سفر به فضا به طور جدی می تواند خود را تغییر دهید مغز

معلوم است که صرف زمان در فضا می توانید مغز خود را (و شما ممکن است به اطراف چرخید به جلوگیری از آن).

محققان کشف شده اند چگونه spaceflight می تواند بر فیزیولوژی انسان است و سلامت انسان تا زمانی که ما کار کرده اند برای راه اندازی افراد به فضا است. برای مثال پیشگامانه دوقلوها مطالعه کشف بسیاری از راه های که فضای تغییرات بدن ما — حتی ما بیان ژن!

اما یک مطالعه جدید نشان می دهد که پروازهای فضایی می تواند بر مغز انسان در عجیب و غریب و غیر معمول راه هایی که می تواند مختل فضانورد بینایی و برای مدت زمان طولانی گذشته.

مرتبط: بدن انسان در فضا: 6 آمار عجیب و غریب

از آنجا که روز از شاتل برنامه امروز فضانوردان گزارش داده اند که مسائل را با دید پس از سفر به فضا. ارزیابی پزشکی بر روی زمین نشان داده است که فضانوردان’ نوری اعصاب تورم و برخی از تجربه شبکیه خونریزی و دیگر تغییرات ساختاری به چشم خود را.

دانشمندان گمان می برند که این مسائل دید ناشی از افزایش “فشار داخل جمجمه” و یا فشار در سر و در طول پروازهای فضایی. در یک مطالعه جدید به رهبری دکتر Larry Kramer, یک رادیولوژیست در دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در هوستون محققان شواهدی یافته اند که این فشار در واقع افزایش در ایستگاه فضایی.

در این مطالعه تیم انجام شده از مغز MRI (تصویربرداری با رزونانس مغناطیسی یک تکنیک است که با استفاده از تخصصی اسکنر به تصویر نقاط بدن با استفاده از میدان مغناطیسی) در 11 فضانوردان (10 مرد و یک زن) قبل و بعد از آنها سفر به فضا و تا یک سال پس از بازگشت خود را. این تصاویر MRI نشان داد که در بلند مدت قرار گرفتن در معرض به ایستگاه فضایی مغز متورم و مایع مغزی نخاعی که اطراف مغز و نخاع را افزایش می دهد در حجم.

این یافته ها در حمایت از این نظریه که spaceflight افزایش فشار در سر که محققان فکر می کنم می تواند به مسائل با فضانورد چشم انداز کرامر گفت: Space.com.

علاوه بر این کرامر و همکارانش دریافتند که غده هیپوفیز همچنین تغییرات با قرار گرفتن در معرض به ایستگاه فضایی, کرامر گفت. آنها دریافتند که غده شد فشرده آن را تغییر ارتفاع و شکل است که به عنوان کرامر گفت: این نشانه ای از افزایش فشار در سر.

مرتبط با: فضانوردان با استفاده از ‘پیراهن های هوشمند و فراصوت برای نظارت بر سلامت

این پژوهشگران همچنین دریافتند که این اثر تورم از مغز در کنار فشرده سازی غده هیپوفیز و فشار در سر بود و هنوز هم در حال حاضر یک سال پس از بازگشت فضانوردان از فضا. که مدت نشان می دهد که این اثرات می تواند طولانی مدت کرامر گفت. با این حال مطالعات بیشتر مورد نیاز است برای ارزیابی دقیقا ایستگاه فضایی چگونه بر مغز بیش از یک فضانورد عمر و چگونه این ممکن است متفاوت باشد بین مردم کرامر گفت.

دانشمندان تعدادی از نظریه ها در مورد اینکه چرا مغز متورم در فضا اما آنچه کرامر به نام “یکی از قانع کننده ترین” است که بدون جاذبه مایعات در بدن ما است که معمولا در گردش به طور مساوی در سفر به سر و به دور از فوت او گفت:. “خون است که به طور معمول استخر در اندام ها توزیع می شود به سمت سر” او گفت:. “این چیزی است که ما به طور معمول تجربه در زمین مگر اینکه شما از نوع ایستاده و در دست خود را.”

محققان نیز در تلاش برای توسعه چه spaceflight کارشناسان “اقدامات متقابل” و یا تکنیک های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور کاهش این اثرات منفی.

برای تست مقابله پژوهش قرار داده استراحت در بستر با سر خود را کج رو به پایین برای شبیه سازی سیالات شیفت دانشمندان بر این باورند که اتفاق می افتد در ایستگاه فضایی. در این موقعیت محققان دریافته اند که عصب بینایی متورم دیده می شود و دیگر اثرات فیزیکی آن نیز دیده می شود در spaceflight. “اگر ما می تواند جلوگیری از آن [اثر] در بستر استراحت مطالعات سپس به طور بالقوه ما می تواند جلوگیری از آن در ایستگاه فضایی,” کرامر گفت.

یکی از اقدامات متقابل که محققان در حال آزمایش است یادآور گردان ایستگاه فضایی در فیلم علمی تخیلی “2001: یک اودیسه فضایی,” کرامر گفت. به اقدام متقابل خواهد “چرخش یک فضانورد در اطراف برای یک بخش خاصی از روز را فقط در حال حرکت خون از طریق بدن و بازگشت به سمت پاها” مثل مصنوعی جاذبه کرامر گفت.

یکی دیگر از اقدام متقابل دانشمندان فکر می کنم ممکن است کمک تخصصی کت و شلوار برای پا و ساق پا کمک خواهد کرد که خود را برای حفظ سطح مایع.

این کار توضیح داده شده است در یک مقاله منتشر شده امروز (14 آوریل) در مجله جامعه رادیولوژی آمریکای شمالی است.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im