فضای سمپوزیوم 2020 به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس


جمعیت شرکت کنندگان منتظر برای ورود به یک سالن کنفرانس در سال 2019 فضای سمپوزیوم در کلرادو اسپرینگز کلرادو. (اعتبار تصویر: Hanneke Weitering/فضا.com)

رمان coronavirus همه گیر ادعا کرده است در عین حال یکی دیگر از فضای کنفرانس — فضای بنیاد 36th فضای سمپوزیوم که به طور معمول گرد هم می آورد هزاران نفر از نمایندگان صنایع در هر سال در کلرادو.

فضای سمپوزیوم که طول می کشد محل در Broadmoor هتل در کلرادو اسپرینگز برنامه ریزی شده بود به محل مارس 30 تا آوریل 2. امروز (13 مارس) فضا پایه و اساس اعلام کرد که این کنفرانس خواهد بود به طور نامحدود به تعویق افتاد به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده و بسیاری از نقاط جهان.

“فضای بنیاد در حال همکاری با شرکای آن Broadmoor شهر کلرادو اسپرینگز و اعضای آن و دیگر ذینفعان کلیدی برای شناسایی تاریخ آینده و جزئیات است که جمع آوری خواهد شد جهان در فضای جامعه دوباره در کلرادو” فضای بنیاد در بیانیه ای گفت. “در روزهای آینده ما خواهد بود با صدور هدایت اضافی دربارهی آن مراحل و شناسایی مسیر رو به جلو است.”

مرتبط با: با وجود coronavirus نگرانی برخی از فضا رویدادهای صنعت را همچنان به عنوان برنامه ریزی شده

اعلام می آید سه روز پس از کلرادو فرماندار Jared پلیس اعلام وضعیت اضطراری و یک روز پس از کلرادو اسپرینگز شهردار جان Suthers گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که اجتماعات بزرگ در شهرستان ها باید لغو و یا به تعویق افتاد.

با سازمان از NBA به NHL تعلیق فصل خود, بسیاری از مدارس و دانشگاه ها بسته شدن برای هفته ها و دیگر فضای همایش لغو و یا رفتن مجازی اخبار از فضای سمپوزیوم شد بنابراین انتظار می رود فضای جامعه است که برخی از بلیط-دارندگان ارسال شده در توییتر است که در حال حاضر لغو سفر خود را رزرو.

فضای بنیاد رسما تایید لغو در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز جمعه (13 مارس) در 11 a. m. EDT (1500 GMT) و این خبر برای اولین بار منتشر شده در SpaceNews.

“ما در حال به تعویق انداختن” غنی کوپر یک سخنگوی فضای بنیاد گفت SpaceNews. “ما یک شناسایی تاریخ نشده است. ما در حال کار با Broadmoor [هتل] و کلرادو اسپرینگز جامعه برای شناسایی زمانی که بهترین فرصت را خواهد شد را به همه پشت هم.”

رویداد لغو سراسر ایالات متحده شتاب در روز پنج شنبه (12 مارس) در پی اعلام شب قبل توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 9 p. m. EDT (0100 GMT مارس 12) که بیشترین سفر از اروپا به ایالات متحده خواهد بود به حالت تعلیق برای یک ماه. تعداد قابل توجهی از شرکت کنندگان در فضای سمپوزیوم آمده از این منطقه کوپر گفت: بنابراین آن را دشوار است به آنها شرکت کنند.

آژانس فضایی سران و مدیران صنعت از سراسر جهان و همچنین چندین دولت آمریکا و مقامات نظامی برنامه ریزی شده بودند برای شرکت در این سال فضای سمپوزیوم. لیست سخنرانان شامل ناسا مدیر جیم Bridenstine آمریکا وزیر بازرگانی ویلبر راس و فضای نیروی, فرمانده ژنرال جان ریموند ،

“بدیهی است که این ناامید کننده تصمیم” کوپر اضافه شده است. “در کار با همه شرکای ما ما می خواستیم به انجام همه چیز ما می تواند [برای جلوگیری از به تعویق افتادن] اما این بدیهی است که شرایط بی سابقه ای است که ما را [به] را به یک کار بسیار دشوار و ناگوار تصمیم گیری است.”

Coronavirus همه گیر در چین نشات گرفته اما بیش از 137,000 موارد در سراسر جهان و بیش از 1700 در ایالات متحده با توجه به اعداد از جان هاپکینز. سازمان بهداشت جهانی می گوید coronavirus است “کنترل بیماری همه گیر” تا زمانی که کشورها را مهار اقدامات از آنجا که بسیاری از کشور ها به این ویروس در مناطق کوچک.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>