فضا: نیروی چه خواهد شد این شعبه واقع انجام دهید ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایجاد فضایی زور به عنوان یک جداگانه شاخه نظامی در دسامبر 2019.

از آن زمان به بعد فضایی آمریکا نیروی واز خود را رسمی “پیشتازان فضا”-esque مهربا آرم حال توسعه. به تازگی پرده برداری شد, سنتی استتار یونیفرم آراسته با آبی “فضایی آمریکا نیروی” nameplate در قفسه سینه و کامل-رنگ پرچم در دست چپ.

بعلاوه, اولین مقام “پسر فضایی” شده است به طور رسمی سوگند یاد کرد. ژنرال جان “جی” ریموند فضا نیروی اول رئیس عملیات فضایی و گفته است که شعبه جدید خواهد بود “فن آوری متمرکز است.”

مرتبط با: چه فضایی نیروی?

جرقه همه این فعالیت ها افزایش فضای جاه طلبی ها و قابلیت های از کشورهای مختلف به ویژه چین و روسیه, مقامات ایالات متحده گفته اند. فضا نیروی طراحی شده است برای کمک به حفاظت از منافع ایالات متحده در فضا جلوگیری از پرخاشگری در مرز نهایی و انجام سریع و پایدار عملیات فضایی.

به عنوان وزیر دفاع علامت Esper اشاره کرد در ماه گذشته, سازمان ملل باید در فضا بوده است برای سال های بسیاری ، “این تنها به تازگی است که هر دو کشور چین و روسیه تحت فشار قرار دادند و ما را به نقطه ای که آن را در حال حاضر تبدیل به یک warfighting دامنه” Esper گفت: در طول یک Jan. 27 کنفرانس خبری.

به عنوان یک نتیجه Esper گفت: ایالات متحده تاسیس فرماندهی فضایی و به تازگی فضا, نیروی “را به مطمئن شوید که ما می توانیم حفظ فضا به عنوان یک جهانی عوام” تاکید کرد. “این مهم است نه فقط برای امنیت ما اما به ما تجارت راه ما از زندگی درک ما از این سیاره آب و شما نام آن را. پس از آن بسیار مهم است که ما — ما در حال حاضر درمان آن است که راه و مطمئن شوید که ما در حال آماده به دفاع از خود و حفظ فضا.”

چه بعدی برای فضای نیروی?

After being sworn in as the first Chief of Space Operations by U.S. Vice President Mike Pence, Gen. John Raymond addresses the audience in the Executive Eisenhower Office Building, Washington, D.C., on Jan. 14, 2020.

پس از ادای سوگند به عنوان اولین رئیس عملیات فضایی توسط معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس ژنرال جان ریموند آدرس مخاطبان در اجرایی آیزنهاور ساختمان اداری در واشنگتن دی سی در ژانویه. 14, 2020. (اعتبار تصویر: عکس نیروی هوایی ایالات متحده توسط اندی Morataya)

Space.com پرسید: انواع کارشناسان در فضای سیاست در مورد نکات مسیرهای بالقوه و مشکلات پیش رو برای ایالات متحده در فضا نیروی.

“کنگره در زمان به ظاهر سبک سخن گفتن و ایجاد منطقی اجرای طرح فضای نیروی پشتیبانی فرماندهی فضایی” گفت: جوآن جانسون-Freese یک استاد امور امنیت ملی در کالج جنگ نیروی دریایی در Newport, Rhode Island با اشاره به نظر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در طی یک سخنرانی در ماه مارس سال 2018 است. (مشاهدات لزوما نشان دهنده آن از Naval War College, وزارت دفاع یا دولت ایالات متحده.)

Gen. John Raymond, U.S. Space Force Chief of Space Operations, signs the United States Space Command sign inside the Perimeter Acquisition Radar building on Jan. 10, 2020, at Cavalier Air Force Station, North Dakota.

