیک نجومی.

“همه شما را [تحقیقات] می تواند رویاهای به حقیقت می پیوندند با Bartolomeo” گفت: Andreas Schuette مدیر برنامه از Bartolomeo در ایرباس.

و پارکینگ در ماشین لباسشویی به اندازه پلت فرم در حال فراگیر, که بدان معنی است که محققان می توانند با پرداخت یک قیمت برای راه اندازی, نصب, راه اندازی و حتی بازگشت به زمین است. کار به طور مستقیم با سازمان های مانند NASA, ESA و SpaceX ایرباس قادر به ارائه مقرون به صرفه استفاده از انجام تحقیقات در ایستگاه فضایی است.

ایرباس کارگران بازرسی Bartolomeo پلت فرم پس از آن بود که بستهای از آن ظرف حمل و نقل در ایستگاه فضایی مرکز پردازش بالا خلیج ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در Jan. 30, سال 2020 است. (اعتبار تصویر: بن Smegelsky/ناسا)

این شرکت همچنین در حال کار با سازمان ملل متحد در تلاش برای جلب کسانی که نمی خواهد در غیر این صورت قادر به پرداخت هزینه برای ارسال محموله به فضا Schuette گفت: Space.com. این دو باید با همکاری دفتر سازمان ملل متحد برای فضای بیرونی (UNOOSA) را که اتفاق می افتد. (آژانس کار می کند برای ایجاد فضای بیشتر در دسترس است.)

اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده اژدها وارد خواهد شد در ایستگاه فضایی بین المللی در روز دوشنبه (9 مارس) در حدود 6 a. m. EDT (1000 GMT). از آنجا فضانوردان ناسا جسیکا Meir کشید و مورگان استفاده خواهد شد Canadarm2 ایستگاه بازوی روباتیک را به تصرف و ضمیمه فضاپیما قبل از شروع فرآیند تخلیه.

به دنبال امی تامپسون در توییتر @astrogingersnap. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de