مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk توضیح می دهد که چرا ما نیاز به یک “کل جدید معماری’ برای سفر به فضا

واشنگتن — “چرا سایوز هنوز پرواز؟”

که یک سوال در مورد روسیه یابو فضاپیما مطرح شده توسط SpaceX موسس و مدیر عامل شرکت Elon Musk در این سال های ماهواره ای 2020 کنفرانس اینجا. در یک نطق اصلی مکالمه روز گذشته (9 مارس) مشک تعجب با صدای بلند در مورد خطرات ناشی از پروازهای فضایی راکد در مدار زمین کم است که او به نام “محلی حداکثر.”

“من فکر می کنم ما نیاز به بسیار مراقب باشید از گیر نگه داشتن محلی حداکثر” مشک گفت.

مدار زمین کم که امتداد حدود 300 تا 1200 مایل بالاتر از سطح زمین در حال حاضر دارای ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) و همچنین بسیاری از ماهواره ها. او اشاره کرد که ناسا شاتل فضایی برنامهکه در عمل از سال 1981 تا 2011 و راه اندازی 135 ماموریت بود “چیزی که واقعا گیر کرده در یک محلی حداکثر برای مدت زمان طولانی” و هرگز پیشرفت گذشته در مدار زمین کم.

مرتبط با: SpaceX را کشتی فضایی و فوق سنگین موشک در تصاویر

SpaceX را فالکون 9 راکت نیز پرواز را به ISS چندین بار و شرکت فضایی کپسول اژدهابه عنوان به خوبی — تحویل محموله در یک uncrewed نسخه و پس از حمل آدمک فضانورد. (اولین خدمه پرواز اژدها با فضانوردان است که انتظار می رود برای راه اندازی بعد از این سال. اما اژدها کپسول است که تنها “قادر به گرفتن چند نفر در چه هنوز هم هزینه های بسیار بالا به زمین مدار.”

برای جلوگیری از محلی حداکثر تله آینده از فضای حمل و نقل نیاز به “یک کل جدید معماری
از جمله موشک قابل استفاده مجدد.

SpaceX عظیم کشتی فضایی موشک است که در نظر گرفته شده برای حمل محموله و خدمه به مریخ طراحی شده بود با این سریع قابلیت استفاده مجدد داشته باشید. هنگامی که به طور کامل کاربردی مشک گفت که کشتی فضایی باید قادر به راه اندازی مجدد در عرض یک ساعت از فرود با تنها اسمی نگهداری مانند جایگزینی سوخت. او پیش بینی راه اندازی عظیم فضاپیما در سه پرواز در روز است.

مشک هم بر SpaceX را Starlink ماهواره صورت فلکی است که به اینترنت با سرعت بالا در سراسر جهان است.

رو به بالا 30000 ماهواره ها در حال برنامه ریزی برای آوردن خدمات اینترنت به سخت برای رسیدن به جوامع است که ارتباطات از راه دور شرکت می کنند و با خطوط تلفن ثابت و یا همراه برج. آن همچنین می تواند در حدود 30 میلیارد دلار درآمد مشک گفت. SpaceX راه اندازی اولین 60 ماهواره در مارس 2019 و در حال حاضر 300 ماهواره در مدارو آن را بزرگترین ماهواره صورت فلکی در تاریخ است.

اما جامعه علمی هشدار داده است که چنین افزایش در ماهواره اعداد می تواند پایمال آسمان شب مخرب مشاهدات نجومی و حتی تغییر مکان می بیند آسمان شب با فقط چشم خود را. اما مشک اصرار داشت که Starlink را صفر تاثیر بر مشاهدات علمی.

او گفت که در حال حاضر که در آن اولیه 60 ماهواره پایدار در مدار خود “من می خواهم به تحت تاثیر قرار اگر کسی در واقع می تواند به من بگویید که در آن همه آنها. من معنی آن را نمی تواند که از یک معامله بزرگ.”

“من مطمئن هستم که ما می تواند هر گونه تاثیر آنچه به فصل اکتشافات” مشک اضافه شده است. “صفر که پیش بینی من. ما را به اقدام اصلاحی اگر آن را بالاتر از صفر است.”

پس از یک دانش سطحی از خنده عصبی از جمعیت این SpaceX مدیر عامل عقب نشینی کرد و گفت که این شرکت “در واقع کار با اعضای ارشد علم در جامعه و ستاره شناسان برای به حداقل رساندن پتانسیل برای انعکاس ماهواره” حاصل مشاهدات نمی کنند.

دنبال جوانا وندل در توییتر @JoAnnaScience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>