فضا نیروی پرده آن برای اولین بار از سلاح های ماهواره ای امواج

جرم بازی

ایالات متحده در فضا نیروی تازگی به دست آورد و اولین سلاح تهاجمی: یک دستگاه قادر به مسدود کردن ارتباطات ماهواره ای به طور موقت رندر در مدار ماهواره ها بی فایده است.

این فن آوری در پشت این ضد سیستم های ارتباطی به عنوان آنها نامیده می شود در حال حاضر وجود داشته و برای سال های جالب مهندسی گزارش, اما این دستگاه ها تنها از تحویل به ارتش در ماه گذشته. با آنها ایالات متحده هم اکنون می توانید غیر فعال کردن ماهواره های دشمن از زمین.

مسابقه تسلیحاتی

در حالی که این سلاح های جدید برای ارتش ایالات متحده و آنها در حال حاضر در جای دیگر مستقر شده اند. مثلا محبوب مکانیک گزارش می دهد که نظامی روسیه تا به حال مشابه سلاح در محل پس از 2019.

و در حالی که جزئیات فنی چگونگی jammers کار نگهداری می شوند و تحت کاری ادامه داده اند PopMech گزارش شده است که وجود دارد حداقل 13 سیستم های مشابه و در حال اجرا در سراسر جهان در سال 2017.

لجستیکی کابوس

در حالی که مقابله با سیستم های ارتباطی در واقع نمی آسیب های ماهواره آنها هدف آنها تهدید عمده ای برای نظامی و دیگر شبکه های ارتباطی است که تکیه بر ماهواره ها برای انتقال پیام.

این بدان معناست که سربازان می تواند از قطع شبکه های ارتباطی در حالی که آنها در یک ماموریت. و در مراتب شدید تر سناریو موشکی هشدار سیستم به طور ناگهانی می تواند غیر فعال شود ترک هر آنچه که ملت رو از این ماجرا آسیب پذیر به یک حمله ویرانگر.

بیشتر بخوانید: آمریکا در فضا نیروی اولین سلاح تهاجمی است که یک ماهواره امواج [جالب مهندسی]

بیشتر در فضا:نیروی ایالات متحده در فضا نیروی مورد در نهایت به ترک این سیاره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im