فضا نیروی کار “بسیار نزدیک با ایلان و SpaceX”

برخی از پاسخ

به عنوان فضایی نیروی تکامل از مبهم Trumpian فکر کردم به تمام عیار شاخه نظامی ایالات متحده, سوالات, ظاهر در مورد آنچه که دقیقا آن را انجام دهد — و چگونه آن را متفاوت از ناسا و نیروی هوایی را از کار مداوم در مدار.

سپهبد دیوید تامپسون فضا نیروی دوم در فرمان نشستم با ژنرال برای روشن کردن دقیقا آنچه در آن می کند — آشکار آژانس اهداف دامنه عملیات خود را, و که آن را در حال حاضر همکاری با SpaceX و آبی مبدا.

چشم بستن

در علاوه بر این به اسکن برای خصمانه موشکی راه اندازی و نظارت ماموریت های فضایی نیرو نیز مسئول حفظ ارتباط GPS و ماهواره های نظامی.

“ما در حال حاضر کار بسیار نزدیک با ایلان و SpaceX” تامپسون گفت: GENبه طور خاص در توسعه و نگهداری ماهواره فلکی مانند Starlink.

ماندن پایه

عمدتا تامپسون فشرده در برابر این ایده که راه اندازی یک فضای نیروی می تواند هر چیزی مانند “پیشتازان فضا” و یا “جنگ ستارگان است.” لباس نخواهد بود اسپندکس یا capes او گفت ژنرالو نه انتظار برای مبارزه با جنگ در ماه یا مریخ هر زمان به زودی.

بلکه تامپسون گفته ژنرال فضایی نیروی وجود دارد “چرا که ما باید برای اطمینان از توانایی های فضایی وجود دارد برای مردمی که بر روی زمین است.”

ادامه مطلب: فضای نیروی دوم در دستور توضیح می دهد که چه جهنم آن را در واقع می کند [ژنرال]

بیشتر در فضا: فضا نیروی کلی: روسیه ماهواره ای است “غیر معمول و نگران کننده”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im