SpaceX با هدف راه اندازی 70 ماموریت یک سال از فلوریدا Space Coast توسط 2023

SpaceX در حال برنامه ریزی یک افزایش بزرگ به تعداد راکت هایی از آن فلوریدا راه اندازی سایت در چند سال آینده به عنوان شرکت ایجاد Starlink ماهواره megaconstellation در حالی که نشست پرواز مطالبات از مشتریان خود را با توجه به فدرال محیط زیست گزارش.

ماموریت برای SpaceX را فالکون 9 و فالکون سنگین و موشک را نیز باید گزینه های بیشتری نسبت به گذشته بر اساس این گزارش که اولین گزارش SpaceNews. یک تغییر جدید خواهد بود خدمات تلفن همراه برج اجازه می دهد برخی از ماموریت ها به مونتاژ عمودی و نه افقی. یکی دیگر از خواهد بود که قابلیت پرتاب به مدار قطبی — کاملا feat از فلوریدا واقع شده است و نزدیک به استوا و بهتر بهینه سازی شده برای ماموریت هایی که به عمل نزدیک به استوا. SpaceX نیز قصد دارد به آزمون دوره نقاهت مفید آیرودینامیکی به عنوان شرکت هل بیشتر ماموریت استفاده مجدد.

توسط 2023 شرکت می خواهد برای راه اندازی 70 ماموریت یک سال از آن دو فلوریدا راه اندازی سایت در مرکز فضایی کندی و در نزدیکی کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه با استفاده از فالکون 9 و فالکون سنگین راکت. این میزان هفت برابر افزایش از 11 ماموریت SpaceX قرار داده و به مدار در سال 2019 و تقریبا دو برابر 38 برنامه ریزی شده راه اندازی در سال 2020 است. این اطلاعات می آید از یک پیش نویس ارزیابی زیست محیطی منتشر شده روز شنبه (Feb. 27) توسط اداره هوانوردی فدرال را از فضای تجاری حمل و نقل.

ویدئو: سازمان دیده بان SpaceX راه اندازی 60 جدید Starlink ماهواره!
مرتبط با:
دیدن تکامل از SpaceX راکت در تصاویر

“راه اندازی این برنامه بر اساس SpaceX را پیش بینی نیاز به پشتیبانی ناسا و وزارت دفاع [وزارت دفاع] ماموریت و همچنین به عنوان مشتریان تجاری” ارزیابی می خواند در بخشی. “علاوه بر آن معمولی راه اندازی مدار SpaceX پیشنهاد … شامل جدید فالکون 9 جنوبی راه اندازی مسیر به حمایت از ماموریت با کامپیوتر نیاز به مدار قطبی. SpaceX تخمین می زند حدود 10 درصد از آن سالانه فالکون 9 راه اندازی خواهد پرواز جدید در جنوب, راه اندازی مسیر است.”

SpaceX دو راه اندازی سایت در فلوریدا. یکی است در تاریخی راه اندازی مجتمع 39A (LC-39A) از ناسا در مرکز فضایی کندی و دیگر واقع شده است و فضایی راه اندازی مجتمع 40 از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه. این شرکت همچنین دو موشک فرود پد در نیروی هوایی ایستگاه. آن هواپیماهای بدون سرنشین کشتی “البته من هنوز هم شما را دوست دارم” استفاده می شود برای فرود موشک در دریا مستقر در کیپ کاناورال به عنوان دو ظرفیت ترابری fairing بازیابی کشتی ها و اژدها فضاپیما بازیابی کشتی.

این Hawthorne مستقر در کالیفرنیا شرکت همچنین دارای یک ساحل غرب گفتوگو در کالیفرنیا Vandenberg پایگاه نیروی هواییبا یک دوم هواپیماهای بدون سرنشین کشتی موجود دریایی فرود. SpaceX اولین موشک شاهین 1, راه اندازی, از, Kwajalein مرجانی در جزایر مارشال در اقیانوس آرام است.

قطبی راه اندازی و خدمات تلفن همراه برج

این SpaceX نمودار نشان می دهد که چگونه این شرکت برنامه ریزی شده خدمات تلفن همراه برج را نگاه کنید در راه اندازی و موقعیت (چپ) و یکپارچه موقعیت برای راه اندازی از پد 39A از ناسا در مرکز فضایی کندی. (اعتبار تصویر: SpaceX)

جدید قطبی مسیر نیاز به ماموریت به پرواز در کنار سواحل فلوریدا برای رسیدن به صحیح مدار است که می تواند تولید صوتی کوپن. این SpaceNews گزارشبه نقل از یک مارس 2019 ارزیابی توسط خط الراس آبی و مشاوره شامل به عنوان یک پیوست به FAA را سند می گوید: در آنجا خواهد بود “احتمال کم از ساختار آسیب (به شیشه و گچ و پشت بام و سقف) به خوبی نگهداری سازه” در آن منطقه با فرض اوج بیش از حد فشار از 4.6 پوند در هر فوت مربع تحت معمولی پرواز مسیر و شرایط جوی.

