SpaceX جشن خدمه اژدها 1st راه اندازی سالگرد حماسه تصویری

یک سال پیش امروز SpaceX در زمان یک جهش بزرگ رو به جلو برای پروازهای فضایی خصوصی با راه اندازی اولین Crew Dragon به ایستگاه فضایی بین المللی و شرکت در جشن که feat با حماسه ویدئو جدید.

جدید تصویری که SpaceX در یوتیوب و توییتر نشان می دهد این شرکت برای اولین بار خدمه فضاپیمای اژدها راه اندازی شد در این نسخه ی نمایشی-1 از ماموریت ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. در این ماموریت یک uncrewed پرواز آزمایشی راه اندازی یک لباس فضایی چادری ساختگی به نام ریپلی و شایان ستایش آسمانی دوستان زمین اسباب بازی مخمل خواب دار به ایستگاه.

“در تاریخ 2 مارس 2019 فالکون 9 راه اندازی خدمه اژدها در اولین تظاهرات ماموریت و روز بعد آن را تبدیل به اولین فضاپیمای آمریکایی به مستقل حوض با ایستگاه فضایی بین المللی” SpaceX گفت: در یوتیوب توضیحات. “پس از آن اقامت در ایستگاه فضایی فضاپیما با موفقیت پخش کردن در اقیانوس اطلس تکمیل ماموریت خود و نشان دادن SpaceX توانمندی های ایمن و قابل اعتماد پرواز فضانوردان به ایستگاه فضایی را به عنوان بخشی از NASA Commercial Crew Program.”

مرتبط با: SpaceX خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-1 تست پرواز در تصاویر

این ویدئو جدید طول می کشد فقط 2 دقیقه و 20 ثانیه اما پوشش کامل شش روز آزمون برای خدمه پرواز اژدها نسخه ی نمایشی-1 ماموریت.

یک موشک فالکون 9 از راه اندازی این ماموریت در مارس 2, با خدمه اژدها پس از رسیدن به ایستگاه یک روز بعد در تاریخ 3 مارس. در 8 مارس 2019 خدمه اژدها به زمین بازگشت و با یک فرود در اقیانوس اطلس بود که در آن کندن از دریا توسط SpaceX رفتن جستجوگر بازیابی کشتی.

SpaceX یکی دو شرکت ها شنود گذاشته شده توسط ناسا به پرواز فضانوردان به ایستگاه فضایی به عنوان بخشی از چند میلیارد دلار قرارداد تحت آژانس Commercial Crew program. (دیگر شرکت بوئینگ و آن Starliner فضاپیما است.)

در حالی که SpaceX اولین خدمه کپسول اژدها (که در پرواز آزمایشی-1 ماموریت) نابود شد در مارس 2019 در طول سقط سیستم زمین آزمون شرکت پس از موفقیت در راه اندازی یک دوم خدمه اژدها در یک پرواز سقط جنین آزمایش که نشان داد این خودرو راه اندازی فرار سیستم در ماه ژانویه این سال است.

این شرکت در حال حاضر هدف از راه اندازی آن اولین انسان خدمه ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley, بعد, این سال, احتمالا در ماه مه.

SpaceX در آینده راه اندازی خواهد شد uncrewed دراگون CRS-20 باری بر ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی ناسا برای. که پرواز برنامه ریزی شده است برای راه اندازی اواخر جمعه (6 مارس).

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im