ژنرال جان ریموند ایالات متحده فضایی نیروی فرمانده عملیات فضایی, نشانه ایالات متحده فرماندهی فضایی ثبت نام در داخل محیط کسب رادار ساختمان در Jan. 10, 2020, در Cavalier نیروی هوایی ایستگاه داکوتای شمالی. (اعتبار تصویر: عکس نیروی هوایی ایالات متحده توسط ارشد Airman ملودی Howley)

“این که آیا آن را به تکامل را به یک سازمان است که حل هر یک از مشکلات که باعث آن باقی مانده است دیده می شود” جانسون-Freese گفت: Space.com. “در سمت منفی آن قطعا افزایش درک است که ایالات متحده آمریکا است که منجر به راه در از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از فضا است.”

مرتبط با: نظامی فضا: سفینه فضایی و سلاح و تکنولوژی

لباس و تکه های

ترزا هیچنز است هوا و فضا خبرنگار در مجله آنلاین شکستن دفاع سابق و ارشد تحقیقات دانشیار در دانشگاه مریلند مرکز بین المللی مطالعات امنیتی و. قبل از این که او شش سال را صرف در ژنو به عنوان مدیر ملل متحد موسسه برای خلع سلاح پژوهش است.

هیچنز وجود دارد گفت: دو سوال در نظر فضا و نیروی.

اول این است که آیا و چگونه Department of Defense (DoD) و نیروی هوایی در حال رفتن برای پیاده سازی روح — و نه فقط در این نامه از کنگره قیمومیت در سال 2020 دفاع ملی مجوز قانون فضای کسب که به ایجاد یک موقعیت جدید نقل مکان کرد و توسعه فضای آژانس فضایی نیروی.

Traditional camouflage uniform adorned with a blue "U.S. Space Force" nameplate.

سنتی استتار یونیفرم آراسته با آبی “فضایی آمریکا نیروی” nameplate. (اعتبار تصویر: ایالات متحده آمریکا در فضا نیروی)

تاسیس شده در ماه مارس سال گذشته فضای توسعه سازمان وظیفه است با شتاب فیلدینگ از نظامی جدید به فضا قابلیت های لازم برای اطمینان از آمریکا در فن آوری نظامی و مزایا در فضا است.

“در حال حاضر به نظر می رسد مانند DoD می خواهد به سرعت-رول این تغییرات شاید به امید متقاعد کردن کنگره به قطع برخی از آنها را شل” هیچنز گفت.

دیگر سوال مطرح شده توسط هیچنز نگرانی که آیا کنگره اجازه خواهد داد که یا نیروی دیگر خدمات به کمک پرسنل به فضا نیروی. “یا ما به سادگی صحبت کردن در مورد تغییر نام نیروی هوایی فرماندهی فضایی که در آن تغییرات هیچ چیز به جز لباس و تکه اتلاف مالیات دهندگان دلار؟” هیچنز گفت.

تقسیمات جدید اداری

“در بهترین حالت یک فضای نیروی انحراف از آنچه لازم است برای اطمینان از امنیت در این صورت سریع تکنولوژیکی و تغییرات ژئوپولیتیک. در بدترین حالت آن را بی درنگ یک فضای مسابقه تسلیحاتی که تهدید ماهواره ها از آنها محافظت نمی کند. دیپلماسی و نه اداری سازماندهی مجدد ضروری و مورد نیاز گفت:” لورا Grego یک دانشمند ارشد در امنیت جهانی برنامه از اتحادیه دانشمندان نگران در کمبریج ماساچوست است.

Grego گفت: Space.com که او فکر می کند ممکن است آن را آسان به اخراج این فضا به عنوان یک نیروی غرور پروژه به دلیل نام.

“آن را هنوز هم بیشتر بوروکراتیک تقسیمات جدید بدون بودجه بزرگ و یا افزایش پرسنل. اما آن را نیز سازماندهی فضایی نظامی در اطراف جلوگیری و پاسخ به تجاوز” Grego گفت.