خدمات تلفن همراه برج می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انواع راه از جمله ماموریت های امنیتی از نیروی هوایی ایالات متحده. FAA متحده خواهد بود ساخته شده است در SpaceX موجود سکوی پرتاب در LC-39A در پایگاه فضایی کندی به فضا مرکز ایستاده حدود 284 پا (86 متر) قد بلند و 118 پا (35 متر) در آن طولانی ترین سمت. هر روشنایی برج خواهد بود ساخته شده مطابق با محلی محیط زیست قوانین و مقررات مربوط به, آسمان, تب و تاب بودن FAA اضافه شده است.

SpaceX قصد دارد برای بهبود حمل بار آیرودینامیکی که در آن ماهواره های ذخیره شده در هنگام راه اندازی “با استفاده از قدرت قایق به تعقیب و گرفتن’ سینی و آیرودینامیکی,” FAA گفت. SpaceX, گیر افتاد, نیمی از یک fairing در 25 ژوئن 2019 پس از یک فالکون سنگین راه اندازی و آن امید به بهبود می یابند سه بار آیرودینامیکی یک ماه بین 2020 و 2025. این می تواند منجر به یک مشکل زیست محیطی.

“در طول این شش سال SpaceX پیش بینی تا 432 drogue چتر نجات و تا 432 parafoils خواهد زمین در اقیانوس” FAA اعلام کرد. “SpaceX را تلاش برای بازیابی تمام parafoils بیش از این مدت زمان, اما ممکن است برخی از parafoils نمی خواهد بهبود با توجه به دریا و یا شرایط آب و هوایی در زمان بازیابی.” وجود دارد یک نسخه پشتیبان تهیه در دسترس است اگر قدرت قایق های موفق است که با استفاده از یک کشتی نجات است که می تواند پیگیری کردن fairing با استفاده از داده های GPS و چراغ بارق واقع در fairing ضبط داده ها. که گفت:, بازیابی می تواند غیر ممکن است “اگر دریا و یا در شرایط آب و فقیر هستند” FAA گفت.

اسپیس ایکس موشک ناوگان

توجه داشته باشید این گزارش را پوشش می دهد از فعالیت های فالکون 9 و فالکون سنگین راه اندازی می کند و چند اشاره از کشتی فضاییاست که SpaceX در آینده بزرگتر موشک سیستم است که می تواند حتی سنگین تر راه اندازی شد. FAA اشاره کرد که “به عنوان کشتی فضایی/فوق العاده سنگین راه اندازی به تدریج در طول زمان به 24 راه اندازی هر سال تعدادی از شاهین راه اندازی را کاهش می دهد.”

FAA صادر شده در این گزارش از آنجا که “SpaceX راه اندازی آشکار شامل سالانه شاهین راه اندازی و اژدها reentries از در نظر گرفته شدند قبلی … تجزیه و تحلیل” FAA اعلام کرد در خلاصه اجرایی. این راه اندازی فعالیت می تواند بر هر دو انسان و حیوانات در این منطقه — که مربوط است از بخشی از downrange راه اندازی منطقه یک منطقه حفاظت شده پر از پستانداران دریایی, لاک پشت های دریایی و کوسه FAA گفت. گفت: این گزارش شامل یک لیست مفصل از آن ماموریت خواهد بود راه اندازی شد تحت شتاب راه اندازی برنامه.

در حالی که چند جزئیات در دسترس هستند در مورد SpaceX برنامه های کلی این شرکت ساخته شده است اطلاعیه که آیا نقطه به مراتب بیشتر راه اندازی فعالیت در سال های آینده. SpaceX در میان ساختمان آن Starlink صورت فلکی که می تواند شامل به عنوان بسیاری از 42,000 فردی ماهواره. ماهواره ها در حال راه اندازی به فضا در نرخ یک راه اندازی هر چند هفته.

این شرکت همچنین در حال برنامه ریزی برای راه اندازی انسان از فلوریدا Space Coast برای اولین بار زمانی که آن اژدها فضاپیما است گواهی تحت NASA Commercial Crew program, که اتفاق می افتد می تواند به عنوان اوایل این سال است. هیچ فضانوردان راه اندازی شده است از این منطقه پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011. که گفت: سرعت عادی از ایستگاه فضایی بین المللی پرواز از قزاقستان (تنها نقطه ای که می فرستد انسان به فضا در حال حاضر) است که در حدود چهار اندازی یک سال است که خیلی پایین تر از Starlink lauches.

FAA پیشنهاد برای تغییر و یا موضوع جدید راه اندازی مجوز به SpaceX برای راه اندازی موشک فالکون و به صدور مجوز جدید برای اژدها فضاپیما هنگام ورود دوباره عملیات. این گزارش به اظهار نظر عمومی تا 20 مارس و FAA خواستار همه نظر به اظهارات خود “به عنوان خاص که ممکن است آدرس و تحلیل پتانسیل های محیطی و کفایت پیشنهادی اقدام و یا شایستگی های جایگزین و هر گونه کاهش در نظر گرفته می شود.”

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de