SpaceX ارائه Falcon 9 rocket برای مرکز فضایی هوستون نمایش


یک کامیون حاوی دو بار پرواز SpaceX Falcon 9 مرحله اول به مرکز فضایی هوستون عبور Talon پارک و صفحه نمایش آن از دو T-38 فضانورد مربی جت در سه شنبه, 3 مارس سال 2020 است. (اعتبار تصویر: collectSPACE.com)

هوستون — یک موشک SpaceX بی سر و صدا در هوستون لمس فرود تحت پوشش از شب در ناسا مرکز بازدید کنندگان که در آن آن را به زودی بر روی صفحه نمایش.

فالکون 9 مرحله اول که استفاده می شود برای راه اندازی تجهیزات به ایستگاه فضایی بین المللی در دو NASA-قرارداد ماموریت تحویل داده شد و توسط کامیون به مرکز فضایی هوستون اواخر روز سه شنبه (3 مارس). ورود آمد 10 ماه پس از آن برای اولین بار اعلام شد که تقویت کننده خواهد بود پیوستن به, هوای آزاد, نمایشگاه در غیر انتفاعی علوم و اکتشافات فضایی مرکز آموزش مجازی که همچنین به عنوان رسمی مرکز بازدید کنندگان برای ناسا در مرکز فضایی جانسون در تگزاس است.

156-پا بلند (47 متر) تقویت کننده رانده شد پایین ناسا جاده 1 (یا ناسا پارک وی) بر روی یک چرخ حمل و نقل. همراه با اسکورت پلیس این مرحله به طور خلاصه مسدود شده و ترافیک در یک جهت به عنوان آن را با دقت مورد حمایت به پارکینگ در مرکز فضایی هوستون در حدود 9:35 بعد از ظهر به وقت EST (0335 به وقت تهران در مارس 4). تحویل نمی شد اطلاع عموم در پیشبرد بنابراین تنها تماشاگر بودند کسانی که به طور اتفاقی در جاده ها و یا در نزدیکی و رستوران ها و کسب و کار در زمان.

یک مطلب عمومی خوش آمدید انتظار می رود که پس از این مرحله است که بر روی صفحه نمایش خود را مانت.

مرتبط با: دیدن تکامل از SpaceX راکت در تصاویر

پیچیده شده در محافظ پلاستیکی اولین مرحله از یک SpaceX Falcon 9 rocket عبور با ورود به مرکز فضایی هوستون, سایت جدید خود را نمایش عمومی سه شنبه, 3 مارس سال 2020 است. (اعتبار تصویر: collectSPACE.com)

مرکز فضایی هوستون شده است آماده سازی نمایشگاه سایت در امتداد مرز آن پارکینگ مجاور به نمایش ناسا اصلی شاتل حامل هواپیما و مسخره شاتل فضایی استقلال از ماه اوت سال 2019. فالکون 9 را قرار داده شود و به صورت افقی در گهواره هستند که در بالا به اندازه کافی برای بازدید کنندگان قادر به راه رفتن زیر مرحله است.

سیمان گردشگاه اجرا خواهد شد محیط موشک و پس از عبور از زیر آن به شکل “X” در SpaceX را تلطیف آرم.

یک بار بر روی صفحه نمایش فالکون 9 مرحله اول نمایشگاه خواهد شد و درنتیجه آن را دریافت و در آن دو راه اندازی شد. این 35 فالکون 9 در مرحله اول ساخته شده آن را برای اولین بار به پرواز در دو ماموریت ناسا. مرحله اول پرواز در 3 ژوئن 2017, lofting SpaceX 11th تدارکات و اجرا به ایستگاه فضایی در چه بود 100 راه اندازی از پد 39A در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. پرواز نیز مشخص شده برای اولین بار استفاده مجدد از اژدها محموله فضاپیما است.

در 156 فوت (47 متر) SpaceX را فالکون 9 در مرحله اول به طور خلاصه مسدود شده و ترافیک در یک جهت در ناسا جاده 1 به عنوان آن را با دقت مورد حمایت به مرکز فضایی هوستون پارکینگ. (اعتبار تصویر: collectSPACE.com)

مرحله پس از آن با موفقیت بازگشت و برای زمین نشستن کامل هواپیما در SpaceX را در منطقه فرود-1 (LZ-1) در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه.

شش ماه بعد در دسامبر. 15, 2017 پرواز-ثابت مرحله اول برداشته این بار با ایستگاه فضایی محدود CRS-13 اژدها کپسول. بمبی سپس فرود آمد در LZ-1 برای دومین و آخرین بار.

“ما خیلی هیجان زده ما رو CRS-11 و CRS-13 به دلیل آن بود که اولین موشک قابل استفاده مجدد بخش استفاده برای یک ماموریت برای ارسال محموله به ایستگاه فضایی بین المللی برای ناسا” ویلیام هریس, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز فضایی هوستون گفت: ممکن است 2019 هنگامی که تقویت کننده صفحه نمایش برای اولین بار اعلام شد. “این است که واقعا مناسب به دلیل [ناسا کنترل] ایستگاه فضایی از اینجا در هوستون و ما عمده نمایشگاه در مورد ایستگاه فضایی بین المللی.”

مرحله تحویل به مرکز فضایی هوستون است که تنها دومین پرواز فالکون 9 booster برای رفتن بر روی صفحه نمایش. اول ایستاده بود در خارج از SpaceX دفتر مرکزی در هاوتورن کالیفرنیا پس از سال 2016. مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk نیز اهدا پرواز و بهبود تقویت کننده به اسکودوی کیپ کاناورال اما جزئیات این نمایشگاه را هنوز اعلام نشده است.

موشک ورود در مرکز فضایی هوستون می آید روز قبل از برنامه ریزی راه اندازی یک فالکون 9 با آخرین SpaceX اولین نسل اژدها محموله فضاپیما و در عرض چند ماه از انتظار اولین پرواز از فضانوردان ناسا در یک crewed دراگون به ایستگاه فضایی.

از طریق کلیک کنید به collectSPACE برای عکس های بیشتر از SpaceX Falcon 9 تحویل.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de