SpaceX Dragon کشتی باری, آخرین از نوع خود به زمین بازگشت از ایستگاه فضایی

تجاری اژدها کشتی باری به زمین بازگشت و سه شنبه (7 آوریل) در بسته بندی یک سفر موفق به ایستگاه فضایی بین المللی که منادی پایان یک دوران و آغاز دیگری برای آن SpaceX سازندگان.

این uncrewed دراگون CRS-20 فضاپیما منتشر شد از ایستگاه بازوی روباتیک در 9:06 p. m. EDT (1306 به وقت تهران) امروز به عنوان هر دو فضاپیما میره بالا بیش از ویتنام است. آن را فقط یک لحظه مشخص شده اما آخرین بار یک بازوی روباتیک را بگیرد و یا انتشار یک SpaceX Dragon.

حدود شش ساعت بعد از ترک ایستگاه فضایی اژدها, پخش کردن در اقیانوس آرام فقط در سواحل از لانگ بیچ کالیفرنیا است.

“خوب فرود از اژدها تایید تکمیل 20 و نهایی عرضه مجدد ماموریت برای SpaceX اولین تکرار از فضاپیمای اژدها!” SpaceX گفت: در Twtitter به روز رسانی.

دراگون CRS-20 جانباز سفینه فضایی ساخته شده است که سه تدارکات و اجرا می شود به ایستگاه فضایی پرواز کرد SpaceX نهایی ماموریت از 1.6 میلیارد دلار تجاری تدارکات و خدمات 1 قرارداد با ناسا. همانطور که از نام آن پیداست کپسول پرواز 20 باری ماموریت برای ناسا و نیز آخرین نسل اول اژدها پرواز. (اولین اژدها 1 کشتی باری در بازدید از این ایستگاه در اکتبر 2012.)

ویدئو: سازمان دیده بان SpaceX تاریخ و زمان آخرین اژدها 1 کشتی باری ترک ایستگاه فضایی
بیشتر:
تکامل SpaceX راکت ها و سفینه های فضایی در تصاویر

SpaceX را دراگون CRS-20 دیده می شود در پایان یک بازوی روباتیک در ایستگاه فضایی بین المللی به عنوان آن منتشر شده است به فضا در 7 آوریل سال 2020 در این عکس توسط ناسا فضانورد اندرو مورگان. (اعتبار تصویر: ناسا/اندرو مورگان از طریق توییتر)

شرکت SpaceX یک نسخه جدید بر اساس آن خدمه کپسول اژدها برای فضانوردان. مانند آن وسیله نقلیه جدید از محموله کشتی قادر خواهد بود جایگاه خود را به ایستگاه به جای یک فضانورد ابتلا به آن را با یک بازوی روباتیک مانند برخی از نوع کیهانی پنجه ماشین بازی. اولین خدمه اژدها خودرو ساخته شده موفق uncrewed پرواز به ایستگاه سال گذشته است.

“که آخرین بار بازو و اژدها را ملاقات خواهد کرد که راه” ناسا فضانورد اندرو مورگان گفت: از داخل ایستگاه فضایی به عنوان اژدها منتشر شد. “به طوری که آن را سرگرم کننده به تماشای.”

SpaceX با هدف به راه اندازی اولین خدمه فضاپیمای اژدها با فضانوردان روی در اواسط ماه مه. بعدی کشتی باری آن را راه اندازی برای ناسا را تحت یک قرارداد جدید به نام تجاری تدارکات و خدمات 2 و خواهد شد از ویژگی های یک نوع از خدمه اژدها طراحی شده برای حمل بار است. رفته بال مانند انرژی خورشیدی به جای انرژی خورشیدی در بدنه صنعت خدمات ماژول. همچنین رفته: یک دست و ثابت برای ایستگاه بازوی روباتیک برای محکم نگاه داشتن بر روی.

“اژدها استفاده در ماموریت بعدی را شبیه خدمه اژدها و نیز به طور خودکار بارانداز در ایستگاه فضایی به جای نیاز به رباتیک اقدام” سخنگوی ناسا لی Cheshier گفت: در تفسیر زندگی می کنند.

مرتبط: چگونه SpaceX اژدها کپسول فضایی کار می کند (infographic)

SpaceX را دراگون CRS-20 محموله کشتی حرکت ایستگاه فضایی بین المللی در 7 آوریل سال 2020 برای بازگشت به زمین در پایان هفته بیست و عرضه مجدد ماموریت به پایگاه. (اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)

دراگون CRS-20 حمل مورد 4,300 پوند است. (1,950 کیلوگرم) علمی نمونه چرخ دنده ها و موارد دیگر برای سفر بازگشت به زمین است. آن را چلپ چلوپ کردن در اقیانوس آرام فقط در سواحل کالیفرنیا که در آن SpaceX بازیابی تیم در حال انتظار به جرات کپسول از اقیانوس.

این کپسول اژدها راه اندازی شد به ایستگاه در 6 مارس حمل بیش از 4,300 پوند است. از لوازم و وارد مدار آزمایشگاه سه روز بعد. همان کپسول قبلا پرواز به ایستگاه در ماه فوریه دسامبر 2017 و 2018.

استفاده مجدد است که مشخصه SpaceX اژدها فضاپیما و موشک فالکون 9 که راه اندازی آنها) اما سه پرواز بوده و محدودیتی برای اولین نسل از وسایل نقلیه. جدید اژدها 2 نسخه انتظار می رود که قادر به پرواز حداقل پنج بار.

پس از فرود بازیابی خواهد شد و همچنین تغییرات بعدی پرواز.

دراگون CRS-20 اژدها نهایی به چلپ چلوپ کردن در اقیانوس آرام است. SpaceX در طول تاریخ برگرفته وسایل نقلیه کردن جنوب کالیفرنیا به طوری که آنها می تواند refitted در دفتر مرکزی این شرکت در هاوتورن کالیفرنیا در نزدیکی لس آنجلس. آینده فضاپیمای اژدها را چلپ چلوپ کردن در اقیانوس اطلس خاموش سواحل فلوریدا, SpaceX و ناسا گفته اند.

SpaceX یکی از دو شرکت در حال حاضر پرواز uncrewed محموله ماموریت به ایستگاه. دیگر نورث روپ گرومن با استفاده از آن راکت Antares و ماکیان کشتی های باری به فضا تحویل.

برای CRS-2 قرارداد ناسا دوباره شنود گذاشته SpaceX و نورث روپ گرومن به عنوان به خوبی به عنوان سیرا نوادا سیستم های فضایی است که در ساختمان uncrewed Dream Chaser هواپیما فضایی برای مداری محموله ماموریت.

یادداشت سردبیر: این داستان به روز شده است که شامل فرود موفق از دراگون CRS-20 در اقیانوس آرام است.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>