SpaceX تاخیر بعدی اژدها کشتی باری راه اندازی برای ناسا با توجه به موضوع موشک

SpaceX است و تاخیر در راه اندازی بعدی آن اژدها کشتی باری به ایستگاه فضایی بین المللی با حداقل چهار روز به منظور جایگزین کردن بخشی از ماموریت فالکون 9 موشک.

خصوصی پروازهای فضایی شرکت در ابتدا برنامه ریزی شده برای راه اندازی اژدها بر ماموریت از فلوریدا Space Coast روز دوشنبه (2 مارس) است اما در حال حاضر هدف قرار دادن 6 مارس پرتاب با توجه به مشکوک سوپاپ موتور در فالکون 9 مرحله بالایی. پرتاب این 11:50 p. m. EST در 6 مارس (0450 مارس 7) از فضای راه اندازی مجتمع 40 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه.

“در استاندارد قبل از شروع پرواز بازرسی SpaceX شناسایی یک سوپاپ موتور در مرحله دوم با موتور رفتار به عنوان انتظار نمی رود و تعیین امن ترین و مصلحت ترین راه برای راه اندازی است و برای استفاده بعدی مرحله دوم در خط بود که در حال حاضر در کیپ و آماده برای پرواز” ناسا مقامات گفت: در یک به روز رسانی سه شنبه (Feb. 25). “جدید مرحله دوم در حال حاضر به اتمام همان قبل از شروع پرواز بازرسی با تمام سخت افزار رفتار به عنوان انتظار می رود.”

مرتبط با: دیدن تکامل از SpaceX راکت در تصاویر

اژدها کشتی باری حمل بیش از 5600 پوند است. (2,540 کیلوگرم) از علم و تجهیزات و مواد غذایی و سایر لوازم برای سه نفر اعزامی 62 خدمه در ایستگاه فضایی بین المللی. این فضاپیما حامل دنده برای انواع فضا آزمایش “از جمله پژوهش در ذرات فوم تولید قطرات آب تشکیل بشر روده و دیگر برش لبه تحقیقات” ناسا, مقامات گفت.

این ماموریت به نام CRS-20 را علامت SpaceX در 20 محموله اجرا برای ناسا در زیر چند میلیارد-دلار معامله به عنوان بخشی از سازمان بازرگانی تدارکات و خدمات برنامه است.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>