“با استفاده از این چارچوب وجود دارد بوروکراتیک انگیزه ای برای اعتیاد به مواد مخدره تهدید و پس از آن ساخت سلاح برای مقابله با آن تهدید,” او اضافه شده است. “وجود ندارد و متناسب از تلاش وزارت امور خارجه برای شکل دادن به فضای زیست که بیشتر با ثبات و صلح آمیز که قطعا به نفع هر دو نظامی و مدنی در فضای کاربران است.”

مرتبط: خطرناک ترین سلاح های فضایی تا کنون

افراد بزرگسال در اتاق

“وجود یک فضای نیروی حاکی از استفاده بالقوه از زور در فضا و یا از فضا. ایجاد یک متضمن تعهد به داشتن توانایی به استفاده از زور و یا از فضا. است که به داشتن سلاح های فضایی گفت:” علامت گذاری Gubrud یک فیزیکدان و استاد کمکی در صلح و جنگ و دفاع در دانشگاه کارولینای شمالی است.

Gubrud گفت که اجرای فضای نیروی شده است همراه با تمام انواع از بحث در مورد مسلح دفاع از آینده سیارک-معدن عملیات moon پایگاه و متفرقه ،

“برخی از این می آید از مقامات از جمله معاون رئیس جمهور ایالات متحده,” او گفت:. “حتی اگر افراد بزرگسال در اتاق درک این است که عمدتا در مورد ماهواره, همه فرض می شود که یک فضای نیروی در حال رفتن به یک نیروی مسلح. نشان می دهد در غیر این صورت دریافت می خندید از اتاق بیرون.”

کنترل تسلیحات

President Donald Trump signs S.1790, the National Defense Authorization Act for Fiscal Year 2020, on Dec. 20, 2019, at Joint Base Andrews. The act directed the establishment of the U.S. Space Force as the sixth branch of the armed forces.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه S. 1790 ملی دفاع مجوز عمل برای سال مالی 2020, on Dec. 20, 2019 در پایگاه مشترک اندروز. عمل به کارگردانی و ایجاد فضایی آمریکا به عنوان نیروی ششم شاخه ای از نیروهای مسلح. (اعتبار تصویر: Airman 1st Class اسپنسر Slocum, 11th بال امور عمومی)

ایالات متحده است و نه به دنبال فضای کنترل سلاح پس از دولت پرزیدنت جیمی کارتر Gubrud گفت. در این میان ایالات متحده با چین و روسیه شده است دست خوش پیشامد میشه به سمت یک فضای مسابقه تسلیحاتیچون حتی غیر مسلح ماهواره شرکت در نظارت نظامی هدف قرار گرفته و ارتباطات و دیگر جنگ-مبارزه با توابع.

“سوال این است که آیا ما در ادامه این دوره به سمت بی ثباتی و جنگ هسته ای,” Gubrud گفت: “یا ما تجدید تعقیب ما را از سلاح های کنترل خلع سلاح و چشم انداز از جهان از این وحشتناک خطر است ؟

“من برای تمدید حمایت از فضا کنترل تسلیحات: هیچ جنگ در فضا. هیچ سلاح در فضا است. بدون سلاح با هدف فضا. ما نیاز به یک کنوانسیون جهانی است که می گوید که” Gubrud به این نتیجه رسیدند.

عوامل زمینه ای

امن جهان بنیاد (SWF) برجسته گروه را به خود اختصاص صلح آمیز و استفاده پایدار از فضا گرفته شده نه هر موقعیت است که یا در برابر فضای نیروی. به جای SWF توجه به عوامل زمینه ای در فضا نیروی بحث به عنوان آنها مربوط به ثبات فضای محیط زیست و ایمنی و پایداری فضای فعالیت های که در آن جهان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای متکی به خود.

با توجه به پیتر مارتینز, مدیر اجرایی, کلرادو-بر اساس SWF بسیاری از بحث در اطراف این فضا نیروی تقویت یک تصویر از فضا به عنوان یک نظامی دامنه و بالقوه عرصه درگیری های نظامی.

