SpaceX خدمه اژدها می رسد در راه اندازی سایت برای 1 مداری خدمه پرواز از خاک ایالات متحده از سال 2011

این فضاپیما که پرواز SpaceX اولین crewed ماموریت ساخته شده است آن را به فلوریدا.

یک SpaceX خدمه کپسول اژدها وارد فلوریدا Space Coast در روز پنج شنبه (Feb. 13) ناسا مقامات گفت: تکمیل صلیب کشور بازحمت حرکت کردن از این شرکت در کالیفرنیا ستاد.

“این فضاپیما در حال حاضر تحت تست نهایی و prelaunch پردازش در یک SpaceX تسهیلات در نزدیکی کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه” ناسا گفته مقامات در به روز رسانی.

تکنسین در یک SpaceX پردازش تسهیلات در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در حال حاضر می توانید شروع به شاخص خودرو برای راه اندازی خواهد شد که لگد کردن نسخه ی نمایشی-2 یک آزمون تاریخی که ماموریت ارسال فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

ویدئو: سازمان دیده بان SpaceX نسخه ی نمایشی-2 خدمه اژدها چرخش در یک انتقادی prelaunch آزمون

که پرتاب است هدفمند برای اوایل ماه مه از پد 39A ناسا در مرکز فضایی کندی است که در کنار درب به اسکودوی کیپ کاناورال.

نسخه ی نمایشی-2 را به crewed برای خدمه پرواز اژدها و انسان مداری spaceflight به بلند کردن از خاک آمریکا پس از نهایی ماموریت شاتل فضایی در ماه جولای سال 2011. اما نمی توان آن را اولین سفر به ISS برای خدمه اژدها; یکی از کپسول aced این uncrewed نسخه ی نمایشی-1 ماموریت به مدار آزمایشگاه در ماه مارس سال گذشته است. (که وسیله نقلیه نابود شده بود در ماه آوریل در زمین-تست تصادف.)

اگر نسخه ی نمایشی-2 به خوبی می رود, SpaceX, به احتمال زیاد خواهد پاک برای شروع عملیاتی crewed ماموریت به ایستگاه فضایی برای ناسا. در سپتامبر 2014, آژانس فضایی اعطا ایلان شرکت a $2.6 میلیارد دلار قرارداد به پایان توسعه خدمه اژدها و پرواز شش crewed پرواز و از مدار آزمایشگاه.

ناسا امضا مشابه $4.2 میلیارد دلار قرارداد با بوئینگ است که در حال توسعه یک کپسول به نام CST-100 Starliner. اما معلوم نیست که Starliner آماده خواهد شد برای شروع پرواز فضانوردان. بوئینگ خودرو چندین دچار مشکلات نرم افزار در طی آن نسخه نسخه ی نمایشی-1 در دسامبر 2019 و موفق به رسیدن به ISS به عنوان برنامه ریزی شده.

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im