SpaceX Dragon کشتی باری, آخرین گرفتار توسط بازوی ربات می رسد در ایستگاه فضایی

SpaceX را روباتیک اژدها محموله کپسول وارد ایستگاه فضایی بین المللی در اوایل صبح امروز (9 مارس) ارائه بیش از 4,300 پوند است. (1,950 کیلوگرم) از منابع به مدار آزمایشگاه.

ناسا فضانورد جسیکا Meir با استفاده از ایستگاه بزرگ Canadarm بازوی روباتیک را به تصرف اژدها در 6:25 p. m. EDT (1025 به وقت تهران) در حالی که این دو فضاپیما بودند 262 کیلومتر (422 کیلومتر) در بالای اقیانوس آرام در نزدیکی ونکوور, بریتیش کلمبیا, ناسا, مقامات گفت.

این آخرین-همیشه بازوی دست و پنجه نرم برای یک اژدها. ماموریت کنونی — 20 SpaceX پرواز تحت یک محموله مقابله با ناسا — است که در گذشته برای این نسخه برای اولین بار از SpaceX تدارکات و نقلیه. جدید تکرار خواهد بارانداز به طور مستقیم به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) هیچ arm مورد نیاز درست مثل SpaceX فضانورد را حمل خدمه کپسول اژدها.

مرتبط: چگونه SpaceX اژدها کپسول فضایی کار می کند (infographic)

“این SpaceX 20 ماموریت یک نقطه عطف برای دلایل” Meir گفت: این صبح است. “آن است که البته 20 SpaceX محموله ماموریت, اما آن را نیز آخرین SpaceX خودرو محموله های گرفته شده توسط Canadarm به عنوان آینده وسایل نقلیه به طور خودکار حوض به ایستگاه فضایی. همچنین آخرین باری وسیله نقلیه است که ببینید در حال حاضر ما خدمه به ایستگاه فضایی.”

تصویر 1 از 4

The last SpaceX Dragon to be captured by a robotic arm on the International Space Station is seen just after capture on March 9, 2020. All future Dragons will be able to dock themselves at the station.

آخرین SpaceX Dragon به بود گرفته شده توسط یک بازوی روباتیک در ایستگاه فضایی بین المللی است که دیده می شود فقط پس از ضبط در 9 مارس سال 2020 است. تمام آینده اژدها قادر خواهد بود به حوض خود را در ایستگاه. (اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)

آخرین SpaceX Dragon به بود گرفته شده توسط یک بازوی روباتیک در ایستگاه فضایی بین المللی است که دیده می شود فقط پس از ضبط در 9 مارس سال 2020 است. تمام آینده اژدها قادر خواهد بود به حوض خود را در ایستگاه.

تصویر 2 از 4

SpaceX's Dragon CRS-20 cargo ship is attached to the International Space Station after being captured via robotic arm on March 9, 2020.

(اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)

SpaceX را دراگون CRS-20 کشتی باری متصل به ایستگاه فضایی بین المللی هماهنگی اتصال گره در مدت کوتاهی پس از ضبط آن.

تصویر 3 از 4

SpaceX's Dragon CRS-20 cargo ship is attached to the International Space Station after being captured via robotic arm on March 9, 2020.

(اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)

این سومین سفر به ایستگاه فضایی توسط این خاص SpaceX Dragon. آن را راه اندازی بر روی یک موشک فالکون 9 که پیشتر نیز پرواز روز جمعه 6 مارس.

تصویر 4 از 4

SpaceX's Dragon cargo capsule approaches the International Space Station on March 9, 2020.

(اعتبار تصویر: ناسا)

اژدها محموله کپسول با نزدیک شدن به ایستگاه فضایی بین المللی در 9 مارس سال 2020 است.

اژدها راه اندازی شد به سمت ایستگاه بالای SpaceX Falcon 9 rocket در شب جمعه (6 مارس) بسته بندی شده با علم دنده. در میان است که سخت افزار Bartolomeo یک مرکز ایجاد شده توسط آژانس فضایی اروپا و هوافضا شرکت ایرباس است که بیشتر ارائه فرصت های تحقیقاتی در ISS’ بیرونی.

اژدها نیز toted تا انواع آزمایش های علمی از جمله یکی به نام MVP همراه-03 که “به بررسی این که آیا ایستگاه فضایی باعث افزایش تولید سلول های قلب را از انسان ناشی از سلول های بنیادی پرتوان (hiPSCs),” ناسا مقامات نوشت: در بیانیه ای. “این تحقیقات باعث سلول های بنیادی برای تولید قلب سلول های پیش ساز و فرهنگ این سلول ها در ایستگاه فضایی به تجزیه و تحلیل و مقایسه با فرهنگ های رشد کرده بر روی زمین است.”

“ما خوش آمدید SpaceX 20 و مشتاق به فاش کردن آن فضل علم و ایستگاه فضایی سخت افزار و لوازم” Meir گفت. “تبریک به SpaceX و همه ISS شریک تیم درگیر است.”

صبح امروز ISS ورود سوم به صورت خاص این اژدها که همچنین بازدید از آزمایشگاه مدار در فوریه دسامبر 2017 و 2018.

سه محموله ماموریت های طراحی محدود برای اژدها 1 کپسول تکرار. اما جدید اژدها 2 خودرو خواهد بود قادر به پرواز به ایستگاه و برگشت پنج بار SpaceX نمایندگان گفته اند. چنین تکرار استفاده مجدد کلید SpaceX تلاش بریده بریده هزینه spaceflight نتیجه ساخت بلند پروازانه اکتشاف شاهکارهای مانند مریخ استعمار از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است.

که قابلیت استفاده مجدد شامل راکت ، برای مثال SpaceX فرود آمد اولین مرحله از دو مرحله فالکون 9 در حدود 8 دقیقه پس از پرتاب در شب جمعه اهمیت حیاتی 50th چنین touchdown برای شرکت در طول یک مداری راه اندازی شده است.

SpaceX دارای یکی ناسا قرارداد برای حمل و نقل محموله به ایستگاه فضایی و یکی دیگر را برای خدمه. شرکت پرواز یک uncrewed تظاهرات ماموریت به مدار آزمایشگاه در مارس 2019 با استفاده از خدمه اژدها و کپسول آماده است برای راه اندازی دو فضانورد ناسا در یک تست پرواز به ISS به زودی شاید در اوایل ممکن است. در صورتی که پرواز شناخته شده به عنوان نسخه ی نمایشی-2, به خوبی می رود, قرارداد crewed پرواز به احتمال زیاد به دنبال به منظور کوتاه.

محموله اژدها باقی خواهد ماند متصل به ISS برای حدود یک ماه و سپس بازگشت به زمین به صورت یک اقیانوس فرود.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im