“اما فضا در حال حاضر دامنه تحت سلطه غیر نظامی و تجاری بازیگران” مارتینز گفت: “پس از مسابقه فضایی جدید است که واقعا بسیار یک مسابقه در میان نظامی رقبا آن را به عنوان یک مسابقه در میان غیر نظامی و تجاری رقبا برای دسترسی به طور فزاینده ای متراکم و رقابت دامنه و ما نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه به این معنی که برای ایمنی و امنیت و ثبات در فضای, برای تمام بازیگران هر دو نظامی و غیر نظامی.”

Counterspace تحولات

United States Space Force Graphic

(اعتبار تصویر: ایالات متحده آمریکا در فضا نیروی گرافیک)

مارتینز گفت که فضا نیروی تحولات نیز در حال وقوع در برابر یک پس زمینه از افزایش گسترش “counterspace” فعالیت.

این counterspace تحولات گاهی شرح داده شده با استفاده از لفاظی که بزرگ نمایی خود اهمیت مارتینز گفت و منجر به یک روایت از “غیر قابل اجتناب” از درگیری های مسلحانه در فضای بیرونی است که می تواند تبدیل به یک نوع پیشگویی سوخت سوء تفاهم, سوء تفاهم و بی اعتمادی.

بعلاوه counterspace توسعه نیز شامل آوار-تولید ضد ماهواره ای تست و “دلیلی برای نگرانی بزرگ برای تمام کاربران از سیستم های فضایی و باید به شدت دلسرد” مارتینز گفت.

“شده است وجود دارد بسیاری از مخلوط پیام در اطراف فضای زور تا حدودی به دلیل چیزهایی نیستند داخلی تصمیم گرفت در ایالات متحده, و همچنین به این دلیل که طرفداران دیدگاه های مختلف شده اند بسیار قوی در بیان دیدگاه های خود منجر به سردرگمی در میان ناظران خارج از ایالات متحده به عنوان به آنچه که در واقع اتفاق می افتد” مارتینز گفت.

قوانین نامزدی

فضا نیروی بحث در ابتدا در مورد اینکه آیا برای ایجاد شعبه جدید در همه مارتینز گفت.

“در حال حاضر که تصمیم گرفته شده برای انجام این کار بحث بیشتر در مورد آنچه در چنین فضایی نیروی نگاه می خواهم” مارتینز گفت: Space.com. “تا به امروز آنچه که ما را دیده است و بیشتر به یک سازماندهی مجدد در حال حاضر موجود فعالیت با چیزی اساسا جدید یا اضافی. آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه این فضا نیروی توسعه در آینده و چه قوانین آن تعامل خواهد بود.”

“البته ما خیلی ترجیح می دهند برای دیدن فضا حفظ شود به عنوان یک دامنه برای استفاده صلح آمیز و اکتشاف به نفع همه کشورها است. در واقع فضایی است که یکی از معدود مناطق تلاش بشر به ارمغان می آورد که ما همه با هم هستیم و ما باید در تلاش برای حفظ این مشخصه” مارتینز گفت.

یکی ممکن است نتیجه مثبت از بحث و گفتگو در مورد فضا نیروی مارتینز ادامه داد این است که آنها در نهایت می تواند کمک به ارائه وضوح بیشتر در ایالات متحده نیت در فضا و منجر به بیشتر سازگار بین المللی پیام در مورد امریکا موقعیت و دیدگاه ها در استفاده نظامی از فضا.

“اما این فقط اتفاق می افتد اگر این تحولات در حال تکمیل تلاش های دیپلماتیک برای برقراری ارتباط این پیام را به جامعه بین المللی برای جلوگیری از بی اعتمادی بر اساس سوء تفاهم و سوء تفاهم ها از ایالات متحده نیت در فضا” مارتینز به این نتیجه رسیدند.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ایالات متحده آمریکا در فضا نیروی در سازمان, وب سایت رسمی.

لئونارد David نویسنده به تازگی منتشر شد کتاب ماه راش: این فضای جدید مسابقه” منتشر شده توسط نشنال جئوگرافیک در ماه مه سال 2019. دیرین نویسنده Space.com دیوید بوده است گزارش در فضای صنعت برای بیش از پنج دهه است. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im